Şimdi Ara

Whatsapp Çevrim İçi Kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet açıkken WhatsApp uygulamasını kapatmak, yani internet açıkken WhatsApp'dan kimseden mesaj almamak, WhatsApp'ın replika uygulaması ile mümkün. Şu sıralar giderek bir çok kişi arasında popüler olmaya başlayan GBWhatsApp ile internetiniz açıkken dahi WhatsApp'ı rahatsız edilmeme moduna getirebiliyorsunuz. İngilizcesi Don't disturb olan rahatsız edilmeme modu GBWhatsApp da DND olarak geçmektedir.
    WhatsApp'ın replikası olan GBWhatsApp bünyesinde normal WhatsApp da olmayan bir çok özelliği de barındırmaktadır. Sürekli çevrimiçi görünme, hikayelere bakıldığını gizleme, ileri tarihli mesaj atma gibi bir çok özelliğe sahip olan GBWhatsApp gayet stabil olarak çalışmakta. GBWhatsApp son sürüm indirmek ve WhatsApp rahatsız edilmeme modu gibi bir çok özelliklele daha fazla bilgi için https://www.teknozum.com/internet-acikken-whatsapp-cevrimdisi-modu-yapma/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzen0180 -- 17 Ekim 2018; 21:5:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kaç aydır kullanıyorum normal WhatsApp a göre çok fazla artısı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Bir kaç aydır kullanıyorum normal WhatsApp a göre çok fazla artısı var.
    Kesinlikle :)

• İnternet açıkken WhatsApp'ı gerçektende çevrimiçi özelliği kapatılıyor. Çok güzel bir bilgi teşekkürler.
  • Bende denedim, normal whatapp'a bin çeker. İnternet açok ama whatsapp çevrimiçi kapatabliyorsun. Hiç bir şekilde mesaj almıyorsun :-)
  • Arkadaşlar GBWhatApp uygulamasını kurdum. Gerçekten harika bir şey ya. DND özelliği yukarıda yazıda bahsediyor whatsapp çevrimiçi kapatabiliyorsunuz. Super gerçekten. Forum donanım ailesine duyurulur :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddenizggok

Arkadaşlar GBWhatApp uygulamasını kurdum. Gerçekten harika bir şey ya. DND özelliği yukarıda yazıda bahsediyor whatsapp çevrimiçi kapatabiliyorsunuz. Super gerçekten. Forum donanım ailesine duyurulur :-)
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.