Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi o zaman.Biraz daha sabır.
  • dizi bittiği gibi çeviriye başladığı halde bitmemiş hala, 73dk ilk bölüm.
  • Yine çok fazla bilinmeyen ile başladı. Dolu dolu bir sezon bizi bekliyor, yerleriniz alın.
  • dizi 1.sezonda kaldigi yerden aynen devam ediyor. anlasilmayan sonlar, zaman karmasasi, karakterlerin gizemi

ozlemisiz bee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenildiği gibi yavaş başladı yine. Heyecan yine son bölümlere doğru tavan yapacak :D
  • Mükemmeldi. Beklediğimden daha güzel başladı.

Bengal kaplanı Rajworld teorisini doğruladı. Bu sezon sadece Shogun değil, Rajworld'ü de göreceğiz anlaşılan.
    Bölüm başındaki Çinli askerleri görünce acaba her millet kendi parkından falan mı sorumlu diye düşünmedim değil ama Shogun muhabbeti de Japonlarla alakalı diye biliyorum.
    Bernard neden tüm ev sahiplerini öldürdü anlayamadım.
    Drone ev sahipleri çok ürkütücü. Konukların DNA'larını toplamalarından Delos'un bu parkı sırf zevk için açmadığı da belli.
    Son sahnede su altındaki ölü ev sahibi kimdi bu arada? Rastgele birisi değildir herhalde kamera bu kadar odaklandığına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 23 Nisan 2018; 13:58:21 >
  • Dizi güzel başladı her tarafından kalite akıyor resmen.
  • s2 opening

• 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    S1 openingde sevişenlerin çocuğu olmuş.
  • Güzel başladı...

• Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 23 Nisan 2018; 15:28:4 >
  • Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

bölümün özeti
  • Anthony baba nabıyon sen 80 yaşındasın ya

• abooo gelen elemanların dna'larını kopyalayıp gerçek dünyaya salmışlar mıdır acaba, gelenler önemli insanlar sonuçta
  • Pek bir şey anlamadım ama özlemişim. Şu koca burunlu eleman bir yerden tanıdık geldi dedim baktım A Way Out'da ki Vincent'miş
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

Şöyle olabilir; sonuçta finalde bütün misafirler ölüyor. Ford onların dna'sını alıp salmış olabilir, gerçek dünyadakiler çakmasın diye.

Bu arada eşekherif de çevirmiş.

Aha çevirmenler arası kavga çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 23 Nisan 2018; 16:40:1 >
  • Eşekherif'in yaptığı terbiyesizlik.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.