Şimdi Ara

West'ten geçiş ücretsiz olunca, TR'de bir ranked günlüğü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet West'e geçmek ister siz TR'ye geliyonuz
  • RP çekmen çok iyi olmuş yoksa nasıl çıkacaktın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear666

her fırsatta tryi kötüleyip ilk fırsatta geçiş yapan çok insan gördüm. Kesinlikle tr east ve westten daha iyi.

Oyuna westteki arkadaşlarım başlattı ve öğrenmem için tr'de başladım. Yaklaşık 2 ay kadar oyunu kavramak için tr'de kaldım. Ağır küfürlerin rutin şekilde edilmesi, her normal oyunda feeder ya da afklardan birinin olması, kurulan cümlelerden tahmin edilen oyuncu popülasyonunun yaşı, sürekli tartışma hali, uyumsuzluk, normalden fazla yeteneksiz kişiler, lane kavgası yüzünden oyunu bok eden insanlar, saat 10'da "babam gelio bb" yazıp oyundan çıkan ana sütünden yeni kesilmiş vb. tiplerin olduğunu bizzat tecrübe ettim.

Tam oyunun genelinin böyle olduğunu düşünürken west serverında hesap açtım. Tr serverının 10/1'i oranla kavga çıkartan, küfür eden, afk kalan insan görüyorum. Ne lane kavgası gördüm, ne feedleyeni gördüm. Sıkıntı yaşamam için bir neden yok westte, yeteneksiz oyunculuk kişinin elinde olmayan bir olay neticede, her yerde olması muhtemel. Ve tüm bu kıyasları yaparak şu an üstüne para verseler hesabımı tr serverına geçirmem. Geçirene de ciddi anlamda üzülürüm.

• quote:

Bir insanın oyundan beklentisi ne olabilir ki? Tabi ki güzel vakit geçirmek. Onun dışında bir amacım yok. Önceden olsa hak verebilirdim burada insanlar oyunun ismini bilmezken dyrus nigtblue lolkingde stream yapıyordu. Ama geçen sürede oyuncu sayısı artınca biraz daha değer verilmeye başlandı. Profesyonel oyuncu çıkma ihtimali daha güçlendi. Ve şuna eminim insanlar biraz daha ciddiye alınca uluslararası arenada türk takımları daha başarılı olacak. Olay artık cafe turnuvalarının çok ötesine geçiyor. Önceden düşünemezdiniz bile insanlar bostancı gösteri merkezine oyun izlemek için gitsin. Şimdi biletleri yok satıyor. Ama Kore derseniz gerçekten adamlar diğer ülkelerin çok ötesinde işi gücü bırakıp bu yolda ilerliyorlar.

yanlış anlama söyleyeceğim şeyi ancak mantığın tamamen klasik türk mantığı. Türklerin uluslararası arenada başarılı olma ihtimali ciddi anlamda yok. Ligi görüyorsun, oyuncuları görüyorsun. Pazardaki mallar gibi, takım değiştirip duruyorlar. En iyi dediğiniz dp tokat manyağı oluyor uluslararası arenada kıçıkırık diyebileceğiniz takımlara. O bilmem ne finalleri için giden insanlar da eşantiyonlar, rpler için gidiyor. Kimse e-spor için gittiğini söylemesin. Bu amaçla giden insan 10%u bile değildir.

Hepsini geçtim, Türkiyede e-spor imkanları tamamen çöp durumda. Yabancılarda okuldan fazla önem veriliyor çünkü adamlar değer veriyor, imkan veriyor bu işe. Burada ise sıkıyosa okulu bırak, dondur vs. Baban kızılcık sopasıyla kovalar seni. Maç başına aldığın 50 lira 4-5 ayda bi turnuvadan kazadığın birkaç bin tl ile döndüremezsin hayatını.

O yüzden bu kadar uçuk hayaller kurup da, küçük kardeşlerimizi heveslendirmeyin lütfen. Türkiyede daha futbol ve basketbol harici ciddiye alınan bir spor dalı yokken, tutup e-sporu yüceltmeye çalışmak...

• Teşekkürler Riot, bu oyunu neden oynadığımız sorusunu akıllara getirdiğin için.. diyerek reportladım.

West'ten geçiş ücretsiz olunca, TR'de bir ranked günlüğü

Biraz bahsetmek gerekirse, dakika 5'te syndra 0-22-0'dı. Zed de 21-0-1. Neyse , neyinden bahsediyorsam.
    37. dakikada mahvolmuşun aktifini basabilseydim, oyun bu kadar uzamayacaktı.. sağlık olsun.

edit: Şunu da yazmadan edemeyeceğim, fiora solo baron yaparken, master yi yanına gitti, fiora "dokunma" yazdı ve master yi dokunmadı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 23 Haziran 2014; 19:49:29 >
  • Ben oyun başında takımı tamamen yumuşatıyorum tek küfür etmiyorlar cidden çok etkili pire ekranında konuşmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amacınız ego tatmin etmek mi? Bizene bronz 5 hesabınızın tr'de ki ranked günlüğünden. Çok mu farklı bir şey yapıyorsunuz da ben bilmiyorum. Büyük ihtimal west'de plat'dan yükseksiniz, bende şu an bronz 5 hesap açıp west'e geçirsem kolayca çıkarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candice Swanepoel

Ben oyun başında takımı tamamen yumuşatıyorum tek küfür etmiyorlar cidden çok etkili pire ekranında konuşmak

Hocam bu liglerde yazdıklarınız okunmuyor bile, 5 kişi aynı anda spam yapıyor.
    1- ne banlarsanız banlayın, küfür yiyeceksiniz.
    2- seçtiğiniz şampiyon ne olursa olsun -amumu, blitz'i birazcık dışarı tutuyorum- küfür yiyeceksiniz.
    3- rakip takım hangi şampiyonu seçerse seçsin, küfür yiyeceksiniz.

Daha sayayım mı? hadi ilkinde yatıştırdın milleti, 2. sinde, 3.sünde ne söyleyeceksin? Bir de bunun ayrıntıları var, senin ve diğer 3 kişinin seçmesi gereken şampiyonları da yazacak arkadaş, hiç boş durur mu? :)
    En iyisi ignore all. :)

Bak mesela, ICreativee 'in yazdığına. ne diyebilirsin ki? Tutup da bir saat forum sitelerinin ne amaçla var olduğunu mu anlatırsın yoksa egoist kelimesini kullanan insanların egolarının çok yüksek olduğundan mı bahsedersin? yani, yapacak bir şey yok. ignore 'layıp geçmek en iyisi. Bana ve egolarıma katlandıp, o çok değerli vakitinden ayırıp cevap yazdığı için teşekkür ediyorum arkadaşa ve blokluyorum. Napabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 23 Haziran 2014; 20:10:41 >

• Tr kötüleyen arkadaşlarla vs atmak isterim.Kendi istedikleri herolarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Bir insanın oyundan beklentisi ne olabilir ki? Tabi ki güzel vakit geçirmek. Onun dışında bir amacım yok. Önceden olsa hak verebilirdim burada insanlar oyunun ismini bilmezken dyrus nigtblue lolkingde stream yapıyordu. Ama geçen sürede oyuncu sayısı artınca biraz daha değer verilmeye başlandı. Profesyonel oyuncu çıkma ihtimali daha güçlendi. Ve şuna eminim insanlar biraz daha ciddiye alınca uluslararası arenada türk takımları daha başarılı olacak. Olay artık cafe turnuvalarının çok ötesine geçiyor. Önceden düşünemezdiniz bile insanlar bostancı gösteri merkezine oyun izlemek için gitsin. Şimdi biletleri yok satıyor. Ama Kore derseniz gerçekten adamlar diğer ülkelerin çok ötesinde işi gücü bırakıp bu yolda ilerliyorlar.

TR'de güzel vakit geçiriyorsan sözün bittiği yer her maç ana bacı soy sop zevk alıyorsan ne mutlu.

Vala bizim millet Online oyunları vakit geçirmek deil reelde başarılı olamamyp ezik kaldığı için bu tür oyunlarda aslında türde farketmez ister mmorp ister moba ister fps egosunu tatmin etmek ve saygı duyulmak için ne gerekiyorsa yapar.Hilede kullanır küfürde eder evini arabasnı satıp pay2winde yapabilir.Hersey beklenir yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHiddenCarry -- 23 Haziran 2014; 20:22:33 >

• 3 gun olmus hesap bronz 3 baya hizlisin kardes. Trye bi noob daha kazandirmislar iyi oldu bu bedava gecis.

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Orijinalden alıntı: Candice Swanepoel

Ben oyun başında takımı tamamen yumuşatıyorum tek küfür etmiyorlar cidden çok etkili pire ekranında konuşmak

Hocam bu liglerde yazdıklarınız okunmuyor bile, 5 kişi aynı anda spam yapıyor.
    1- ne banlarsanız banlayın, küfür yiyeceksiniz.
    2- seçtiğiniz şampiyon ne olursa olsun -amumu, blitz'i birazcık dışarı tutuyorum- küfür yiyeceksiniz.
    3- rakip takım hangi şampiyonu seçerse seçsin, küfür yiyeceksiniz.

Daha sayayım mı? hadi ilkinde yatıştırdın milleti, 2. sinde, 3.sünde ne söyleyeceksin? Bir de bunun ayrıntıları var, senin ve diğer 3 kişinin seçmesi gereken şampiyonları da yazacak arkadaş, hiç boş durur mu? :)
    En iyisi ignore all. :)

Bak mesela, ICreativee 'in yazdığına. ne diyebilirsin ki? Tutup da bir saat forum sitelerinin ne amaçla var olduğunu mu anlatırsın yoksa egoist kelimesini kullanan insanların egolarının çok yüksek olduğundan mı bahsedersin? yani, yapacak bir şey yok. ignore 'layıp geçmek en iyisi. Bana ve egolarıma katlandıp, o çok değerli vakitinden ayırıp cevap yazdığı için teşekkür ediyorum arkadaşa ve blokluyorum. Napabilirim?

tabiki benim dediğim %20 lik ihtimalle işliyor. malesef türk çocukları çok kötü yetiştiriliyor kimse kusura bakmasın. göster amcana çükünü veya hadi küfür et deyip gülüyorlar. sadece onlarda da suç yok. küfür etmeyen adam da bu oyuna başladığında bakıyor herkes küfür ediyor o da başlıyor. westte de yayılmış bulunmaktayız . orda da oynadım durum tr den çok da aşırı farklı değil hani. kısacası bilinçlenmek lazım ama çok geç kaldık.

• Jungle olarak 40 dk da 200 küsür farm kesiyorsan takımdakiler ne yapıyor.
  • Gectigime lanet ediyorum be adam bugun fizze dakika 22 5 mavi ve 5 kirmizi pot aldi. Silver falan degilim gold 2

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

her fırsatta tryi kötüleyip ilk fırsatta geçiş yapan çok insan gördüm. Kesinlikle tr east ve westten daha iyi.

Daha kötü olduğunu söylemiyoruz ki, iyi ve kötüyü neye göre seçiyoruz zaten?
    Oyuncu potansiyeli bakımından diyorsan, bunu tartışmaya gerek bile duymam. 2-3 tane stream izlerseniz zaten anlayacaksınız aradaki farkı. west açık ara iyidir.

Muhabbet, eğlence RP fiyatları, özel etkinlikler bakımından söylüyorsanız, tr daha iyidir.

Asıl soru sizin oyundan beklentiniz ne yönde?

İnsanlar tryı neden kötülesinler statik çıkınca tek atıyor hayvan gibide split yapıyor daha ne istiyorsunuz

• valla ne yalan söyliyim westi merak ediyodum ve oradan bir hesap açtım 5 lvl felan ama maçlar çok eğlenceli şimdi bunda 400 rp var ya ondan bunu tr'ye geçirdim arkadaş ekledim kendimi ve 10 gün sonra kendime bişey atabilirim liralık rp çeker bişey alırım :D nasıl kafa :D:DDDDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

Tr kötüleyen arkadaşlarla vs atmak isterim.Kendi istedikleri herolarla

ciddi değilsin umarım.
  • Tr deki bronz silverlar oyunun mantigini hala cozebilmis degil adamlar alismis metin2 knight ayni mantikla lolu oynuyolar west oyle degil kimse cikip tr westle ayni hatta tr daha iyi falan diye virvir yapmasin arkadasin uyeligine girdim bi kere bronz 3 4 civari biseydi karsidaki amumu daha blue almadan 1 levelda ganke geldi ve sonuc 3 te 3 baya komikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyuna 1 sene önce başlayıp bıraktığım zamanı saymassam baylayali 1 ay oluyor ve anladigim kadariyla tr west east tüm serverlerin çilingirleri bu forumda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.