Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gözünüzü seveyim, nerenizle izliyorsunuz şu diziyi ya
  • ilk sezon soundtrack listesi tamamı
    https://open.spotify.com/album/2poAUFGkHetMzM4xzLBVhY
  • Adamlar nasıl dizi yaptıysa() izleyenlerin yarısı mavi ekran vermiş .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

Sen en iyisi bir daha başla diziye boşa izlemişsin bildiğin nasıl sorular bunlar

Yazmak için boşa cevap yazmayın lütfen.
    Cevap vermek istemiyorsanız yazmayın ama tekrar izle demek çok saçma bir cevap....
    6 bölüm bitti 4 bölüm kaldı finali izler anlamazsam 10 bölümü tekrar izlemek yerine analiz kim kimdir ne oldu Google dan arar öğrenirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Aralık 2016; 6:16:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında diziyi bitirdikten sonra benim de sonradan çözdüğüm detaylar oldu. Dizinin senaryosu biraz komplike ama çok güzel. Zamanında lost da diziyi uzatmak uğruna iyice saçmaladılar ve pek de iyi toparlayamadılar, umarım burada böyle olmaz.
  • 6.bölümü az önce izledim.

Maeve, o iki salak elemana istediği şeyleri çok rahat bir şekilde yaptırdı. Bu durum, Maeve'e yüklenen özelliklerden mi kaynaklanıyordu yoksa burada bir mantık hatası mı var? Bir diğer durumsa, bu adamların elinin altında bu derecede ciddî imkânların olması bir mantık hatası mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Jurist

6.bölümü az önce izledim.

Maeve, o iki salak elemana istediği şeyleri çok rahat bir şekilde yaptırdı. Bu durum, Maeve'e yüklenen özelliklerden mi kaynaklanıyordu yoksa burada bir mantık hatası mı var? Bir diğer durumsa, bu adamların elinin altında bu derecede ciddî imkânların olması bir mantık hatası mı?

Sezonu bitirdikten sonra o tür sorular sorsan daha iyi olur çünkü sana cevap versek spoiler içerebilir, dizi zevkin zedelenir.

• bu yıl yılın dizisi ödülünü vermezlerse çok ayıp olur bu diziye
  • Widget kullanıcısına yanıt
    Haklısın.
  • İlk 3 bölümü izledim mükemmel gidiyor Dark City, The Prisoner gibi sonra filmini de izleyeyim diyorum:)
  • Dizinin her seyi guzeldi ama muzikleri cok boktandi. Hele theme song bide sweetwater muzigi cok zorlama bisey gibi. Bazilari coverdi paint it black ile radioheadin muzikleri hava katmis biraz ama muzik yonunden cop. Diger yonlerden harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube üzerindeki engelleme devam ettiği için Westworld'u izleyemiyorum. ZenMate VPN de şu an çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75119342A -- 24 Aralık 2016; 20:47:55 >
  • quote:

YouTube üzerindeki engelleme devam ettiği için Westworld'u izleyemiyorum. ZenMate VPN de şu an çalışmıyor.

Dizi sitelerinden izle, bi sıkıntı yok o şekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Widget -- 24 Aralık 2016; 22:18:38 >
  • YouTube'dan mı izliyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

YouTube'dan mı izliyordun

YouTube'dan izlemiyorum ama izlediğim sitede videodaki sıkıntıların YouTube'daki sorundan kaynaklandığı yazıyor. Bunun çözümü olarak VPN kullanılması gerektiği yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Widget

quote:

YouTube üzerindeki engelleme devam ettiği için Westworld'u izleyemiyorum. ZenMate VPN de şu an çalışmıyor.

Dizi sitelerinden izle, bi sıkıntı yok o şekil

YouTube'dan izlemiyorum ama izlediğim sitede videodaki sıkıntıların YouTube'daki sorundan kaynaklandığı yazıyor. Bunun çözümü olarak VPN kullanılması gerektiği yazıyor.
  • İstersen öneride bulunabilirim site açısından. En azından benim izlediğim diğer dizilerde o şekil bi sıkıntı olmuyor sitede. Ben de VPN kullanmıyorum; açılmasını bekliyoruz Youtube un

• Battlestar galactica'dan sonra izlediğim en iyi bilim kurgu dizisi 9/10
  • Dizi güzeldi.

Asıl kahraman Felix (Labaratuvar dakika Çekik gözlü iyi niyetli meraklı kişi) bunu bilerek izleyin

Ne oldu 10 bölüm sonunda;
    √Dolares William (insan) sevgili derken,Teddy (robot) secti.
    √william sarışın insan ortalığı karıştıran zengin (mib) Siyah takım elbiseli adammış.
    √Labirent yok dediler, Kilisenin Günah çıkarma koltuğu ordan gerçek binaya giden asansör var.
    √wyat dediler herkesin kolunu bacağını kesen asan bağlayan Dolores'mis.
    √Bernard gözlüklü adam Arnold hafızası kopyası.robot ama insan gibi davranıyor.
    √Arnold bence ölmedi zenci kadının kodları özellikleri değiştirdi, uyandırdı.kacis hikayesi yazdı (başarısız olacaktı)
    √Zenci kadın (Meave) okadar ortalığı karıştırdı kaçıyor trene binerken vazgeciyor kızını bulmak için …
    √Asil esas Kahraman Zenci kadına aşık (Meave) Çekik gözlü Labaratuvar çalışanı Felix sayesinde robotlar 3 kişi kaçmaya kalktı kadın trene kadar gitti,bindi, vazgeçti
    √William en sonunda robotlar vurdu üzüldüm.
    √robotlar ford ölünce ve sistem çökünce artık durmuyor kontrol edilemiyor.
    √Bence ford olemez,Arnold yaşadığını biliyor onu ortaya çıkarmak istiyor.
    √2.Sezon Arnold tüm Robotları kurtarmak için (kaçış-isyan) ortaya çıkacak.Ford da çıkabilir bol aksiyon Avcı,Av olurlar.. İnsanlar vs Robotlar

Ha birde Dolares gerçeği filme göre baya genç mis "Evan Rachel Wood" 2016 drama ödülü. Kazandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 25 Aralık 2016; 14:22:18 >
  • Widget kullanıcısına yanıt
    Tabiî isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.