Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sezon bitti ,kafam allak bullak oldu valla.Bir kaç sorum var cevaplayabilirsiniz sevinirimç

1)Arnold 30 sene önce falan bu dolores'e kendini öldürtüp intihar mı ediyor yani?Sırf park açılmasın diye?

2)Maeve'ye ne oldu öyle ,niye geri dönmeye karar verdi? Ayrıca hep altından bişi çıkıcak diye beklemiştim ama maeve'yi yardım eden 2 salak teknisyen olayının altından bişi çıkmadı? Resmen göz göre göre kıza yardım ettiler,ben arkasında robert falan var zannediyordum ama olmadı öyle bir sahne?

3)Dolores sonda nasıl katliamı yaptı? En son bilincini kaybedip ölmemiş miydi? Nasıl uyanıp herkesi katletmeye karar verdi?Ford bunu anlayamadı mı?

4)Bernard sürekli diyor ki arnold bizi kurtarmaya çalışıyor vs. diyor.E kardeşim bu arnold ölmedi mi? Şuan sadece robot arnold=bernard yok mu yani? Robot arnold'un da mı amacı bilinci bulup,görevlileri özgür kılmak?Ford niye göz göre göre böyle tehlikeli bir görevli yaratmış ki?

• blackleads007 B kullanıcısına yanıt

1. Evet.
    2. Kodunda ne varsa onu yaptı. O son parktan çıkmak yerine geri dönmesi kodun mu değil mi tam belli değil. Kodu bozmuş geri dönmüş olabilir veya kodu budur ondan geri dönmüştür. Sahne olmasına gerek yok, zaten arkasında Ford'un olduğu anlaşılıyor.
    3. Herşey Ford'un planı zaten. Ford'u yönetimden atmayı planladığından beri Ford bu planı yapıyor. Katliamı yapıp kendisini öldürtmek de dahil.
    4. Ford ile Arnold ne kadar ters düşse de Ford'un en yakın arkadaşı ve ortağıydı. Anısını yaşatmak istemiş ve parkta da güveneceği biri olmasını istemiştir. Ford'un planına kadar zaten Bernard'ın bir yamuğu veya tehlikesi yoktu.
  • İlk 4 bölümü izledim.
    HBO dizisi ve kadroda Anthony Hopkins ile Ed Harris var. Bu yüzden dizinin kalitesi hakkında konuşmaya gerek yok. Ancak ilk 4 bölüm itibarıyla pek bir şey olmadı, ağır ilerleyen bir dizi. Zaten HBO'nun birçok dizisi böyle, o yüzden alışkınım.
  • blackleads007 B kullanıcısına yanıt

2-) Sahnelerden birinde yanlış hatırlamıyorsam Bernard, Maeve'e tüm kaçış planının kod olduğunu gösteriyordu. Sonra da "ana karaya ulaş" diye bir kod okuyordu. Ama bölüm sonunda Maeve trenden inerek ilk kez koduna karşı çıkmış oluyor.

Maeve'in tüm kaçış planı birisi tarafından ayarlandığına göre o iki teknisyenin de ayarlanmış olması kaçınılmaz. (Onların da robot olabilme ihtimali var. En azından biz diziyi izlediğimiz zamanlar böyle bir muhabbet dönüyordu. Unuttuğum şeyler de olabilir tabi çok uzun zaman oldu.
  • Genelde zaten bırakan ilk 4 bölümde bırakıyor. Sabredin ve izleyin derim. Tüm sezonu izleyip de isyan eden göremedim ben. O yüzden genelde bu diziyi izleyeceklere "10 bölümlük bir film bu. Siz 1. bölümden bırakarak filmi ilk 20 dakikasında terk etmiş oluyorsunuz." diyorum.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bırakmıyorum zaten, dediğim gibi alışığım bu tarz dizilere.
  • Çok güzel bir dizi maeve nin yanında olan dövmeli kız mükemmel bişey aşık oldum
  • Dün bitirdim diziyi, efsaneydi. 2. Sezon inşallah ilk çeyrekte çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezon trailer'ı geldi

https://www.youtube.com/watch?v=phFM3V_dors

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sineği yine es geçmemişler.
  • Trailerdaki Dolores'in at sahnesi nedir öyle Allahım yok böyle bir şey
  • Müthişti. Bekliyoruz

Anthony Hopkins olacak mı?

• Bu sezon efsane bişey olacak

• Geliyor gönlümün efendisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer çok iyi sağlam sezon olacak
  • O masum tatlı dolorese ne olmuş
  • Hiç fragman beklemiyordum. Bence onlar da Comic Con'u boş geçmeyelim diye göstermişler. Öyle bir fragman olmuş çünkü.

• Hiç heyecanlandırmadı. Böyle müthiş bir senaryoyu itici vahşi batı temasıyla heba ediyorlar. Uyumlu bir temayla dizi çok daha fazla sevilirdi.

• Dolores ablamız çok canlar yakacağa benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Hiç heyecanlandırmadı. Böyle müthiş bir senaryoyu itici vahşi batı temasıyla heba ediyorlar. Uyumlu bir temayla dizi çok daha fazla sevilirdi.

orjinal filminde farklı 3 park varmış sanırım dizinin son bölümünde de samuraiworld temasını az buçuk gösterdiler henüz 2.sezonda ne olup biteceğini göstermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 23 Temmuz 2017; 17:53:18 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.