Şimdi Ara

went gas (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
17.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Önder Yıldırım

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfinfh

İnşallah sıkıntı yaşamazsan senin aldığın fiyatı bana da verdiler ama ben taktırmaktan vazgeçtim bu markayı

Dun taktirdim. Yola çıktım ilk gün performans olarak memnunum fakat yakıt performansinida merak ediyorum. Dun 50 km yaptım ilk ışık ara ara sonup yanmaya başladı. (4 ışıktan ilki) 80 liraya doldu 320 yaparsak fazlası kar. Bakalım.

Merhaba. Ben de taktırdım. sizin aracınız neydi ve nereye taktırdınız. Ben 3-4 gün oluyor. Şimdilik bir sıkıntım yok. Performans kaybı da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

quote:

quote:

İnşallah sıkıntı yaşamazsan senin aldığın fiyatı bana da verdiler ama ben taktırmaktan vazgeçtim bu markayı

Dun taktirdim. Yola çıktım ilk gün performans olarak memnunum fakat yakıt performansinida merak ediyorum. Dun 50 km yaptım ilk ışık ara ara sonup yanmaya başladı. (4 ışıktan ilki) 80 liraya doldu 320 yaparsak fazlası kar. Bakalım.

Merhaba. Ben de taktırdım. sizin aracınız neydi ve nereye taktırdınız. Ben 3-4 gün oluyor. Şimdilik bir sıkıntım yok. Performans kaybı da yok.

2005 Corsa Twinport var bende, C kasa.
    Simit takıldı 36 Lt. hacimli. Daha ilk depo bugünde 20 km falan yaptım bir sıkıntı yok, ben su anda tasarruf performansını merak ediyorum açıkcası. Sizin arac ve yakıt durumu nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

2005 Corsa Twinport var bende, C kasa.
    Simit takıldı 36 Lt. hacimli. Daha ilk depo bugünde 20 km falan yaptım bir sıkıntı yok, ben su anda tasarruf performansını merak ediyorum açıkcası. Sizin arac ve yakıt durumu nasıl?

bendeki arac colt. Cevre otogazda takdırdım. 36 lt. Simit bendeki de. Performans için tam bi ölçüm yapmadım. Cünkü daha yeni. 1.000 km sonra ayar yapılacak. Sorunsuz nice km yapmak istiyorum :)

• Aynen benimde yeni 1000 km de ayara gidicem. Allah herkese sorunsuz, kazanız belasız ve tabi tasarrufu :)) kmler nasip etsin. Yazarım ılerde km/yakıt durumunu. İyi haftalar bütün arkadaslara.
  • amin ALLAH herkesi görünür görünmez kazalardan korusun
  • Arkadaslar günaydın.
    Tüpü taktıkları 500 km oldu. Şöyle söyliyim 25-26 kurusa kadar düştü. Ben devirli arac kullanmayı severim. Benzinde bazen 38 cogu zamanda 40 kuruşun üstünde yakıyordu. Performansta sıkıntım yok, kısaca şimdilik cok memnunum paylaşmak istedim. Herkese bol kazançlı günler.
  • TAŞKIN OTOGAZ ATİKER VE WENTGAS MARMARA BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ KONYA BAYİİ
    türkiye genelinde 355 bayi ile hizmet vermektedir.

went gas

went gas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAŞKIN OTOGAZ SITKI USTA -- 22 Mart 2012; 11:03:30 >
  • süper bir lpg kitidir. zavoli ile aynı saygılar
  • Uzun süreli kullanımım sonucunda yakıt değerleri ben çok mutlu ediyor. Bir depo ile 320-350 km arası yapıyorum. Ortalama maliyet 20-25 krş.
  • quote:

Uzun süreli kullanımım sonucunda yakıt değerleri ben çok mutlu ediyor. Bir depo ile 320-350 km arası yapıyorum. Ortalama maliyet 20-25 krş.

allah kaza bela vermesin
  • Arkadaşlar bende Opel Astra 1.6 CD G NB 2000 model aracıma Wentgas taktırdım 5 ay dır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum uzun yolda 24 litre ile 280 km yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım usta bir sorun olursa kiti sökerim demişti şuana kadar bir sorun çıkmadı şükürler olsun.!!!
  • 8-9 ay oldu halen sorunsuz çok şükür arıza ışığı yakmadı hiç ve yolda da bırakmadı bu'da 12 yıllık araba için oldukça ii ;) sarfiyat şehir içi 1lt. = 9-10 km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varg

Arkadaşlar bende Opel Astra 1.6 CD G NB 2000 model aracıma Wentgas taktırdım 5 ay dır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum uzun yolda 24 litre ile 280 km yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım usta bir sorun olursa kiti sökerim demişti şuana kadar bir sorun çıkmadı şükürler olsun.!!!

1.33 2012 toyota auris için wentgas düşünüyorum tavsiye edermisniz ?
  • Merhabalar,
    Wentgas'ı Kendi arabama ilk çıkınca taktım tahmini 3 yıl oldu 100.000 kmden fazla yol yaptım bir kere bile arıza vermedi ikinci bir kere kalibrasyonda yapmadım ,
    2000 cc motor şehir içi 11 litre gaz yakıyorum. kesinlikle tavsiye ederim arzu eden wentgaslı aracımı görüp deneyebilir. Zaman Sayacına bakabilir. Saygılar
  • quote:

Wentgaz dediğimiz ucuz bir ürün değil, bilmiyorum atikerdeki usta inatla bu senin arabana göre dedi. Su anda takılıyor aksam alicam arabayı bikac günde belli eder kendini yazarım. Yazıları okuyunca tedirgin oldum biraz. Paylaşırım. Bu arada atiker sisteme göre %10 daha pahalı sistem. Umarım utanmayız.

usta wentgaz dan menmusun tavsiye edermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Florya Otogaz

Merhabalar,
    Wentgas'ı Kendi arabama ilk çıkınca taktım tahmini 3 yıl oldu 100.000 kmden fazla yol yaptım bir kere bile arıza vermedi ikinci bir kere kalibrasyonda yapmadım ,
    2000 cc motor şehir içi 11 litre gaz yakıyorum. kesinlikle tavsiye ederim arzu eden wentgaslı aracımı görüp deneyebilir. Zaman Sayacına bakabilir. Saygılar

telefonla yardım için teşşekür ederim tavsiyeniz üzerine 2012 model 1.33 toyota auris aracıma wentgas obd li sistem taktırıcam çok teşekkür ederim emeğinize sağlık
  • arkadaşlar 5 defa ölçüm yaptım şehirdışı 100km de 7lt gaz yaktı şehir içi 8-9lt değişiyor atikerde çok kulladım ancak west şuana dek en az yaka kittir. ortalama gaz fiyatı 2.20tl yada2.30tl den alınca km yakıtı 170-180 tl yakıyor aracı 100-120km hızla giderken testettim.

araç 2007 model avensis 1.6 confort 110ps
  • 4-5 ay kullandım sonra aracı sattım ama çok memnundum. yakıt ve performans grafiği oldukça iyidi..
    insan o fiyatlarda gaza basamıyor benzinli araçla korkudan.
  • Bu Wentgaz sıralı sistem kiti ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Bu Wentgaz sıralı sistem kiti ne kadar?

1200/10 lira taksitle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.