Şimdi Ara

Western Digital My Book 3.0 2 TB USB 3.0 İncelemesi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
27.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende çantası var. Amerikadan aldım. Türkiyede satışı yok.

Verdiğin linkte uygulu yazıyor ama denemeden inanma. Boyutlarını yazmamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Bende çantası var. Amerikadan aldım. Türkiyede satışı yok.

Verdiğin linkte uygulu yazıyor ama denemeden inanma. Boyutlarını yazmamışlar.

acaba boyutları nedir yada sizde olan çantanın boyutu nedir yazabilir misiniz?
  • Konunun ilk mesajında yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Konunun ilk mesajında yazıyor.

teşekkürler
    bakalım satıcı firmaya mesaj gönderdim eğer ölçüler aynı ise yazarım buraya bunun çantasını isteyen başka kişilerde vardı onlar içinde iyi olur
  • Arkadaşlar iki hafta önce kadar vatan bilgisayardan aynı harddiskten aldım getirince de LG marka smart tv ye taktım sorunsuz çalıştı. daha sonra çıkardım kutusuna koydum geçen gün tekrar çıkarıp arkadaşın pc den içerisine film yüklemek istedim ama pc bir türlü harddiski görmedi. kendi bilgisayarımda da denedim durum aynı aygıtlarda görünüyor ama bir türlü harddiskin içerisine giremiyorum sürücüsü mü yok yazılımı mı eksik anlamadım. Hiç bir şekilde harddiski göremiyorum bilgisayarımda. Kutu içerisinden her hangi bir driver cd si falan da çıkmadı anlamadım bu işi. Yardımlarınızı bekliyorum acaba harddisk bozuk mu? Geriye mi götürmeliyim servise mi vermeliyim? Aynı ya da benzer problem yaşan var mı?
  • Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın ama ürünü alalı 1 sene oldu ve ilk mesajdaki gibi bir kılıf ne sitelerden ne de wd'nin kenti sitesinden bulamadım. Eğer ilk mesajdaki gibi bir kılıfı bulabilecek veya getirtebilecek varsa benimle irtibata geçmesi önemle rica olunur. Gereği neyse yapmaya hazırım. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu cihazda pc kapalıyken sürekli olarak yanıp sönen led ışığını tamamen kapatmanın bir yolu yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WD My Book ve My Book Essential arasındaki fark nedir?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.