Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaand12@

Wyatt kimmiş ben anlamadım?

Arnold zamanında onun isteğiyle katliam yapan Dolores. Ford da Dolores'e bunu anımsatabilmek için bu katliamın yapıldığı kasabayı toprak altından çıkarıyor. Kimi bölümlerde gördüğümüz iş makineleri bu işi yapıyormuş, son bölümde MiB sayesinde öğreniyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

zenci kadını kim yönlendiriyordu ? belli oldu mu ? hani herşeyi kendi planladığını sanıyordu. sonra japon ona yaptıklarının hepsini ve yapacaklarını söyleyince şaşırmıstı. ford muydu acaba ?

Bernard söylemişti, Ahmak olan çekik gözlü değil.

Değişiklikler Arnold'a ait erişim imkanlarıyla yapılmış, tek seçenek Ford ki sonlara doğru bunu kendisi de açıklıyor.

• 2.Sezonda
    Ed Harris'in dönmesi
    çok iyi olmuş.. O
    dönmeseydi
    baya saçma olurdu zaten Bu arada bu dizi olmadan biz ne yapacağız ya
  • DoctorStrange kullanıcısına yanıt
    Güzel detay
  • Boş dizi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 10 Aralık 2016; 3:44:44 >
  • HBO'nun çoğu içeri gibi bu da balon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu robotların ayaklanması değil mi hocam?

• Anthony Hopkins dünyanın en iyi oyuncusudur aga
  • Arkadaşlar birde söylemeden geçemeyeceğim diziden sıkılanlar olmuş. 1.bölüm hariç bende 5.bölüme kadar diziden sıkılmıştım
    sakın ola sakın izlemeyi bırakmayın.Hayatımda izlediğim en iyi kurgulardan biri 10 bölümüde izleyip kötü diyen varsa eyvallah ama böyle bi diziye nasıl balon,kötü denilir bilmiyorum.
    Çok komikmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğim en iyi sezon finaliydi.Hemen hemen bütün sorular cevap buldu.İşin kötü kısmı 2018 e kadar beklemek.Bu arada Anthony Hopkins izlemek büyük keyif.Gerçekten çok büyük oyuncu.Doktor Ford karakterini oynamamış adeta karaktere bürünmüş.
  • Biriktirip izledim, böyle daha bi keyif verdi gibi
    Kurgu müthişti, dizininin yarısını ağzı açık izliyon zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin 1. sezonu mükemmel oldu. Zaten buna uygun üst düzey oyuncularla ve tahminim çok büyük bir bütçeyle çekildi. bUnların hepsi de 1. sezondan seyirciyi alıştırmak maksatlıydı, başardılar bence. GOT'un yerini alacak dizi diye lanse edildi, ilk sezon itibariyle o izlenimi fazlasıyla verdi.

2. sezona da büyük bütçeyle girerlerse dizi tam efsane olur, yok düşük bütçeyle girerlerse tam randıman vermez.

1. sezondan önemli konular açığa kavuştu.
    Ford ister gerçekten ölmüş olsun isterse hostu ölmüş olsun farketmez, amacını gerçekleştirdi. Dolares'i, Bernard'ı, Maeve'yi hazırladı. Tabii maeve'nin davranışı hala ford'a bağlı. programlamış onu. Parkın dışına çıktı, trene bindi ama geri döndü. Cesaret edemedi dış dünyaya. Ama dolares daha adeğişik bir tarzda gelişiyor bana göre. Dolares dışarıya çıkacak tarzda gelişiyor. En masum host olan Dolares yokedici olarakta programlamış. Gitgelleri onu bir sonraki aşamaya hazırlıyor. Hopkins'i 2. veya diğer sezonlarda oynatmak için büyük bütçe gerekir. bu bütçeyi yayıncı sağlarsa bu dizi efsane ötesi olur. yok sağlayamazsa o zaman kadro değişecek demektir.

Bilimkurgu dünyasında büyük boşluk vardı. Westword o boşluğu tam manasıyla doldurdu. Ama şimdi sorun 2 yılda bir yayınlanması. 2017'yi es geçmeleri büyük kayıp. Yeniden yayına başlayana kadar etkisi azalabilir. 2017'yi Got ile geçirecekler ama Westword'ü de 2018'e bırakmadan 2017'de şöyle bir hatırlatmalılar.
  • arkadaşlar dizi bildiğiniz gibi çok açık sahnelere sahip, aileyle izlenecek sansürlü versiyonunu nereden bulabilirim

• Dizinin birinci bölümünden sonrasını izlememiştim ama yorumlara bakılırsa kaldığım yerden devam etmem gerek

• Herkese merhaba,

Arkadaşlar ben final ile birlikte birçok soruya cevap buldum. Final harikaydı fakat öncesine kadar sıkıcıydı.

Fakat bu bir film olsa, son 1 saati sezon finali gibi gitse top 10 filmler arasına girerdi :) Ama dizi olduğu için diyaloglarla veya çok ağır ilerleyerek anlattıkları için bu sorun oluyor.

Dizi ile ilgili sadece Willam'ın hikayesinin geçtiği zamanlarla ilgili tezim doğru çıktı :) Tabi onun aslında kim olduğunu bilemedim tabi.

Sadece şu kısmı anlamadım, arkadaşlar bu Westworld yapay dünyasında
    gerçek insanlar kurşundan etkilenmiyor ama finalde bunun tersi neden oldu ? Bunu bana açıklayabilir misiniz ?
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    Boyle bir versiyonu anca Turk Televizyonuna dublajli bir sekilde cikartilacak olursa bulabilirsin.Diger turlu bence cok zor.

• iDenis kullanıcısına yanıt
    Digitürk'ün dizi paketinde var, oradan izlerseniz büyük ihtimalle sansürlenmiş halini izleyebilirsiniz.

• Jatha kullanıcısına yanıt
    Orada da sansürsüz hocam

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Uppsss bilmiyordum

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.