Şimdi Ara

Westworld (2016) | HBO

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2.834
Cevap
107
Favori
100.394
Tıklama
Giriş
    3889 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Ford'un yeni hikayesi de bu tarz bir şey olabilir. Maeve özgür olduğunu sanıyor ama aslında Ford tarafından kullanılıyor olabilir.

evet benzer teoriler dolaşıyor etrafta. zaten maeve'in ford'dan habersiz bütün bunları yapabiliyor olması da enteresan olurdu. ford kendi de dedi: burada benden habersiz hiçbir şey olamaz diye... bir de yani önceden de benzer sorunlar çıkarmış özel bir host bu... öylece ortama salıvermemişlerdir herhalde...

bilemiyorum önümüzdeki hafta 90 dk. boyunca nefesimizi tutup, izleyeceğiz bakalım.
    |
    |

• Yarbay
    2199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I Like Myself

quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Arkadaş her şey iyi güzel de sezon neden sadece 10 bölüm sürüyor? Got da öyle... HBO'nun bütün dizileri böyle mi?

Hadi onu da geçtim 2018'e kadar kim öle,kim kala?

band of brothers da hbo yapımi oda boyle kısa ama film tadında.

Bahsettiginiz Band of brothers ; eski "kardeşler takımı, " nam-ı diğer: "easy team(company) " ise o zaten tek sezonluk mini seri idi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2018 yani... Got'a da daha çok var... Araya bir dizi daha eklemek gerek...

|
    |
    North Jon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Spoiler içine almıyorum sonuçta bir teori:

Bana göre de MIB 'nin Logan olma ihtimali oldukça yüksek. Çünkü William'ın karısının olduğu fotoğraf olayı var ve William, Logan'dan Dolores için yardım istediğinde WW'nin yonetimindekilerle görüşmesini mi ne istemişti.

Tek aklıma takılan: bütün bölümleri telefondan ve web üzerinden düşük kalite ileizledim ama Logan siyah gözlü ve kumral, MIB ise renkli gözlü degil mi?

MiB = William aga pek kasmayın işte. Dizi bas bas bağırdı son bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 29 Kasım 2016; 19:56:49 >
    |
    |
    acaba ikinci sezonun konsepti nasıl olacak ben en çok bunu merak ediyorum got evrenine bağlıcaklar mı bu da var tabiki
    |
    |

hocam lens falan takıyordur belki
    |
    |
    BLacKeLDiaBLo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu nasıl bi' güzelliktir be!
    |
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Yarbay
    6093 Mesaj
    Şu farklı time-lineları kestirmek beni yormaya başladı. Dizi aslında içerisinde flashback gösteriyor fakat bunu gözüne sokarak yapmadığı için anlamak zorlaşıyor.

Yorumları okuyup, bölüm inceleme videolarını seyretmesem anlamazdım bir çok time-line olduğunu. Dizi "beni herkes anlamasın" havasında gerçekten.

Adamlar teorileri anlayıp çıkartmak için 2-3 kez seyrettim bölümü diyor. Herkesin o kadar vakti yok haliyle akşam iş çıkışı gelip bir bölüm seyreden birisinin bazı noktaları kaçırması doğal.

Bir çok olayı son bölümde açıklığa kavuşturdular, sezon finalinde Maeve üzerinden gidecektir diye düşünüyorum. Maeve ile ilgili bir çok cevabı son bölümde alacağız gibi duruyor, ben Ford'dan büyük bir ters köşe bekliyorum Maeve ile ilgili.

O değil önümüzdeki hafta OHA! diyebileceğimiz bir olayla bölümü bitirirlerse 1 seneden fazla beklemek zor gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 29 Kasım 2016; 23:27:59 >
    |
    |

• Binbaşı
    1754 Mesaj
    1x9
    Dizi şaka maka bitiyor ve 2018'e kadar yok. Bana kalsa 2017'nin ortalarında başlaması lazımdı. Anthony Hopkins feyiz baya yaslandı çünkü
    Neyse bölüme gelelim
    En iyi Westworld bölümüydü. Her an dopdoluydu. Hiç sıkmadı.

Dolores'in William dediği anda MIB'in çıkması bile William olduğunun kanıtıdır bence. Bernard da öldü ya yoksa Arnold mu diyelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O kadar abartmasak Lost la fringde ilk sezonlar çok iyiydi.

|
    |
    Port Valdez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    şimdi izledim kafa allak bullak nasıl baglayacaklar cok merak edıyorum bu arada antony hoppiks reise şurdan bir asker selamı çakalım oyunculugun kitabını yazıyor reis ...
    |
    |
    |
    |
    1x9

Bernard-Ford sahneleri 10 numaraydı. Bernard karakterini oynayan Jeffrey Wright'a ve Antony Hopkins'e bir kez daha hayran kaldım. Arnold'un kafa yapısı Ford'dan daha ilginç olduğunu anladık. İnsanları insan yapan duyguları, yani acıları bir kurgu halinde robotlara yüklemiş. Aslında bu acılar robotları bir döngüde tutuyor. Ama robotların hatırlama mekanizmaları olmadığı için acıları sadece bir aklında text halinde tutuyor. Ayrıca robotlar bu acıları hatırlayınca insanlarınki gibi hayal meyal değil de bütün yönüyle tamamen hatırlıyorlar. Yani acıların etkisi daha büyük. Bunun sonucu olarak da bilinçli olmuş oluyor.
    J.Nolan'ı tebrik etmek gerekir. Person of Interest izleyenler hatırlayacaklardır, Harrold ile Machine yani yapay zeka ile insan ilişkisinde ne tür noktalara gelebileceğini orada gördük. PoI'nin üstüne bayağı bir kat çıkmış.
    Teddy'nin Wyatt dediği kişi büyük ihtimalle Dolores. Dolores'in bir timeline da Westworld'ün daha yeni başladığı dönemlerde robotlara dans eğitimi verildiği kısım da Dolores ve Teddy, yapılarındaki bir bozukluk nedeniyle herkesi öldürdü. Wyatt yeni Dolores'in öldürdüğü general de Arnold. Arnold'dan sonra Teddy'yi vuruyor. Teddy'i neden vuruyor??
    Ayrıca bence Ford'un yeni hazırladığı alan ve hikayeler, Maeve için. İlerde robotların bilinçlenmesine karşın burayı düşündü. Burayı Maeve'in robotları özgür bıraktığı bir ütopya gibi düşünülebilir.
    |
    |
    Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
    2005 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DaLGacI

Neydi son bölüm öyle ya

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Bu arada sezon finali ne zaman ?

Pazartesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim!

|
    |
    Lionel Fusco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.