Şimdi Ara

WellMatt Yataktan Organik ve Lateks Yataklarda Donanım Haber Üyelerine Özel Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
4
Favori
7.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WellMatt Yataktan Organik ve Lateks Yataklarda Donanım Haber Üyelerine Özel Hediye

Donanımhaber Kullanıcılarına Özel Yatak Siparişlerinde Yastık Hediye...
    Sipariş oluşturmadan önce özel mesaj ile bilgi veren tüm müşterilere yastık hediye verilecektir.
    Sipariş verdikten sonra bilgi veren müşterilere yastık hediye verilmeyecektir. veya siparişi teslim edilen müşterilere hediye verilmeyecektir.

Yetişkin Yatak Alımlarında Boncuk Lateks Yastık Hediye 1 Adet
    Çocuk ve Bebek Yatağı Siparişlerinde Pamuk Bebek yastığı Hediye...

- Lateks Yataklar

- Organik Yataklar

- Japon Yatakları

- Visco Yataklar

- Doğal İçerikli Bebek ve Çocuk Yatakları

- WellMatt Yatak Pedleri

- Visco Pedler

- Lateks Pedler

- Organik Pedler

- Katlanır Yataklar

• Merhaba, Visco yatak arayışı içerisindeyim. Tempur yatağı denedikten sonra diğer yataklarda benzeri etkiyi göremedim. Haliyle Tempur'da bayağı yüksek fiyatlı. Sizin yataklarınızda Tempur original 21 cm. kalitesine yakın bir visco yatak var mı? Şunu da belirtmem de yarar var. Eklem romatizması hastalığına sahibim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • Asgari ücretle geçinen biri olarak 2 maaşımın yatağa vermem pek mantıklı gelmedi sanırım burayı Nişantaşı sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozcan F kullanıcısına yanıt
    Merhaba Diamond serisi visco yatağımızı inceleye bilirsiniz. 9cm 100dns visco yoğunluğu mevcuttu ve viscolar arasındaki en iyi üründür. kilonuzu öğrene bilirmiyim size uygun yatağı önermek için.
  • Assur kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, aşağıdaki ürün genel olarak kullanışlı ve konforlu bir modelimizdir. fiyat olarak uygundur incelerseniz sevinirim.

https://wellmatt.com/yataklar/visco-yatak/wellmatt-chrome-visco-yatak
  • Hakikaten o fiyatlar nedir öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: WELLMATT YATAK

Merhaba Diamond serisi visco yatağımızı inceleye bilirsiniz. 9cm 100dns visco yoğunluğu mevcuttu ve viscolar arasındaki en iyi üründür. kilonuzu öğrene bilirmiyim size uygun yatağı önermek için.
    Tabi ki 75 kg. civarındayım.
  • uygun dediği bile 1.600 tl.
  • Sadece bir yastık hediyesi ile pek bir sıcak fırsat ifade etmiyor. Belirli bir oranda indirim de içermesi gerekiyor bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burasi sicakfirsatlar bolumu urunlerinizin kalitesi yada fiyat kismi ile yorum yapamayiz cunku kullanmadigimiz icin bilgi sahibi degiliz ama buraya konu acarken yastik hediyesi yerine forum uyelerine belirli oranlarda indirim uygularsaniz hem daha cok kisiye ulasirsiniz referans olur hemde buraya konu acmanizin bir mantigi olur yoksa bol miktarda elestirel mesajlar alirsiniz sicak degil soguk firsat diye,Ornegin sitede farkli bir firma temsilcisi kendi urununu tanitiyor fiyat performans degerlendirilmesi yaparken foru uyeleri kaliteyi uyguna almanin pesindedir,yatak alma arefesinde olan ben sayet bunu dusunerek arastirarak alirim onun icin makul indirimler bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 11 Aralık 2019; 17:21:18 >
  • 4 yıl önce lateks100 olan bi modeli almıştım yanlış hatırlamıyosam. Hala ilk günkü gibi memnunuz. alacak arkadaşlara tavsiye ederim keyifle uyuyorum
  • Nerde wellmattin 1.5 2 sene onceki fiyatlari tek kelime ile ucmussunuz.

• Hocam selam, 160*200 çift kişilik yatak alacağım. Visco yatak olayına psikolojik olarak sıcak bakmıyorum, sanki içine gömülüp kalıyormuşum gibi hissettiriyor. Ama anladığım kadarıyla sadece yaylı yatak kalmamış piyasada. Bana önerebileceğiniz bir geçiş ürününüz (yaylı+visco gibi) var mı ? Yatakta çok dönen ve uykuya çok geç dalabilen biriyim.Fiyat önemli değil , rahatsız olmadan kolayca uyuyabilecegim orta-sert (hatta serte daha yakın) bir yatak arıyorum. Ben 90 eşim 65 kg

• Lateks alın visconun içine gomulursunuz

• Bizim ufakliga almistik 1-2 yil ince.muthis bir yatak.arada cocugu uyutma bahanesiyle ben de yatiyorum para olsa kendimize de alacagiz ama bu fiyatlarla cok zor.bel agrisina devam

• sanırım alalı 5 yıl oldu, viscoyu bu sitede tanıdım wellmatt iyi iş çıkarmış
  • Merhaba Kamil bey, teşekkür ederiz düşünceniz için. iletişim bilgilerinizi paylaşa bilirseniz uzman arkadaşlar yatak seçimi konusunda arayıp detaylı ürünler hakkında ve fiyat hakkında bilgi vereceklerdir tarafınıza.
  • bonasera kullanıcısına yanıt
    Merhaba efendim, iletişim bilgilerinizi özelden paylaşa bilirseniz uzman arkadaşlar yatak seçimi konusunda arayıp detaylı ürünler hakkında ve fiyat hakkında bilgi vereceklerdir tarafınıza.
  • ben 160x200 4cm latex modelini almıştım. şimdi bu kampanyayı gördüm. yokmu bana şimdi yastık ? bu arada yataktan memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.