Şimdi Ara

Westten trye gecisim ve 5 gun icinde olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir Westte oynuyorum öyle mükemmel bir oyuncu değilim gold plat seviyesindeyim. Suan trdeki ligim gold1.
    Arkadaslar Westte gayet sessizdi herkes Toxic flamer cidden azdi flame yapsa bile en azından hakli bir nedeni vardi. Trye bi girdim her oyun sovuyorlar istisnasiz oyun sonu essy izi yazilmayan bir oyun yok. Oyunu kaybedince o kdar takmam eger elimden geleni yaptiysam ama adamlar her oyun haksız yere birbirlerine sovunce moralim bozuluyor. Mute diye birsey var evette ben herkes adam gibi konussun istiyorum. Neden böyle arkadaslar ? Ayrıca yıllardır trde oynayanlar buna nasıl katlaniyor.

Bonus olarak dedimki bir duo bulim belki eglenirim arkadaş listemde plat biri vardi adama soyle yazdim. Kardesim merhaba cok flame yapmayan biriysen duo girelimmi diye adam dediki : noldu arkadaşlarin tasiyamadimi hadi başka kapıya diyip engelledi nedense cok zoruma gitti icimde bişey kaldi şuan umudu kestin trden bidaha weste geçmekle ugrasamam. Sanirim bırakmam gerekicek ama yinede guzel ortam olsada oynasam keske diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tr pişmanlıktır.

• Sustur all yapmak en iyisi , ben her mac yapiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremx

tr pişmanlıktır.

Keşke adam olsalarda ayni dili konuştuğum insanlarla oynayabilsem.en son turklere sovucek dereceye geldim oyunda sonra napiyorum ben dedim kapadim. Eğlenmek icin oynadigimiz seyde milletin birbirini tilt etmeye calismasini anlayamiyorum.

• westtede her maç sonu yenen taraf easy yazıyor yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Sustur all yapmak en iyisi , ben her mac yapiyorum

Hocam hadi flame yapmasını kabul ederim. 20dkda midde 100un altinda minyon yapmis adamin ss vermeme ragmen ss nerde diyip troll moda geçmesine anlam veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Léonardo

westtede her maç sonu yenen taraf easy yazıyor yalnız

Bana cok nadir geldi bilmiyorum belki westte öyledir westte gold3um

• Léonardo kullanıcısına yanıt
    Bu easy olayina neden bu kadar takiliyorsunuz anlamadim valla. Ben her mactan sonra yensem de yenilsemde gg wp easy yazarim el aliskanligi oldu. 50dk ya da 30 dk farketmez yani. Karsi taraf yazincada umrumda olmaz bir sonraki maca gecince o mac unutulup gidiyor zaten. Mac bitmis gitmis easy yazsa nolur yazmasa nolur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

quote:

Reddit'te filan west in toksikliğinden konuşuluyor ara sıra.Gerçi Tr gibi her oyun yoktur diye tahmin ediyorum ama oranın da öyle çok insancıl bir ortam olduğunu sanmıyorum.
  • Trde kötü niyetli bir insan varsa ona dersini veriyorum ama çok az geliyor

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Onlara bunun onur kırıcı bi davranış olduğunu söyle
  • Léonardo kullanıcısına yanıt
    Yazan türk olduğu içindir.
  • westde insanlar oyunu oynuyor tr de ise toxic dediğimiz 3. tür alien tipi yaratıklar
  • realexile R kullanıcısına yanıt
    bu arada onllar trol degil chat'e sadece küfür yazmak için baktiklarindan görmüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

westde insanlar oyunu oynuyor tr de ise toxic dediğimiz 3. tür alien tipi yaratıklar

Yastan dolayimi böyle. Cafeye gittigimde bu tipler veletlerdi hep dove dove olduresim geldi hocam hepsini o kadar nefret ettim artık biraktim dereceliyi aram atıyorum artık kafa rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

quote:

Orijinalden alıntı: realexile

quote:

Reddit'te filan west in toksikliğinden konuşuluyor ara sıra.Gerçi Tr gibi her oyun yoktur diye tahmin ediyorum ama oranın da öyle çok insancıl bir ortam olduğunu sanmıyorum.

Redditte okuduğun yorumlara aldanma dostum, Westten gayet memnunum ben. TR'deki arkadaşlara sabır dilerim.
  • Dün girdim tr de topta jayce oynuyorum 7-0 falanim adam sövmeye başladı dedim adam akilli oynamicaksaniz küfür edip saticaksaniz çıkıyorum oyundan, bebe dediki senin ben aaa çocuğu direk quit attim 22. Dk da kaybetmişler westte oyna west iyidir

• Benim gibi yapın hafta sonu ranked atmayın hatta oyuna bile girmeyin, hafta sonu hero denemek yada öylesine normal maç atarım, geçenlerde oyuna girdim normal oyun tabi illa lane kavgası olacak neyse mid bendeydi, yasuo alan arkadaş başladı bana ana avrat düz gitmeye takımada bu feeder falan diyor geçen el feedledi falan; noluyor dedim oyuna yeni girdim dedim.. meğer adamın derdi mide geçmekmiş neyse midi saldım sup geçtim.. oyunda en kötü skor yine kendisindeydi.. haftasonu oyuna girmeyin.. özellikle okullar tatil iken
  • Aslında 1 ay önce trde oynamistim bir hafta daha temizdi. Suan sanirim veletlerin sinavlari bitmis okulu asip cafeye gidiyorlar. Dumduz oynuyorlar oyunu. Dia 5 mid brandimiz var flashi yok wardi yok itmis koridoru sonuna kadar gank yiyor takima sovuyor. Nerenin boostu bunlar. Adam 25dkda 80 farm zor yaptı gozlerim kanıyor. Ben 20dkda 170 180 yapıyorum yine lose boşuna gotumu yirtiyorum

• Sustur all yap flameden rahatsızsan,ama sen eğer aldığın her loseye flamerleri bahane ediyorsan kendi oyunculuğunu da sorgula bence west de öyle abartıldığı gibi cennet değil 2 sene önceydi o olay,rahatsızsan geri dönersin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.