Şimdi Ara

Wentto F003 mü? GG'dan V1000,M350,Acf 100-200 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce hangisi ni alsak daha iyi olur, yorumlarınıza göre karar verip almayı düşünüyorum,

GG'dan çin malı M350,V1000-2000,v999i,ACF100-200 ve mini, hemen hemen hepsi aynı galiba, birde ülkemizde satılan Wentto F003,Wentto F005, bu ikiside aynı görünüş farklı...

nedersiniz...?

• çin mallarına bulaşma derim
  • valla üstad bulaşmam lazım bu d880 sıktı artık bi kamerası güzel,diğer herşeyi nktan, çift hatlı piyasada adam gibide birşey yok piyasada orjinal, yapacak birşey yok bunlar 300-400 tl ..hone gibi,idare eder diyorum ama, neetsek
  • bu saydıklarının arasında en son model m350 dir ve iphoneye en çok benzeyendir.mini işine yaramaz.ben m350 almayı planlıyorum para bulabilirsem.1 yıl garanti verenler var, başına arımaz o zaman çin malından.
    saygılar, selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 9 Ekim 2009; 22:32:29 >
  • M350 almaya karar verirseniz benimle iletişime geçin. GGye baktım da fiyat olarak uçmuşlar resmen :)
  • üstadlar sağolun tekrar, bu m350 zaten benim kafama yatmıştı ama, youtube da aratırsanız bu f003 diye videoları var,wentto f003 le aynı, bu m350 ile wentto f003 aynı galiba, eğer aynı ise, 2 yıl garantili bir telefonu , hiç olmazsa HB güvencesi olmazmı sizce? tabi aynı ise?
  • f003 ile m350 aynı değil özellik olarak aralarında çok fark var, m350 daha üstün.ama 2 yıl temiz garantili istiyosan f003 al.
    m350 ye 2 yıl garanti veren yok.1 yıl veriyorlar, o garantide orjinal, kaşeli maşeli bir garanti değil.ama ben yinede m350 alacağım.
    pm den adres atıyorum orda daha iyi bilgiler bulursun.
  • İnternette çift hatlı iphonelar arasında bir araştırma yaparken bir çok model çıktı karşıma, bunlar: ACF600 V999i, M350 ve W500.
    Bu modeller arasındaki farklar nelerdir? Hangisi daha yeni bir modeldir? Kimisi bunda GPS var diyor kimisi bunda GPRS var diyor. Bunlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğimiz bir site yada karşılaştırabileceğimiz yer var mı? Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim?
  • evet arkdaşım www anycoolcepforum com da bu bilgileri bulabilirsin.
  • valla üstadlar oradada tam bir bilgi yok, bugün forumda sağda reklam vardı, yarinkapinda.com orada satılan lar hakkında bilginiz varmı peki, mesela anycool v1100, ???
  • Arkadaşım sana tavsiyem çin malı çakma telefonlara hiç girme, forumu biraz okuyacak olursan çin malı çakma mallarının zararlarını çok açık bir şekilde bulacaksın, yok bulamazsan mesaj at bana yazarım sana ayrıntılarıyla...
  • evet arkadaşlar m350 nin fiyatı düşmüş 299 lira
  • evet gg dan fırsatcepte kullanıcısından hayırlısı ile fc999 yani m350 yani w350 aldım , :)) şimdilik iyi görünüyor bakalım insallah birşey çıkmaz, wireless çok iyi pili çok gidyor 3-4 gün karıştırmama rağmen heralde ilk zamanlar diye : ) snaptu diye birşey var, süper,

sonuç olarak güzel ama ne olur bilmem...
  • sonradan pişman olacaksın bence alma çin malı
  • PİŞMAN OLACAKSIN.......ÜZERİNDE YAZAN HİÇ BİR ÖZELLİĞİNİN ÇALIŞMADIĞININ ALINCA GÖRECEKSİN...VE BU FORUMDA SORULAR SORMAYA BAŞLAYACAKSIN:
    BUNUN KAMERASI VGA
    VİDEOYU OYNATMIYORMU
    İNTRN GİREMİYORUM.
    RESİMLERİ AÇMIYOR
    VS.GİBİ SORULAR.....ALMASAN İYİ EDERDİN
  • M350 Almayı düşünüyorum. Zaten M350 = v1100 'ün diğer adı. Yarinkapinda'da 260'a satıyorlar. 3.5" Ekran felan bakıcaz artık. Tek sorun Beyaz mı alsaam siyah mı?

Siyah Bunaltıyor, Beyaz Hemen kirleniyor. Sizce?
  • şimdi baya bir arkadaş pişman olacaksın dedi, ewet doğru olabilir,

ama ben biraz pipirikli bir adamımdır :)) çok araştırmadan almam,kötü bile olsa kazık yemem genelde ,yesem de belli bir seyi göze alarak alırım, öyle yüksek meblağlarla uğraşmam... şimdi tek tek sorularınıza cevap vermee çalışayım...

1- cihaz ın ..hone ile görüntüsü harici uzaktan yakından ilgisi yok, dışı tamam ,ama içi yazılım ve işletim sistemi olarak sadece işinizi görür, ..hone aramayın, e ne ... yemeye aldın bunu diyenlere cevap...
    2- cihazın wireless i çok çok iyi 2-3 duvar ötesi çekiyor,iphone da çokmu fazladır?, sanmıyorum çünkü ürünler küçüldükçe yapacağı şler azalır fazla birşey beklememek lazım... (ama gittiğim heryerde wireless leri gördü ve bağlandı)... önceden girilen yeri otomatiğe alıyorsunuz wireless i açtığınızda şifre otmatik girilmiş oluıyor ,çat diye int. bağlantı oluyor...
    3- evet kamerası kötü,2mp, ama yeterli,resimleri görüntüleyici prog.mı var, gayet güzel yan dik gösteriyor, dokunmatik ile parmaksa sağa sola kaydırarak geçişte oluyor,büyütme küçültmede...
    4-çift hat olayı gayet güzel kendim test ettim karşıya ses çok çok iyi gidiyor hatta d88 den daha iyi,bir hattan konuşurken diğerine meşgul veriyor,yani tek işlemcisi var, ama konuşmuyorken ikiside açık...
    5-snaptu diye bir yazılım var bu telefonlar için ,çok güzel bir program ,online çalışıyor,facebook dan,twitter a ,online maç sonuçlarına kadar ve dahası çok güzel , kullanımı çok kolay.
    6-pili süper 1500 mah 4 gün gidiyor, eşim wireless i açık unutmuş sabah akşam,3 gün şarjı gitti, yani normal telefonlar ne kadar ise oda öyle...

gelelim eksilerine
    1-arayan resimi gösterme yok yada ben bulamadım
    2-pc suite ile bağlantı kuramadım sadece depolama birimi olaraka usb ve blu.dan görüyor,
    3-bazı çince prog. var kldırılamıyor sabit
    4-web browser iyi ama yn göstermiyor, bolt prog var onunl yan gösteriyor ama oda vasat, ama browser iş görüyor.
    5-alt giriş kısmından kulaklık usb ve şaj oluyor,kulaklığı berbat, ama üstten nokia ların ufak girişini koymuş,nokia 6300 ın kulaklığını taktımhem ses mükemmel oldu hemde ,mic.girişide içinde varmış, cuk oturdu, ama gelen kulalığı at çöpe gitsin okadar ...
    6-mesj yazmak dert ama alışınca sorun olmaz sanıyorum
    7-zil seslerini çok yüksek çalıyor,hop.patlayacak zannedersin, kısınca problem olmuyor ama genede can sıkıyor,
    8-arkadaki ..hone logosu yapıştırma ,dandik ama benim için önemli değil, önemli olanlar için söylüyorum 3-4 ay dayanmaz :)
    9- java oyunları daha çalıştıramadım çalıştırdıklarım dandik çıktı,

sonuç:
    şimdi diyeceksiniz ne bu eksileri artılarından fazla çıktı diye, hayır iyi okuyun,
    genel olarak cihazı ..hone ile kıyaslamayın, işinizi görecekmi diye kıyaslayın
    wireless,çift hat,geniş ekran,4 gün şarj,snaptu,tv ben bunlar için aldım, gerisi benim için hikaye...
    zaten bu özellikleri olan çin işi japn işi olamayan bir cihaz nekadar bir bakın,ona göre düşünün...

selamlar , saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytuga -- 30 Ekim 2009; 11:38:42 >

• walla ben yarın ACF 100 SMART alıyorum bakalım nası çıkacak..
  • orjinale benzesin diyorsan pinphone 3gs buna bak derim fiyatı diğerlerine göre biraz fazladır
  • ben şahsen m350yi tavsiye ederimm süper bi telefon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.