Şimdi Ara

WEPLADA oynamamanız için nedenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar dota 1 wepla oynuycak varsa wepla serverine gelmesin. şayet adminler ana bacı düz gidiyor.iyice cıvkı çıktı. höt desen mute geliyor 3 gün 5 gün. adam sövüyor alttaki gibi şikayet ettim forumdan bile silmişler.sakın weplada oynamayın
    http://i.hizliresim.com/rmLGkm.jpg

• dota mı kaldı artık? bırakın yeter
  • ne oynayalım pc bunu kaldırıyor , d2 temalı dota 1 oynuyorum düşün yani. d2 geçmek istiyorum ama öyle bi pcim yok.
    yada başka server varmı dota 1 için bilenler paylaşabilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdvns34

ne oynayalım pc bunu kaldırıyor , d2 temalı dota 1 oynuyorum düşün yani. d2 geçmek istiyorum ama öyle bi pcim yok.
    yada başka server varmı dota 1 için bilenler paylaşabilirmi.

Kardeş benim PC seninkinden daha çöptür bence düşük ayarda oynamayı dene Dota2yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 7 Aralık 2014; 4:47:21 >
  • Ben iccupta oynuyorum ama Ruslar çok noob bi de adamlarla konuşamıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

dota mı kaldı artık? bırakın yeter

• wepla mı var hala?
  • Türkiye'nin en eski ve en kaliteli oyun sunucusu kurucusu olan Waxxi tarafından kurulan waxxigaming.com türkiyede dota nın öncülerinden olusan ekip ile bu alanda olan kalitesizlik problemini çözmeye olan inancımızla yeniden sunucumuzu kurduk. Bu sunucuda sorunsuz adil ve kaliteli yönetim ile dota oynamaya sizi davet ediyoruz

http://waxxigaming.com/

hem forum hemde stats sayfamızı çok seveceksiniz
  • eurobattle a girebilirsin. ama kardeşim dota 1 yada iki arasında farklar var ben 1 daha çok seviyorum ondan 1 de takılıyorum ama sen zorunluluk tan dota 1 oynuyorsun galiba bu durumda eğer sonradan dota 2 ye geçersen biraz afallayabilirsin çünkü geçen aylarda gelen bi patch ile dota 1 iki arasındaki ince çizgi artık o kadar ince deil hatta kalınlaşmaya devam ediyor.

ben dota 1 ancak earthshaker tamamen dota 2 aktarılırsa geçerim. yumruk atıyor yaw dota 2 de şaka gibi. dota 1 de es ile ulti atın bide 2 de atın aynı ultiyi... dota 2 şaka gibi o kadar eski bir oyun olmasına rağmen o totemi elinde çevirmesi filan. dota 2 yok bunlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bi türlü ayarlayamadim şu 1 i arada atasım geliyor bi odaya giriyom maksimum 10 saniye noluyosa odadan atılıyom eurobattle, g proxy, wepla neler denemedim olmuyor ama wepla tam bir mal ve noob yuvası bunu biliyorum ve eurobattle forever

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.