Şimdi Ara

Wesley Sneijder futbolu bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir dönem Galatasaray forması da giyen hollandalı efsane Wesley Sneijder, 35 yaşında aktif futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı.
    Hollandalı yıldız kariyerinde Ajax, Real Madrid, Inter, Galatasaray gibi dev kulüplerde forma giydi.

Oynadığı takımlarda toplam 573 maça çıkan Wesley, 152 gol atıp 142 de asist yaptı.

Kariyerinde İspanya, İtalya, Hollanda ve Türkiye şampiyonlukları bulunan yıldız orta saha, Inter'le de bir kez Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuştu.

Hollandalı futbolcu son olarak Katar takımlarından Al Gharafa'da top koşturuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sneıjder futbolu 4 sene önce bırakmıstı zaten. saka saka uzuldum gıtmesını de cok ıstemıstım gıdınce de cok uzulmustum cok severdım
  • Umarım Galatasarayda Görev alır Antrenör yada Gözlemci olarak

o değilde volkana maaş bağlanıcak mı acaba
  • 3 ü de yazın bıraktı futbolu ee doydu bu adamlar her kupalara sahipler herkes başarıya aç değiş halen bkz:Ronaldo gibi.

Sneijder TR ye gelmiş en büyük topçulardan biriydi ki iyi kide geldi 2013 te Drogbayla beraber GS nin Avrupada olduğu bir kez daha gösterdiler.

Yağlı surat ve Tudor dallaması bu adamı harcadı Wesley 2 sezon daha oynardı top bu adamın kalitesi yeterdi.

En üzücü olay Alex e yapıldığ gibi onada yapılmıştı giderken sadece Sabri yolcu etmişti bu adamı çok kötü bi histi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.