Şimdi Ara

WeLoop Tommy Smartwatch [ANAKONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
6.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acomez_67

ayarlardaki Motion tam olarak nedir. bilen var mı?

Kolunuzu 2-3 defa ileri geri salladığınız zaman ekran ışığının açılmasını sağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: acomez_67

ayarlardaki Motion tam olarak nedir. bilen var mı?

Kolunuzu 2-3 defa ileri geri salladığınız zaman ekran ışığının açılmasını sağlıyor

teşekkürler..
  •  WeLoop Tommy Smartwatch [ANAKONU]

Weloop Tommy 2 ye hava durumu özelliği gelmiş. Bizede gelirse harika olur ama geleceğini sanmıyorum. Yavaş yavaş pebble killer olma yolunda ilerliyor tommy 2

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    hocam çince olduğu müddetçe hiç bir cacık olmayacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

hocam çince olduğu müddetçe hiç bir cacık olmayacak gibi

Oda doğru ama adam gibi reklam yapsalar ve Avrupa da satışa sunsalar şu saati çok daha popüler olur. Pebble 1 hafta şarjı giden saat yaptı diye ortalığı ayağa kaldırdı adamlar 4-5 hafta şarjı giden saat yapıyor ama tık yok

son güncellemeyi yaptım nasıl yapıldığını bulamadım ilginç. hala ingilizce yapmadılar şunu bunların avrupaya satacağı yok galiba

• bide uygulamada böyle bir mesaj geldi bana bu nedir.

官方定于今天(1月15日)午间12:00-13:30 进行服务器停机维护,旨在更新相关数据。停机期间将影响数据同步和新账户注册等,13:30之后可恢复正常使用,带来不便烦请见谅!

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

bide uygulamada böyle bir mesaj geldi bana bu nedir.

官方定于今天(1月15日)午间12:00-13:30 进行服务器停机维护,旨在更新相关数据。停机期间将影响数据同步和新账户注册等,13:30之后可恢复正常使用,带来不便烦请见谅!

Mesaj önemli değil bakım için sunucuları kapatacaklarmış bir süre onu söylüyor. Bende umudumu kestim ingilizce den

• sormak lazım ne zaman çıkacak diye ingilizce

• Saat artık android 6 ile sorunsuz çalışıyor

İngilizce uygulama ve saat güncellemesi mi geldi yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

İngilizce uygulama ve saat güncellemesi mi geldi yoksa?

Uygulama ve saat güncellemesi geldi ama weloop Tommy 1 için çok fark yok. İngilizce güncellemesi gelmedi malesef

• Yeni gelen android ve saat güncellemesi ile algoritma konusunda iyileştirme yapılmış ayrıntılı şekilde gün içindeki aktivitelerinizi görebiliyorsunuz. Uyku takibi de güzel çalışıyor bence hoşuma giden diğer nokta ise saati kolumdan çıkarıp masaya koyduğumda beni uyuyor diye algılar sanıyordum ama saati kolumdan çıkardığını anlayınca şaşırdım biraz
     WeLoop Tommy Smartwatch [ANAKONU] WeLoop Tommy Smartwatch [ANAKONU]

Merhaba, saati nerden alabiliriz, aliexpress e baktım ama çok değişik fiyatlar var DX de kalmamış yardımcı olurmusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wozniak

Merhaba, saati nerden alabiliriz, aliexpress e baktım ama çok değişik fiyatlar var DX de kalmamış yardımcı olurmusun.

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_94290.html?gclid=Cj0KEQiAz5y1BRDZ4Z_K_eGa84cBEiQAtQkeaBE6DmnAMhPJZy0XqGZrbIZb4Pcm5-eFVloF5_kfyFIaAjc78P8HAQ

Burdan alabilirsiniz. Aslında bu saatten sonra weloop Tommy 2 almak daha mantıklı olur ama Avrupa pazarına girmedi daha bulmak zor ve saat çince

Out of stock yazıyo hocam 2 yı nerde bulurum fiyatı ve özellik farkı varmi, varsa bildiğin başka eink ekran saat varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: wozniak

Out of stock yazıyo hocam 2 yı nerde bulurum fiyatı ve özellik farkı varmi, varsa bildiğin başka eink ekran saat varmi

Amazon da buldum ama Türkiye ye gönderim var mı bilmiyorum ebayda da 1 tane var ama 86 dolar pahalı bence
    http://m.ebay.com/itm/Waterproof-Bluetooth-4-0-Smart-Sports-Watch-for-Smartphones-IPhone-S4-S5-Note3-/400924442794?nav=SEARCH

Weloop Tommy 2 için bu konuda termomen nick li arkadaşla iletişime geçebilirsiniz nerden aldığını öğrenmek için en son bu 2 linki atmıştı
    http://m.jd.com/ware/search.action?sid=6857e8753359a43ed0a54cea8f03a66c&keyword=weloop小黑2&catelogyList=

http://m.aliexpress.com/item/32452063475.html?productId=32452063475&productSubject=Presale-long-endurance-weloop-smart-watch-Xiaohei-2-0-lighter-but-longer-using-time-passometer-message&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

2. El düşünürseniz sahibinden.com da bulabilirsiniz.

Weloop Tommy alternatifi olarak 2 saat var biri pebble serisi diğeri SMA-Q E - paper Smart Watch
    http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_241274.html

• Çok teşekkürler

• arkadaşlar note 4 5.1.1 sürümünü kullanıyorum .. saati türkiyede ilk alanlardanım sanırım :) android 5 sürümüne güncelledikten sonra uygulamalardan gelen bildirimleri alamamaya başladım . sadece sms ve arama bildirimleri geliyor , onda da arama bildirimi bazen geç geliyor aramanın sonuna yetişiyor gibi .. saat benim için çok kullanışlı , batarya ömrü ve basitliği vs olarak .. sanırım rom değişimine gidenler olmuş ama , bunun artısı eksisi , yükleme durumunda nasıl bir sonuç oluyor , beğenmeme durumunda eskiye dönme ihtimalimiz nedir .. bunlarla ilgili bir yükleme rehberi tarzı birşey oluşturabilecek olan var mı acaba ? konuya biraz uzağım ve internetten detaylı araştırma yapacak vaktim de yok ne yazık ki ..

saati değiştirmek de istemiyorum , güncellemeden önce sunduğu özellikler beni gayet tatmin ediyordu ve bu tarz bir kullanıma dönebilmek adına saati brick etme riskine hazırım ..

son olarak da yine bu saat kafasında , şarjı tatmin eden , arayüzü basit ama kullanışlı , tasarımı güzel alternatif önerileriniz varsa saati brick etmem durumunda onları da duymaya açığım :)

biraz hazırcı bir yaklaşım sergiliyorum sanırım ama iş yerindeki yoğunluktan ötürü şu sıralar el mahkum diyebilirim :)

yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dirtylive

arkadaşlar note 4 5.1.1 sürümünü kullanıyorum .. saati türkiyede ilk alanlardanım sanırım :) android 5 sürümüne güncelledikten sonra uygulamalardan gelen bildirimleri alamamaya başladım . sadece sms ve arama bildirimleri geliyor , onda da arama bildirimi bazen geç geliyor aramanın sonuna yetişiyor gibi .. saat benim için çok kullanışlı , batarya ömrü ve basitliği vs olarak .. sanırım rom değişimine gidenler olmuş ama , bunun artısı eksisi , yükleme durumunda nasıl bir sonuç oluyor , beğenmeme durumunda eskiye dönme ihtimalimiz nedir .. bunlarla ilgili bir yükleme rehberi tarzı birşey oluşturabilecek olan var mı acaba ? konuya biraz uzağım ve internetten detaylı araştırma yapacak vaktim de yok ne yazık ki ..

saati değiştirmek de istemiyorum , güncellemeden önce sunduğu özellikler beni gayet tatmin ediyordu ve bu tarz bir kullanıma dönebilmek adına saati brick etme riskine hazırım ..

son olarak da yine bu saat kafasında , şarjı tatmin eden , arayüzü basit ama kullanışlı , tasarımı güzel alternatif önerileriniz varsa saati brick etmem durumunda onları da duymaya açığım :)

biraz hazırcı bir yaklaşım sergiliyorum sanırım ama iş yerindeki yoğunluktan ötürü şu sıralar el mahkum diyebilirim :)

yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar :)

Rom değiştirme olayını hiç tavsiye etmem chronos eco çok eksik bir yazılım pişman oldum geri dönmek için de uğraştım baya.
    Ben android 6 ya geçtiğim zaman saate hiç bağlanamamıştım.
    Sonra çinlilere özel sundukları beta yazılımı kurmaya karar verdim ilk başta onla da bağlanamadı ama son güncelleme ile uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum.
    Bu yazılım çince ve yazılımı kurunca saat için yeni versiyon buluyor onu kurarsanız saatte çince oluyor ben öyle yaptım ama saati güncellemeden kullanmanız daha iyi çünkü yeni yazılım ile saatin pilinin yüzde kaç kaldığını göremiyorum.
    http://www.weloop.cn/download/index.html

Burdan indirebilirsiniz. Bu çok daha gelişmiş bir yazılım uyku takibi daha iyi Fitness takibi daha iyi ve daha fazla watchface var google çeviri programını indirip uygulamanın ekran fotoğrafını taratarak çözdüm ben.

Şarjı uzun giden saat olarak pebble time tavsiye ederim 5-6 gün şarjı var pil olarak weloop dan çok daha kötü ama renkli ekran olması ve daha iyi yazılım desteği bu açığı kapatıyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.