Şimdi Ara

Whatsapp canlidershane.net Matematik ve Fizik Soru Çözüm Grupların Katıl! Çözemediğin soru kalmasın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
7.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canlidershane.net Matematik Soru Çözüm Whatsapp grubuna katılmak için tıkla;http://bit.ly/2FhIy89
    Canlidershane.net Fizik Soru Çözüm Whatsapp grubuna katılmak için tıkla;http://bit.ly/2OOU4am

Detaylı bilgi için info@canlidershane.net'e mail atabilir veya
    0850 346 1 280'i arayabilirsiniz.

CANLIDERSHANE NET UZAKTAN EĞİTİM VE YAYINCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    Meşrutiyet Cd. No:26/11 Kat No: 6 Kocatepe Mahallesi06420 Çankaya/Ankara
    Bilgi için: info@canlidershane.net
    Destek için: destek@canlidershane.net
    Telefon: 0850 346 1 280

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlidershane.net -- 17 Kasım 2018; 13:37:47 >

• Hocam az önce öylesine girip bir bakayım dedim ama fiyatlarını çok yüksek Ertan sinan şahin ve behzatla açıklarımı çok daha hesaplı bir şekilde kapatabilecekken neden sizi seçmeliyim ?
    -Taşlama yapmaya çalışmıyorum gerçekten merak ediyorum -
  • Gollume kullanıcısına yanıt
    Merhaba Gollume,

Sorun için teşekkür ederiz.

Öncelikle biz bir eğitim kurumuyuz. Çeşitli üniversitelerden mezun ( ODTÜ, Hacettepe vb.) ve yılların deneyimine sahip öğretmenlerimiz var.
    Bir eğitim kurumu olarak öncelikli hedefimiz öğrencilerimizin başarıya ulaşmalarında onlara her türlü disiplini, düzeni ve desteği sağlamak. Bu amaçla hem toplu olarak öğrencilere koçluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız hem de bireysel olarak isteyen öğrencilerimize özel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

- İsmimizden de anlaşıldığı üzere derslerimiz CANLI olarak yapılmakta, ders esnasında öğretmenlere anlık sorular sorabilirsin veya dersten sonra öğretmenlerimizle aklınıza takılan soruları paylaşabilirsiniz.
    - Derslerimizin kayıtlarına ulaşabilirsiniz.
    - canlidershane.net olarak öğrencilerimize sunduğumuz "Çalışma Odası"nda Konu Konu ayrıntılı testlere ve çözümlerine ulaşabilirsiniz. Burada başarınızı istatistiksel olarak ölçebilir ve eksik olduğunuz konuları anlayabilir ve tekrardan ders kaydını izleyip eksiğinizi giderebilirsiniz.
    - Fiyatlarımıza dahil soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarımız var, Örneğin 100 Saatlik TYT Matematik Grubunu aldınız 300 ₺ Aldınız. 1 Adet TYT Matematik Konu anlatımlı Kitabı ve 1 Adet TYT - Matematik Soru Bankası Kitabı size kargo ile gönderiliyor. Ayrıca dersi saatlik ücrete vurduğumuz zaman ders saat ücreti 3 ₺ gibi cüzzi bir miktara tekabül ediyor.
    Bunlara ek olarak Deneme Sınavlarımız mevcut.

- Umarız yardımcı olabilmişizdir, taşlama olarak algılamadık sorun için teşekkürler :) -

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.