Şimdi Ara

Westte Riot Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tr'de sürekli mobil ödemeyle riot alıyorum öğrenci olduğumdan kredi kartıyla alma şansım yok. Ancak westte türk operatörlerinden mobil ödeme yapamam sanırım, başka türlü almamın bir yolu var mı? Yeni hesap açacağım ancak riot alamazsam 6300 ip biriktirmek çok uzun sürüyor ve sırf bu yüzden weste geçmeyeceğim muhtemelen

• Rp almanin bir cok yolu var hem
    Mobilden daha ucuz oluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOL Cafe temsilcileri var bir çok şehirde senin bulunduğun yerde de vardır muhtemelen bir araştır oradan alabilirsin tek sıkıntın buysa.
  • İnternet sitelerinden almak en mantıklısı .

• Tek sıkıntım bu şu an açıkçası. Cafe temsilcilerini araştıracağım uygun bi yol bulursam geçeceğim weste
  • Riot almak?
    İki Riot bir Blizzard bir de EA Games alayım ben oradan.Bir tane de oralet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Tr'de sürekli mobil ödemeyle riot alıyorum öğrenci olduğumdan kredi kartıyla alma şansım yok. Ancak westte türk operatörlerinden mobil ödeme yapamam sanırım, başka türlü almamın bir yolu var mı? Yeni hesap açacağım ancak riot alamazsam 6300 ip biriktirmek çok uzun sürüyor ve sırf bu yüzden weste geçmeyeceğim muhtemelen

Geçen gördüm bu konuyu
    http://forum.donanimhaber.com/m_55973674/tm.htm
    açan arkadaşa helal olsun akbil gibi para yüklüyorsun kredi kartı gibi internetten alış veriş yapıyorsun
  • Bana ordan 1 riot

• quote:

Orijinalden alıntı: DH TyphooN

quote:

Tr'de sürekli mobil ödemeyle riot alıyorum öğrenci olduğumdan kredi kartıyla alma şansım yok. Ancak westte türk operatörlerinden mobil ödeme yapamam sanırım, başka türlü almamın bir yolu var mı? Yeni hesap açacağım ancak riot alamazsam 6300 ip biriktirmek çok uzun sürüyor ve sırf bu yüzden weste geçmeyeceğim muhtemelen

Geçen gördüm bu konuyu
    açan arkadaşa helal olsun akbil gibi para yüklüyorsun kredi kartı gibi internetten alış veriş yapıyorsun

Tamamdır geçiyorum. Çok çok teşekkürler bu tam aradığım şeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH TyphooN

quote:

Geçen gördüm bu konuyu

Şu Cep-T kart şeysinden keşke Vodafone da yapsa. Sadece Turkcell sahibi olanların faydalanabilmesi kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Riot almak?
    İki Riot bir Blizzard bir de EA Games alayım ben oradan.Bir tane de oralet.

• Ogrenci icin dusuk limitli kredi kartlari var ondan alabilirsin veya rp satan sitelerden cekebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.