Şimdi Ara

west troll kaynıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Phreak LoL

quote:

''Who cares normal game'' zihniyeti çok yanlış. West bu kafayla giderse Dota'ya falan başlayacağım.

Birakmszlar abicim birakmazlar. Plat elo falan olsalar anlayacagim degiller de zaten plat olan adam da normal girip who cares w.e tarzi seyler yazmaz yahu canin skldysa git dominion iyna aram oyns custon kur.

Şöyle bir durum var bir de. Ygs-Lys derdi sebebi ile oyuna fazla giremiyorum. Ranked girsem lig düşeceğim. Düzenli oynamadıkça hamlaşıyorsun sonuçta. Son çıkan şampiyonları alamıyorsun, genelde op çıkıyorlar zaten. Düzenli oynayan adamlar alıyor taşıyor. Bende gireyim normal oynayayım diyorum ama sadece sinir stres. West bile çoluk çocuk kaynıyor.
    Riotun bu trolleri banlaması yada uyarması falan gerekiyor. Tek çözüm bu.

Gel TR'ye takılırız.Ranked girmezsen 28 gün sonra düşmeye başlıyosun yinede gir ben günde 3-4 oyun atarım geçerim.2-3 ranked atarım eğer promotionda değilsem.Westte smurf açtım 2 oyunda da afk var birde baya beyinsizler yani bildiğin.Bilerek ölüp duruyolar adamlar topta duruyor gel diyorum gelmiyor daha önce böyle değildi jungle falan bile olurdu yeni hesap açtığımda ilginç geldi.

Ayda bir falan puan düşmesin diye bir tane giriyorum. Benim var bir hesap. Saçma bir sihirdar ismi vardı. Arkadaş açmıştı. Ondan oynayayım bari, en azından brolaf var Eklerim girebilirsem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

quote:

quote:

''Who cares normal game'' zihniyeti çok yanlış. West bu kafayla giderse Dota'ya falan başlayacağım.

Birakmszlar abicim birakmazlar. Plat elo falan olsalar anlayacagim degiller de zaten plat olan adam da normal girip who cares w.e tarzi seyler yazmaz yahu canin skldysa git dominion iyna aram oyns custon kur.

Şöyle bir durum var bir de. Ygs-Lys derdi sebebi ile oyuna fazla giremiyorum. Ranked girsem lig düşeceğim. Düzenli oynamadıkça hamlaşıyorsun sonuçta. Son çıkan şampiyonları alamıyorsun, genelde op çıkıyorlar zaten. Düzenli oynayan adamlar alıyor taşıyor. Bende gireyim normal oynayayım diyorum ama sadece sinir stres. West bile çoluk çocuk kaynıyor.
    Riotun bu trolleri banlaması yada uyarması falan gerekiyor. Tek çözüm bu.

Gel TR'ye takılırız.Ranked girmezsen 28 gün sonra düşmeye başlıyosun yinede gir ben günde 3-4 oyun atarım geçerim.2-3 ranked atarım eğer promotionda değilsem.Westte smurf açtım 2 oyunda da afk var birde baya beyinsizler yani bildiğin.Bilerek ölüp duruyolar adamlar topta duruyor gel diyorum gelmiyor daha önce böyle değildi jungle falan bile olurdu yeni hesap açtığımda ilginç geldi.

Ayda bir falan puan düşmesin diye bir tane giriyorum. Benim var bir hesap. Saçma bir sihirdar ismi vardı. Arkadaş açmıştı. Ondan oynayayım bari, en azından brolaf var Eklerim girebilirsem.

tamam weste smurf oynayasim var benimde zor geliyor az oynuyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

valla 5 kişi girmeden artık server fark etmiyor (NA ve Kore serverları hariç adamlarda geröekten oturmuş bazı şeyler)

TR'ye geçeceğim karar verdim. Arkadaş var zaten. 1-2 düzgün eleman herahalde buluruz diye düşünüyorum.

NA'dayım herşey oturmuş durumda.Meta güzel bencillik yok.
  • Kafayı yedim ben de son 1 haftadır. WL artı 15 di, 2 gün içinde artı 2 ye düştüm, sonra 10 win streak ile 12 ye çıktı, ardından 1 lose ve 5 streak ile tekrar yükseldi. Şimdi ise defeat streakdeyim yine. Top diyorum adam insta lock yapıyor top karakteri alıp. Sonra da who cares normal games diyor. Dodge attım 5 dakika bekleyip tekrar girdim. Top dedim yine, aradan 10 saniye geçti chatte yazan şey şu: duo top with XXX. I said top dedim, normal game who cares? cevabını aldım Bundan önceki maçımda yine top demiştim sonra birisi riven alıp instalock yaptı diye support karakteri almıştım. Onu da sürekli tek başına 5 kişiye saldıran bir vladimir ve 200 canla 4 kişi arasına zıplayan vi yüzünden kaybettik. Bir de 20. dakikada 20 farm ile dolaşan ashe vardı tabi.

1 hafta önce ben de aynı konuyu açmıştım W/L oranım iyi olmadığı için normal demişlerdi. Ancak W/L oranım daha düşükken bile bu kadar troll gelmiyordu

bu da konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_72987447/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72987447

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 26 Mart 2013; 20:45:09 >
  • son 15 ranked oyunu yemin ediyorum 4vs5 afk oluyorlar ama shutdown degil bde bizi izliyorlar reportluyorsun bidaki oyun gene senin takımda degişen bişey yok
  • quote:

W/L + 58. En azından öyleydi. Son bir haftadır +17 ye düştü. West'in suyu çıktı. Normal game w.e cılar basmış. İyi güzel normal game de kardeşim biz de ranked için hazırlanıyoruz. Normal gamede guide build deniyorum. Counterlarıma karşı nasıl oynamam gerek, late game potansiyeli nasıl oynadığım champin bunlaı görmek istiyorum yok yok yok. 2 premade top lane e gitmeler falan off of çok bozdu West.

TÜRK TROLLERİN AKININA UĞRAYAN WEST'IN PSİKOLOJİSİ BOZULDU!
  • Benim de sinirlerim bozulmaya basladi bu aralar. Adam Fizz ile 4k canli Naut'a ulti atiyor sonra omg dat luck i cant deal dmg diyor. -.-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.