Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon finalinden önce teorimi açıklıyorum.
    Bana göre büyük sürpriz olacak MİB=Logan çıkacak göreceksiniz kız kardeşinin fotoğrafını ilk bölümde Dolores'in babası bulmuştu yani farklı time-line teorileri doğru.Yani şuan William-Logan-Dolores'in olduğu sahneler geçmişte geçiyor.Logan Dolores'ten nefret ediyor zaten onun için MİB Dolores'e işkence ediyor.MİB=Logan çıkacak göreceksiniz haftaya bu yazdığımı unutmayın haftaya gelin yanıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aboyhasnoname -- 30 Kasım 2016; 1:50:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

MiB William değil, Logan çıkacak bakın görün.Ford ise kesinlikle robot olamaz.

MiB; William değil bencede. Bu bölüm gördük ki onunda şirketin yönetimiyle alakası var. Ayrıca bildiğimiz üzere Logan epey zengin, bu ihtimali artırıyor.
    William, Logan'ın kardeşiyle evlendiği için o kadar zengin olacağını sanmıyorum. Hemde Westworld yönetimine öylece girmiş olamaz.
    İlk bölümdeki Dolores in babasının gördüğü kadın büyük ihtimalle William ın eşi gördüğümüz.

MiB = William, olsa neden sürekli ona tecavüz etsin. William ve Logan'ın arası bildiğimiz üzere Dolores yüzünden bozuldu. Bu yüzden Dolores'e kinli, bunun bir sebebi olabilir.

Hocam bende mib logan çıkacak diye düşünüyorum ama mibin william olduğununu düşünenler tecavüzü şuna bağlıyorlar william sonunda dolares ile ilgili hayal kırıklığına uğruyor kendini diğer robotlardan farklı hissetmesi falan hep ona yazılan textin bi parçası bunu herkese yaptığı hep böyle bir serüvene çıktığı görüyor kandırıldığını düşünüp mibe dönüşüyor bu benim tahminim değil redditte okumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok bence ordaki olay
    William'ın MIB olduğu,daha öncede bu resmi dolores'in babası çiftlikte bulmuştu MIB den düşmüş olabilir.
  • -Bane kullanıcısına yanıt

Bu fotoğrafla zaman çizgisi olayı kesin olarak doğrulanmış oldu. Anlamadığım nokta ise 30 yıl olayı doğruysa parkta 30 yıl boyunca hiçbir değişiklik olmadı da mı o fotoğraf halen yüzeyde geziyordu? Tabii iki zaman çizgisi arasında 30 yıl olmayabilir.

Son bölümde Kaçınılmaz bir biçimde ortaya çıkan William'ın caniliği de önceki bölümlerde ortaya çıkmıştı, Dolores yaralı adam için şu getirmeye gitmişken William o adamı - zaten öldü sayılır diye geride bırakmak istediği adamı - boğazlamayı düşünür gibiydi.

• Çoğunluğu şaşırmış ama pek de şaşırtan bir bölüm değildi. Uzun zamandır dillerde dolanan birkaç teoriyi doğruladı, cevapladığı kadar da yeni soruyu bırakıp bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aboyhasnoname

Sezon finalinden önce teorimi açıklıyorum.
    Bana göre büyük sürpriz olacak MİB=Logan çıkacak göreceksiniz kız kardeşinin fotoğrafını ilk bölümde Dolores'in babası bulmuştu yani farklı time-line teorileri doğru.Yani şuan William-Logan-Dolores'in olduğu sahneler geçmişte geçiyor.Logan Dolores'ten nefret ediyor zaten onun için MİB Dolores'e işkence ediyor.MİB=Logan çıkacak göreceksiniz haftaya bu yazdığımı unutmayın haftaya gelin yanıma

Logan in gozleri renk degistirmis herhalde yaslaninca

William cikacak.Hatirlarsan El Lazo ya labirenti sordugu bolumde seninle dost olmustuk diyor.Logan degil,William dost oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yok bence ordaki olay
    William'ın MIB olduğu,daha öncede bu resmi dolores'in babası çiftlikte bulmuştu MIB den düşmüş olabilir.

Evet aynen öyle.

MIB=William. William ve Logan'ın hikayesi 30 yıl öncesinde geçiyor. MIB William'i dizideki mevcut zamanı anlatıyor

• Ford hala robot olabilir bence.Kendi de durumun farkında.Çünkü arnold in tasarlanması için hastanede çocuğunu kaybettiği sahneyi gerçekten oluşturmuşlar.Aynı şekilde ford un da çocukluğunun geçtiği ev tasarlanmış.

• Port Valdez P kullanıcısına yanıt
    Ben de onu diyorum aslında westworld cok iyi gidiyor ama belli olmaz. Lost, fringe ve westworld de aynı adam var. inşallah sonları benzemez.
    Fringe overrated derken

• O benimde aklıma geldi ama demek ki yıllarca toprağın altında kalmış fotoğraf.Artık bende kesin gözüyle bakıyorum william'ın MIB olduğuna eğer bir ters köşe daha yapmazlarsa Adam fena katliam yaptı ama bişey daha aklımı kurcalıyor,william dolores'i seviyordu ama MIB ona zarar veriyor genelde.MIB william çıkarsa onu dolores'den nefret ettiren şey ne olacak acaba?

Araları bozulmuştur. Ben William'ın MiB çıkmasını hiç beklemiyorum zira öyle olursa oldukça basit olur. Ayrıca son anda Dolores ile MiB karşılaşmasına ne demeli? William diye kapıya koştuğuna göre bu karşılaşma tutsak edildikleri zamanda geçiyor. Doğru, farklı zaman çizgileri var; fakat anahtar William değil.

• O kısmı düşündükçe beynim yanıyor.
    Dediğin gibi de olabilir ama farklı zaman çizelgelerindeler biri o an esir olduğunda diğeri farklı bir pozisyonda oluyor.Çok karıştırdım şuan Final sezonunda iyice devreleri yaktıracaklar,işin kötü yanı 2018'e kadar nasıl beklicez
  • Olwe olmuyor mu başkan :D
    Bu hafta pek şaşırmadım ama gelecek hafta için beklentim gerçekten de yüksek, güzel şaşırtmacalar bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 30 Kasım 2016; 13:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Gelecek bölümü C. Nolan yönetmiş, iki Nolan birlikte... Bu hafta pek şaşırmadım ama gelecek hafta için beklentim gerçekten de yüksek, güzel şaşırtmacalar bekliyorum.

Hocam kaynak nedir son bölümde c. nolan ın yönetmenliği konusunda, beklentiyi ona göre ayarlayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

quote:

Gelecek bölümü C. Nolan yönetmiş, iki Nolan birlikte... Bu hafta pek şaşırmadım ama gelecek hafta için beklentim gerçekten de yüksek, güzel şaşırtmacalar bekliyorum.

Hocam kaynak nedir son bölümde c. nolan ın yönetmenliği konusunda, beklentiyi ona göre ayarlayalım

http://www.imdb.com/title/tt5229638/?ref_=ttep_ep10

Director: Jonathan Nolan
    Writers: Jonathan Nolan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

quote:

Burada birkaç defa görmüştüm ve C. Nolan zannettim fakat şimdi IMDB'den baktım da dizinin senaristi olan Nolan, J. Nolan yönetiyormuş. Küçük bir yanlış anlaşılma olmuş, beklentileri yine de yükseltelim fakat çok değil.

• Bi an acayip heyecanlandım, eşe dosta haber saldım, son bölümü c. nolan yönetiyomuş diye
    Sonra dedim ne alaka :D bi araştırdım ve yokmuş öyle bisey, sonrada sana sordum işte :D
    Tabi ha christopher ha jonathon, ikiside birbirinden efsane, zaten tavan beklentiler

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Olwe olmuyor mu başkan :D

Bernard Alman mı yoksa

Alman Zenci. :) Devşirme galiba hocam. Boateng gibi filan:P
  • cok fena bolumdu ya sezon finali nasil olucak bakalim

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.