Şimdi Ara

WhatsApp çalışmıyor, BTK'dan açıklama geldi [Güncellendi: Çalışıyor]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp çalışmıyor, BTK'dan açıklama geldi [Güncellendi: Çalışıyor] 

Anlık mesajlaşma uygulamalarının en yaygını olan WhatsApp bir süredir hizmet veremiyor. Sosyal medyada da tartışma konusu olan ve bu haberin yazıldığı esnada sorunu devam eden WhatsApp için BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan açıklama yaptı.

BTK Başkanı, WhatsApp için küresel ölçekte sorun raporlandığını, ülkemizde operatör kaynaklı bir arıza olmadığını söyledi. Takip eden mesajında WhatsApp kesintisiyle ilgili global haritayı yayınlayan Sayan, iletişimde yerli ve milli teknolojilerein kullanılmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Güncel verilere göre 1.2 milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp, Facebook Messenger ile benzer kullanıcı sayısına sahip olup, anlık iletişimde pek çok kullanıcının ilk tercihi olmuş durumda. Önümüzdeki dönem için dikkat çekici özellikler alacağı sık sık gündeme gelen WhatsApp için, iletişimi sekteye vuran sorunun ilerleyen saatlerde çözülmüş olması bekleniyor. 

WhatsApp çalışmıyor, BTK'dan açıklama geldi [Güncellendi: Çalışıyor] 

Güncelleme-01:22
    WhatsApp'da bir süredir devam eden sorun çözülmüş gibi görünüyor. 

• Turkcell bu habere sevindi.
  • geldi

• ulan arkadaş birşeyler dönüyor ama.. hadi bakalım hakkımızda hayırlısı .

• Öyle bi ülkede yaşıyoruz ki bi site yavaşladığı ya da durduğunda: Bunu da mı engellediler? demek olduysa vay halimize...

• Dünya genelinde sorun var.

• Turkcell Bip'e alışsanız iyi olur yakında Whatsapp'ın engellenip yerli ayağına Bip'in ön plana çıkarılacağını düşünüyorum...

• hepsini kapatsınlar mektup yolu ile ptt üzerinden iletişim yollarını deneriz bizde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 4 Mayıs 2017; 7:57:56 >
  • neyin kafasinda bu arkadaş internet elden gidio yerli merli ne sayiklio bu..

• Onu da yasaklayın. Herşeyi yasaklayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • messenger a gün doğdu

• yerli kullanalım de herşeyi fişleyin şantaj malzemesi haline getirin değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

yerli kullanalım de herşeyi fişleyin şantaj malzemesi haline getirin değil mi?

Ne halt karıştırıyon ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: An nim

quote:

Ne halt karıştırıyon ki

Hakkını arayanın vatan haini ilan edildiği bir ülkede özel birşey yapmana gerek yok. Gidipte yerli programdan adamların yediği haltları konuşsan kapına polis gelir. Kimse bu adamlar suç işlemiş onları cezalandıralım demez ama sen adamların işlediği suçu konuşunca sen nasıl cahilleri bilgilendirirsin deyip seni cezalandırırlar.
  • ulan her şeyi de bizden bilmeyin demiş resmen.

• yerli ve gerçekten milli olan hangi mesajlaşma servisi var acaba ?

• Biz Yerli İnterneti Düzeltelimde Sonra Düşünürüz Yerli Teknolojileri Kullanmayı

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle olmuş.

• quote:

quote:

Ne halt karıştırıyon ki

Telefon seksi yapıyorum, sevgilime ya da eşime çıplak foto yolluyorum. 2 gün sonra siyasi bir kimliğe büründüğümde ya da özel bir firmada kritik bir göreve geldiğimde bunun bana karşı kullanılmayacağının garantisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pataron

quote:

quote:

Ne halt karıştırıyon ki

Telefon seksi yapıyorum, sevgilime ya da eşime çıplak foto yolluyorum. 2 gün sonra siyasi bir kimliğe büründüğümde ya da özel bir firmada kritik bir göreve geldiğimde bunun bana karşı kullanılmayacağının garantisi var mı?

Kasetle gelen tartışmalara izin vermeyen görüp belirteni kovacağını söyleyen ve onları takip eden işçi bayramında nutuk çekip o işçilerimizin oyunu küçümseyenlere birşey olmadıysa sanada olmaz hainlik olmasın yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.