Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
14
Favori
68.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim arızalı SMP yenisi ile değişerek geldi. Valla şu movie sheet olayı için dahi başka player alınmaz. Cihazın hızı, online servisler (tam sürüm film seyrediyorum netten), usb hub desteği , gigabit ethernet , kullanışlı arayüz, radyo vs. birde kumanda da ses açma kapama tuşu olsaydı iyi olurdu.
  • HMP5000'i inceledim ancak arayüzünü ve şeklini beğenmedim. Bu gün geldim gaza kapadım gözümü verdim WD siparişini :) Yarın büyük ihtimalle elimde olur.
  • Hayirli olsun. Pişman olmazsın insallah. Yalnız cihaz cok hafif. İci bos sanıyor insan:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltin

HMP5000'i inceledim ancak arayüzünü ve şeklini beğenmedim. Bu gün geldim gaza kapadım gözümü verdim WD siparişini :) Yarın büyük ihtimalle elimde olur.

Hayırlı olsun,
    Hangi firmadan aldın, fiyat?
  • Teşekkür ederim. Hepsiburada dan 324 TL'ye aldım.
  • quote:

Teşekkür ederim. Hepsiburada dan 324 TL'ye aldım.

vatan indirimini bari bekleseydiniz,
    hiç olmazsa 290'a falan alma imkanınız olurdu.
    Forumda alanların çoğu vatan indirimi ile aldılar.
    324 lira bu ürün için gerçekten çok yüksek bir ücret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

quote:

Teşekkür ederim. Hepsiburada dan 324 TL'ye aldım.

vatan indirimini bari bekleseydiniz,
    hiç olmazsa 290'a falan alma imkanınız olurdu.
    Forumda alanların çoğu vatan indirimi ile aldılar.
    324 lira bu ürün için gerçekten çok yüksek bir ücret.

Şu an vatanda yine indirimde. 279 e 10 taksite satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 26 Ocak 2012; 17:26:22 >
  • Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra sistem ayarlarını sıfırlayın. Forumunda böyle yapılmasını tavsiye ediyorlardı. Oynatırken takılma konusunu güncelleme sonrası deneyen var mı ?
  • Kaç gündür vatanın sayfasını kontrol ediyorum indirim göremiyorum. En sonunda beklemekten sıkıldım olsa olsa 20-30 tl indirim olur beklemeye değmez diyip alıverdim. Şimdi vatanın sayfasına bakıyorum hala 343TL görünüyor. Ben yanlış yere mi bakıyorum!
  • quote:

Kaç gündür vatanın sayfasını kontrol ediyorum indirim göremiyorum. En sonunda beklemekten sıkıldım olsa olsa 20-30 tl indirim olur beklemeye değmez diyip alıverdim. Şimdi vatanın sayfasına bakıyorum hala 343TL görünüyor. Ben yanlış yere mi bakıyorum!

şu an indirim yok.
    vatanda genellikle hafta sonları veya özel günlerde indirim oluyor.
  • cihazın moviesheet olayı süper birde theme olayı ile cihaz ayrı bir güzellik kazanıyor. cihaz parasının hakkını veriyor. altyazı büyüklüğünü, ekrandaki yerini, altyazı rengini dahi değiştirebiliyorsunuz ses senkron sorunu için bile ses ayarı var altyazı senkronu içinde aynı var ek olarak rrs ekleyebiliyorsunuz örnek donanimhaberi ekledim tvden donanimhaber sitesinde dolaşabiliyorum haber gazete rsslerini ekledim bilgisayarı açmadan tvden haberleri okuyabiliyorum daha bir çok özellik var tavsiye ederim. elimde wd live kaldı onuda satıyorum isteyen varsa mesaj atabilir.
  • quote:

Kaç gündür vatanın sayfasını kontrol ediyorum indirim göremiyorum. En sonunda beklemekten sıkıldım olsa olsa 20-30 tl indirim olur beklemeye değmez diyip alıverdim. Şimdi vatanın sayfasına bakıyorum hala 343TL görünüyor. Ben yanlış yere mi bakıyorum!

internette indirim yok.Mağazalarda vtn47 kodunu söyleyince indirim yapıyorlar. 279 a aldım bu gün.

tplink in 300 mbps modemiyle ağa bağladım. 1080p 22 gb lık lord of the ring izledim ağdan hiç takılma olmadan oynattı. Bağladım z5500 e de gel keyfim gel

Ekleme: Half sbs filmleride kontrol ettim hiç bir sorun yok.Kablosuz ağdan bağlanmama rağmen hiç takılma olmadan rahat rahat izledim.

cihazın wifi n desteklemesi ve 300mbps destekleyen modemimin niğmetleri sanırım bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 26 Ocak 2012; 21:28:20 >

• quote:

Vatan'da bugün vtn47 kodu ile tüm ürünlere %25 indirim vardı.. İnternet sayfasında ürünlerde indirimi göstermeseler de, (altta ki) en yüksek satış fiyatı 0.75 ile çarpıyorsunuz.. Çıkan; %25 indirimli fiyatı oluyor..i
    http://www.vatanbilgisayar.com/landingpage/26011210vtn47.aspx?utm_source=MedyaNet&utm_medium=WebBanner&utm_content=26011210vtn47&utm_campaign=26011210vtn47

• Vatan'ın indirim mantığını geç te olsa anlamış oldum. Neyse kısmet bir sonraki alışverişlere artık. Cihazı kurdum ilk deneyimlerimi paylaşayım. Cihaz çok şık ve kaliteli bir malzemeden yapılmış. Kumandası ergonomik ve algılaması çok hoşuma gitti. Arayüz harika. Çok detaylı incelemedim ancak genel hatları ile iyi bir cihaz.

Gelelim benim için en önemli olan altyazı olayını hiç beğenmedim. Diğer media playerlarda da durum böylemidir bilemiyorum. Altyazının fontu hem çok kötü hemde kenarları tırtıklı tırtıklı acayip rahatsız etti. Evde Samsung 46D7000 kullanıyorum. Tv içindeki media player hemen hemen her formatı oynatıyor. Şu ana kadar hiç bir filmi oynatmadığını görmedim. Ağ üzerinden sorunsuz bir şekilde takılmadan filmlerime ulaşabiliyorum. Tek sıkıntım tv deki media playerdaki maksimum altyazı boyutu bana küçük geliyordu ve siyah bant a konumlanamıyordu. (WD ile kıyaslandığında altyazı ları dahili player daha temiz gösteriyor) Media player ı sırf bunun için aldım. Ama bu font ve tırtıklı gösterme olayı canımı sıkmadı değil. Belki bir ayarı vardır ben henüz keşfedemedim veyahut umarım yazılım güncellemeleriyle halledebilir bir sorundur.

• daltin bende de philips 47" lcd tv var font büyüklüğü okadar büyük oluyorki en büyük fonta getiremiyorum ek olarak siyah şerit olayı ayarlar ile ilgili bende siyah şerit yok film sırasında optionsa bas altyazı ayarları kısmından istedğin gibi güncelle bende senin söylediğin sorunlar olmadı ayarları ile oyna düzelecektir.
  • Altyazı bende tırtıklı değil 55" tv de denediğim halde.

Alır almaz ilk yaptığım update idi. Update yaptınızmı ?

film oynarken options a basarsanız her türlü alt yazı ayarı geliyor.
  • Güncellemeleri yaptım şu anda 1.06.04 sürümünü kullanıyorum. Altyazı ayarlarını gördüm kurcaladım. Altyazının kenarlık rengi bende tırtıklı oluyor. Anti aliasing uygulamamışlar. Altyazıya daha yakından bakarak fark edebilirsiniz. Kenarların yumuşatılması daha temiz bir görüntü sağlayabilirdi. :(
  • bu cihazla philips hmp5000 arasında kaldım. wd live tv smp bana 215tlye gelecek garantili , philips ise vatanın indirimiyle 154 tlye gelecek. hangisini alsak acaba . 3d tv yok 42"pana pdp ve denon avr var. bittorent olayı nasıl acaba philipsde. sırf torrent yok diye wd den vazgeçmelimiyim? çok kararsız kaldım
  • quote:

Güncellemeleri yaptım şu anda 1.06.04 sürümünü kullanıyorum. Altyazı ayarlarını gördüm kurcaladım. Altyazının kenarlık rengi bende tırtıklı oluyor. Anti aliasing uygulamamışlar. Altyazıya daha yakından bakarak fark edebilirsiniz. Kenarların yumuşatılması daha temiz bir görüntü sağlayabilirdi. :(

Kenarları ayarlardan ince seçp denermisiniz.

Bendede bir sorun oldu.Filmleri kablosuz ağdan izliyorum ama 10 dakka sonra takılmaya başlıyor.Öyle bir hal alıyorki sonunda film donuyor.1080p dede 720p dede uyduruk divx tede aynısı oluyor.

Modemle cihazın arası 2 metre civarı. Bir yerde bir hata var ama çözemedim.

Ekleme: Modem in son driverını yükledim sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 27 Ocak 2012; 4:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstemperor

bu cihazla philips hmp5000 arasında kaldım. wd live tv smp bana 215tlye gelecek garantili , philips ise vatanın indirimiyle 154 tlye gelecek. hangisini alsak acaba . 3d tv yok 42"pana pdp ve denon avr var. bittorent olayı nasıl acaba philipsde. sırf torrent yok diye wd den vazgeçmelimiyim? çok kararsız kaldım

Ben olsam wd alırdım. Üstelik bu fiyata gayet iyi. Bittorent olayi normalde yok ama custom fw ile olur muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.