Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL 1 TB 2.5' SIFIR ÜRÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Amasya
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    193 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    08 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Selam arkadaşlar daha önce televizyona bağlıyıp birden çekmem sonucu bozulan diskimi garantiye yolladım firmadan yenisi geldi. Ben de bunu beklemeden 2 tb lik bir disk aldığım için bunu elimden çıkartmak istedim. Kutulu sıfır bir üründür. Avuç içi kadar ve şık bir ürün. Satış fiyatım 210 TL + KARGO BENDEN!! Özel mesajla bildirirseniz sevinirim. Hayırlı alışverişler. Hayırlı ramazanlar...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    ₪ HTC One™ ₪ Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    Referanslar: 268

Katılım Zamanı
    01 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

hocam mağazadaki ürün ile arasında 9 tl fark var.kargo masrafını siz veriyormuşsunuz ama sizden alırsam o masrafa yakın eft maliyeti var. yazımı sadece forumdaki alıcı arkadaşların mukayese yapmalarına yardımcı olmak için yazdım.bu yazıyı yazdım diye kızdıysan beni yok say.

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wdbabv0010bbk-eesn-2,5-1tb-elements-se-usb-2.0-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=47402
    |
    |

Katılım Zamanı
    08 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

O en düşük fiyatı 219 belki o kredi kartı yok ya da 6 taksitten fazla istiyor. Ben 200 e kadar bırakıcam bu ürünü zaten bana da vatandan geldi istersem aynı fiyatla satarım yine de aynı ürün sonuçta 9 tl de bir farktır sonuçta...
    |
    |
    ₪ HTC One™ ₪ Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.