Şimdi Ara

Whaff Rewards ile Para Kazanın (En Detaylı & Resimli Anlatım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Android para kazanma uygulamaları başlığı altında birçok uygulama sayabiliriz. Bende çoğunu denedim fakat en fazla en kolay kazandıranı budur. Bu uygulama hakkında birçok konu açılmış olabilir. Ama bunun Whaff Rewards hakkında açılan en detaylı konu olduğuna emin olabilirsiniz. Dilerseniz başlayalım.

▶Öncelikle uygulamayı indirmeniz gerek tabii Şu linkten indirerek başlayalım.

▶Açtıktan sonra sizden bir invite code yani davet kodu isteyecek. Burada bir kod giriyorsunuz ve size 0.30$ geliyor. Şu kodu girerseniz sevinirim; AV15317

▶Şimdi uygulamayı inceleyelim. Şu bölümlerden oluşuyor;

➡Invite Friends: Burada arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz davet kodunuz bulunuyor. Kodunuzu birisi girdiğinde hem giren kişiye hem de size 0.30$ geliyor.

➡Premium Picks: Size görev şeklinde uygulamaların verildiği kısım. Resimde gördüğünüz üzere indirme ve günlük x dakika kullanıma belli bir miktar para ödüyor.

➡Whaff Picks: Liste şeklinde uygulamaların verildiği kısımdır burası. Resimde gördüğünüz gibi uygulamalar ve indirmeniz karşılığında ödenecek ücretler veriliyor. Ama gördüğünüz gibi indirmenizde fayda var çünkü bugün gelenler yarın gelmeyebiliyor. İndirdiğiniz oyun yada uygulamayı açıp birkaç dakika kurcalayın. Bildirim geldiğinde silin gitsin

➡Katılım: En kolay bölüm burası Hergün gelip katılımı onaylıyorsunuz ve size 0.01$ geliyor. Sabahları yapmanız önerilir çünkü "nadiren çok geç vakitlerde" ücret ödemediği oluyor.

▶Birkaç Öneri & Uyarı◀
    ➡Katılımı onaylamayı akşama bırakmayın.
    ➡Bugün gördüğünüz uygulamayı hemen indirin yoksa yarın olmayabilir.
    ➡Kesinlikle VPN kullanmayın. Uygulama çok gelsin diye kullandığınız vpn, ödeme sırasında ban yemenize sebep olabilir.
    ➡Bu kodu girin daha çok veriyor diyenlere aldanmayın. Onlar kendi kodunu öne çıkarmak için yalan söyler. Bir cihazda sadece bir kod girilebilir ve tüm kodların değeri 0.30$'dır. Tabii siz girmeniz gereken kodu biliyorsunuz AV15317

▶ÖDEME : Ve geldik en sevdiğimiz bölüme yani nasıl ödeme alıcaz bölümü Para almak için en az 10.50$'ımız olması gerekiyor. Resimde gördüğünüz açılır menüdeki "Ödeme" seçeneğine tıklıyoruz. Karşımıza birçok şey geliyor. GP Hediye Kartı, LoL Parası vb.

Siz isterseniz bunları seçebilirsiniz. Ama nakit para almak isterseniz, en altta PayPal 10.50 yazan kısma tıklamanız gerek. Sonra işlemi tamamladıktan sonra ödeme alabilirsiniz.

Resimler ve anlatım tamamen bana aittir. Eksiksiz anlattığımı düşünüyorum ama takıldığınız bir mevzu varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KsmCN -- 24 Eylül 2015; 23:16:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3784849494.Whaff konusuna hoşgeldiniz.
    Yegane amacımız size kendi kodumuzu girdikmektir.Ama biz bilmiyoruz ki gidip su satsak bile daha fazla kazanabileceğimizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.