Şimdi Ara

WeLoop Tommy Smartwatch [ANAKONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
6.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link atarım. 3 parti uygulama pil sömürüyor amacı belli gelen çağrı sms vs gerisi benim için önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bu saat ile iphone takvimi kullanılabiliyor mu? Senkronize olduktan sonra bağlantı olmasa dahi takvim uyarısı veriyor mu? Bir de var mı saatini satan
  • quote:

Orijinalden alıntı: azteca

Arkadaşlar, bu saat ile iphone takvimi kullanılabiliyor mu? Senkronize olduktan sonra bağlantı olmasa dahi takvim uyarısı veriyor mu? Bir de var mı saatini satan

Takvimdeki bildirimleri saatte gösterir sadece ama bluetooth ile bağlı olması lazım sürekli şu an saati satan bir yer pek yok bu saatten sonra Weloop Tommy 3 alınır ama o da Avrupa için satışa çıkmayacak herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: azteca

Arkadaşlar, bu saat ile iphone takvimi kullanılabiliyor mu? Senkronize olduktan sonra bağlantı olmasa dahi takvim uyarısı veriyor mu? Bir de var mı saatini satan

Takvimdeki bildirimleri saatte gösterir sadece ama bluetooth ile bağlı olması lazım sürekli şu an saati satan bir yer pek yok bu saatten sonra Weloop Tommy 3 alınır ama o da Avrupa için satışa çıkmayacak herhalde

Teşekkür ederim. Ben de aradım da bulamadım. Pebble time alacaktım Amazondan ancak gümrüğe takılır diye vazgeçtim. İkinci el satan varsa alacağım artık.

• azteca A kullanıcısına yanıt
    Pebble time da çok iyi cihaz
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    burda satıyor bu satıcı bi bak istersen

Noel hediyesi smart watch ios dokunmatik ekran sağlıklı bluetooth yüzme kalp hızı spor bilezik
    http://s.aliexpress.com/3IveIFRR
    (from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

burda satıyor bu satıcı bi bak istersen

Noel hediyesi smart watch ios dokunmatik ekran sağlıklı bluetooth yüzme kalp hızı spor bilezik
    http://s.aliexpress.com/3IveIFRR

Teşekkürler hocam pahalı geldi biraz. Normalde resmi satış fiyatı 70 dolar civarındaydı ilk çıktığında, şimdi daha da ucuzdur. İngilizce desteğini de hala vermediler sanırım bu saatten sonra da vermezler herhalde.
    aynen ingilizceyi vermezler. satıcı fiyatı şişirmiş ama normal başka yerdede yok. pebble time alınabilir aynı fiyata.

• quote:

aynen ingilizceyi vermezler. satıcı fiyatı şişirmiş ama normal başka yerdede yok. pebble time alınabilir aynı fiyata.

Pebble time 69 dolara çok iyi de, pebble firma olarak fitbite satıldığı için destek konusunda sıkıntı yaşanabilir

en azından eski yazılımidare eder. bı çinliden iyidir yine

• quote:

en azından eski yazılımidare eder. bı çinliden iyidir yine

http://www.smawatch.com/SMA-Q2

Gearbest de 55 dolar pil ömrü gerçekten 30-40 gün gidiyorsa bu fiyata göre müthiş bence

Gümrüğe takılınca vergisini kapıda mı vericez yoksa uğraşmamız gerekiyor mu acaba

gümrük vergisini 30euro oldu zannetmiyorum takılacağını. ama bu weloop 3 ün aynısımı o var.

AliExpress teki satıcı 86$ a düşürmüş.

• aliexpress 52$, banggood da 49$

• quote:

gümrük vergisini 30euro oldu zannetmiyorum takılacağını. ama bu weloop 3 ün aynısımı o var.

AliExpress teki satıcı 86$ a düşürmüş.

30 euro 32 dolar civarında yapıyor hocam saat 50 dolar nasıl takılmasın?

Weloop Tommy 3 ün aynısı değil ekranı dokunmatik değil, malzeme kalitesi de daha düşüktür belki ama renkli ekran+nabız ölçer ve en önemlisi 40 gün pil ömrü ile fiyatını hakkediyor gibi pil ömrü gerçekse pebble time dan bile daha alınabilir cihaz

Weloop dan ümidi kestim ben Avrupa da satışa sunmuyor hiçbir ürününü. Aliexpress deki saati alırsanız sorun yaşarsanız büyük ihtimalle çünkü welopp tommy android uygulamasının son versiyonunu kurduğum zaman saati yanlış gösteriyor herhalde otomatik olarak Çin e göte ayarlıyor kendini.

sim kart takılmayan modelleri pek incelemiyor gümrük o anlamda dedim. dikkat edersen standbye diyor bluetooth bağlantısı olmadan 40 gün. bağlı durumda en fazla 4 günü geçmez çünkü lcd ekran var üstelik pilide 180ma. epaper ekran olsaydı pil süresine inanırdım.

ben iki yıl önce smartq marka almıştım 21gün standbye diyordu 2 günde pil bitiyor du.

• quote:

sim kart takılmayan modelleri pek incelemiyor gümrük o anlamda dedim. dikkat edersen standbye diyor bluetooth bağlantısı olmadan 40 gün. bağlı durumda en fazla 4 günü geçmez çünkü lcd ekran var üstelik pilide 180ma. epaper ekran olsaydı pil süresine inanırdım.

ben iki yıl önce smartq marka almıştım 21gün standbye diyordu 2 günde pil bitiyor du.

Hmm anladım hocam ama şimdi incelemesine baktım da maksimum 5 gün diyor pil için standby yazınca ben ekran açık kalma süresi olarak anladım çünkü ekranı hep açık kalıyor saatin.

Weloop Tommy de e paper kullanmıyor aslında ama şarj konusunda e paper kullanan saatlerden daha başarılı.

weloop 2 çok iyi pil ömrü vardı bir ay şarj etmeden kullanmıştım. saat güncelleme yi ben düzelttmiştim ama nasıl yaptım unuttum. biraz beklemek lazım dolar kurunu ne olacağı belli değil

• bu arada memeory ekran diyor lcd değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomen -- 30 Ocak 2017; 18:48:5 >
  • Orijinal Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Gençlik Akıllı İzle Mi Fit Yansıma Renkli Ekran 1.28 "Baro IP68 Su Geçirmez GPS

http://s.aliexpress.com/BVBnYBBF

fena değil

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.