Şimdi Ara

West girebilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> West girebilen varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    327 Mesaj
    Arkadaşalr demin bi oyuna girmek için sıra aldım ranked herneyse karakterler seçildi oyuna girdik giriş ekranı doldu oyuna bi girdim benim mapte her yer karanlık okla yön verebiliyorum ama kendi akrakterim vi diğerleri görünmüyor çıktım bir daha girdim iki buçuk dakika kadar oynayabildim yani doğduğum yerden item aldım solo top kulesine kadar gidebildim sonra oyun dondu bildiğiniz bilgisayarımla alakalı değil ama internetimlede alakalı değil ikiside normal oyun dondu karakterim animasyonları gitti yürümüyo falan kayıyo sorna tekrar çıktım reconnect yapmak için reconnecte bastığımda bağlantı hataları verdi sonra tamamren çıktım hesabımla girmeye çalışıyorum The server is current busy.Please try again later hatasını veriyo normalde sunucu meşgulken bidahaq ayzarım şifremi girer dakikalardır deniyorum aynı tas aynı hamam sizdede böylemi durum yoksa gene bu saçma salak client hataları benimi buldu ? hayır bide leave attık diye ban yameyelim

|
    |
    çekip gitmenize çünkü tamamen cazdaydım

• Binbaşı
    1085 Mesaj
    önlenen yenilgi diye geçer, server yine uçmuş, yapacağın işe riot
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.