Şimdi Ara

West Quiter Kaynıyor-Diamond elo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eune den weste gectim 2 gün önce,d1 dim d2 den basladım ilk oyunu yenildim diye. Gizli elom baya iyi,eune deyken challangerlarla oynuyordum. Burdada d1lerle oynuyorum genelde. Euw hakkında cok gıcık oldugum birseyi paylasmak istiyorum %40 oyunda quiter,afk cıkıyor. Anlamadım gitti. Ölen ya cıkıyor , ya afk kalıyor, ya da sürekli surrender spamlıyor,moral bozuyor.
    Euw de küfür az,quit cok. Oyuncu kalitesi Eune den daha kötü bence (lcs de oynayan elemanları saymazsak)

• herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

ins sende istedigin yere gelirsin ama daha iyi oyuncularla oynucam diye diamond olmak istiyorsan benim gibi üzülürsün sadece...
    Yok arkadas , neredeyse her game ya quit ya afk ya surrender. bi oyun beklenmez mi nexus yıkılsın diye? yandan yandan pushlarsın, oyalarsın , ward dikip yakalarsın , baronda basarsın,güzel bi teamfight cıkartırsın, tonla oyunu kazandıracak hamle varken niye surrender? yok arkadas kendine güvenen, kaliteli adam westte, olanlar da takım kurup lcs de oynuyor iste, gerisi faso fiso.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svhp -- 24 Temmuz 2013; 22:56:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Svhp

quote:

herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

ins sende istedigin yere gelirsin ama daha iyi oyuncularla oynucam diye diamond olmak istiyorsan benim gibi üzülürsün sadece...
    Yok arkadas , neredeyse her game ya quit ya afk ya surrender. bi oyun beklenmez mi nexus yıkılsın diye? yandan yandan pushlarsın, oyalarsın , ward dikip yakalarsın , baronda basarsın,güzel bi teamfight cıkartırsın, tonla oyunu kazandıracak hamle varken niye surrender? yok arkadas kendine güvenen, kaliteli adam westte, olanlar da takım kurup lcs de oynuyor iste, gerisi faso fiso.

istediğim yer platta gold 1 de duvara tosladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen niye gittin EUNE den ne güzel oynuyorduk.
  • quote:

quote:

herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

biz bu streamlerde farklı bir lig mi izliyoruz anlamadım ben?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

quote:

herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

streamde izlediklerin challenger genelde,orda quiter daha azdır muhtemelen.ki ben streamde de quiter-troll gördüm cok. ayrıca streamde oldugunu bilerek quit atmak cesaret ister. hemen banlanırsın cünkü.

• ocelote diamond hiç afk görmedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

quote:

herkesin başka derdi var

kıskandım bu arada

streamde izlediklerin challenger genelde,orda quiter daha azdır muhtemelen.ki ben streamde de quiter-troll gördüm cok. ayrıca streamde oldugunu bilerek quit atmak cesaret ister. hemen banlanırsın cünkü.

şansına öyle gelmiş senin yaptığın genelleme pek uygun değil bence

• EUNE'in plat-diamond seviyesi daha iyi bence. Oranın MM'den şikayet eden çoktu bir ara o yüzden West'e geçmişti çoğunluk. Ondan sonra da West'e oldu aynısı maalesef. Şu an EUNE'de durum nedir bilemeyeceğim fakat West'te diamond maçlar pek ciddiye alınmıyor. Metafag'lık yapanı var, sebepsiz yere leave atan var. Feeder falan da gayet var yani. Ama West'in plat seviyesi iyi bence. Bu arada West'te 5v5 Ranked Team olarak girince eğer plat-diamond seviyesinde bir takımın varsa çok güzel oluyor. O zaman oyunlar daha ciddi ve çekişmeli oluyo.
  • Benim gizli elom -15000 falan herhalde her maç afk quiter
  • Bugün giriyim oynayım dedim. Normal game olduğundan önemsiz olabilir ama çok salak var. Draven vardı, loading ekranında %95'te takıldı, biz oyuna başladık. Adam ilk 5 dakika afk kaldı. Geldi "Surrender or feed" yazdı. Ben de git afk kal yazdım. Sonra premadei Kha'Zix atladı hemen "Report Syndra (ben)" diye. Niye diye falan sordu karşıdakiler "Noob" dedi. Başladılar küfüre ikisi birden. Diyorum ki "Adam gelir gelmez surrender or feed yazdı, ben de git afk kal dedim suç bende mi?", hala küfür ediyolar. Delirdim ekranın başında, oynayasım da kalmadı bi'-iki defa öldüm bunlara yazcam diye, iyice koz verdim bu salakların eline başladılar noob demeye. Oyun da ortada, takım olarak fena değiliz, o sırada internetim kesildi düştüm oyundan. 2 dk sonra geldim, chati kenara taşıdım oraya bakmadan oynadım. Sonuç olarak kazandık.
    Ama herkesin çok övdüğü West'in durumu o kadar da iyi değil. Evet oyuncuların çoğu oyunu biliyolar en azından, evet küfür yok, ama yaşı küçük çok oyuncu var. Arkadaşın dediği gibi ölünce afk kalan, leave yapan çok fazla. Demem odur ki, West'e geçip çok güzel, eğlenceli oyunlar oynayacağınızı sanıyorsanız, pek de öyle değil.

• euw son oyunumdan bahsedeyim, mid pickleyip wcye gittim, döndügümde 3 tane daha mid picklenmis. 2.ve 3. pick kavga etmis,4.cüde katılmıs, tam trol game. oyun baslayınca ne ugrascam deyip afk oldu biri.
    ondan önceki oyunda botlane fb verince jungle bb diyip cıktı dk 3te.
    bi öncekinde karsı takımdan birisi cıktıgı icin kazandık.
    bi önceki oyun 1 fight kaybedince dk20 sur verdiler. toplamda sadece 1 kule yıkılmıstı. cc-alan kombomuz-tank-ap-ad yani herseyi olan bir takımdı.
    son 10 oyunda 3 -4 tane normal oyun vardı, birinde guardsmanbob vardı mesela.
    bi oyun botlane 1-10 toplane 1-7 idi 15 dk da.
  • TR gel
  • Şu ana kadar girdiğim rank maçlarında nadir denk geldim afk yada oyundan ayrılanları. Bu arada Bronz 1'de oynuyorum. Bende senin durumu normal oyunlarda görmeye başladım. Eskiden yoktu bu kadar çok oyundan çıkan kişiler, normal oyunlarda..
  • Ocelot'un bir yayınında, takım 2-3 kill verdi diye bilerek defalarca ölen bir Shaco görmüştüm. Ocelot'un karşı takımındaydı bu adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvaRéé

ocelote diamond hiç afk görmedim

Buyur.

• Ya bizi kekliyorsun ya nordicte leaver'a quiter deniyor ki hiç sanmıyorum ya da artık nerde büyüdüysen
  • Sezon 3 te 2k ranked oyun oynadım,1k civarı diamond. 200 civarı d1. EuW de 30-40 civarı oyun oynadım 2-3 günde. Gördüklerime göre kıyas yapıyorum. kimseyi kandırmak gibi niyetim yok. EuW de bariz leaver - afk- troll daha cok. Eune de genelde trollemeyi pickleme sırasında yapıyorlar. Dodgeleyebiliyorsun. Euw de oyun basladıktan sonra trollüyorlar-afk kalıyorlar-leave atıyorlar. Boş yere elo kaybediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

Orijinalden alıntı: AvaRéé

ocelote diamond hiç afk görmedim

Buyur.

Omg noob ocelote report lux .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.