Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL HDTV LIVE TÜRKİYE DE !! (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.288
Cevap
24
Favori
495.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Size şunu sorabilir miyim cihazı aldım alalı internet bağlantısı yapamadım, bunun için neyi önerirsiniz, direkt arkasına kablo çekmeyi mi yoksa wifi için bir aparat mı veya hangi aparat?
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Dostum, eğer net bağlantısını sadece yazılım ve film bilgileri vs için kullanacaksaız wifi yeterli olacaktır.
    Ancak cihaza bağlı disklere evdeki pc ve/veya benzeri cihazlardan da ulaşmayı planlıyorsanız lan kablosu en doğrusu olur.

Bu arada o cihazdan daha iyisi WDTV LIVE HUB.
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    WDTV LIVE HUB'ı nedense beğenmedim ben. Özellikle menüleri çok kullanışlı bulamadım mağazada incelediğim kadarıyla. Ya da alışkanlık.

Şimdi başka bir cihaz bile bakamıyorum çünkü bütün HDD filmlerimi WD kapaklı gösterecek diye özenle kapaklı hale getirdim. Diğer cihazlar böyle göstermiyor biliyorum.

Bir de tabii WDTV LIVE HUB'da USB çıkışlarından birinin önde olmasına gıcığım 2 HDD lerim arkadan bağlı iken daha iyi, en azından yanda olması daha iyi önde olması bana abes geliyor.

Keşke hala satışını yapsalar ikinci el hariç temiz bir sıfır WD Live Türkiyede bulmak imkansız. Satılmıyor. Yurtdışından da getirtmek zor. Bu yüzden bozulmasından korkuyorum.

Aynı zamanda şu an WD TV Play çıkmış, bunun hakkında tek kelime edene rastlamadım Türkiye ye de gelmecek galiba.
    http://support.wdc.com/product.aspx?ID=1014&lang=tr

WESTERN DIGITAL HDTV LIVE TÜRKİYE DE !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 8 Nisan 2017; 19:37:39 >

• Merhaba, bu cihazdan DTS-HD MA formatında ses almamız mümkün mü? Dolby TrueHD'lerde sorun yok, fakat DTS-HD ses alamıyorum, sesi DTS'e düşürüyor.
  • wd play 2014 yılında çıkmış bir cihaz. tek eksiği dts ses çözememesi. diğer özellikleri aynı. ama wd bu cihazları güncellemedi. artık yavaş kalıyo bu cihazlar. her sürümünden kullandım. wd play ve en son sürüm wd tv media player var elimde. almak isteyen varsa satabilirim. cihazlar sıfırdan farksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WDTV live dolby digital plus ses formatını çözemiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriNeO -- 24 Haziran 2018; 16:19:37 >
  • DTS'in HD formatları yok, Dolby'nin her formatı var.
     WESTERN DIGITAL HDTV LIVE TÜRKİYE DE !!

Arkadaşlar cihazı yıllar sonra tekrar kurdum, YouTube ve Dailymotion uygulamaları artık çalışmıyor, tekrardan açmanın bir yolu var mı?

YouTube'dan izlediğim canlı TV kanalları var, yatak odasındaki monitöre takıp TV niyetine kullanmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.