Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

WellMatt Yataktan Organik ve Lateks Yataklarda Donanım Haber Üyelerine Özel Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
2
Favori
815
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> WellMatt Yataktan Organik ve Lateks Yataklarda Donanım Haber Üyelerine Özel Hediye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    32 Mesaj

Donanımhaber Kullanıcılarına Özel Yatak Siparişlerinde Yastık Hediye...
    Sipariş oluşturmadan önce özel mesaj ile bilgi veren tüm müşterilere yastık hediye verilecektir.
    Sipariş verdikten sonra bilgi veren müşterilere yastık hediye verilmeyecektir. veya siparişi teslim edilen müşterilere hediye verilmeyecektir.

Yetişkin Yatak Alımlarında Boncuk Lateks Yastık Hediye 1 Adet
    Çocuk ve Bebek Yatağı Siparişlerinde Pamuk Bebek yastığı Hediye...

- Lateks Yataklar

- Organik Yataklar

- Japon Yatakları

- Visco Yataklar

- Doğal İçerikli Bebek ve Çocuk Yatakları

- WellMatt Yatak Pedleri

- Visco Pedler

- Lateks Pedler

- Organik Pedler

- Katlanır Yataklar

• Burasi sicakfirsatlar bolumu urunlerinizin kalitesi yada fiyat kismi ile yorum yapamayiz cunku kullanmadigimiz icin bilgi sahibi degiliz ama buraya konu acarken yastik hediyesi yerine forum uyelerine belirli oranlarda indirim uygularsaniz hem daha cok kisiye ulasirsiniz referans olur hemde buraya konu acmanizin bir mantigi olur yoksa bol miktarda elestirel mesajlar alirsiniz sicak degil soguk firsat diye,Ornegin sitede farkli bir firma temsilcisi kendi urununu tanitiyor fiyat performans degerlendirilmesi yaparken foru uyeleri kaliteyi uyguna almanin pesindedir,yatak alma arefesinde olan ben sayet bunu dusunerek arastirarak alirim onun icin makul indirimler bekleriz

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Merhaba, Visco yatak arayışı içerisindeyim. Tempur yatağı denedikten sonra diğer yataklarda benzeri etkiyi göremedim. Haliyle Tempur'da bayağı yüksek fiyatlı. Sizin yataklarınızda Tempur original 21 cm. kalitesine yakın bir visco yatak var mı? Şunu da belirtmem de yarar var. Eklem romatizması hastalığına sahibim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba Diamond serisi visco yatağımızı inceleye bilirsiniz. 9cm 100dns visco yoğunluğu mevcuttu ve viscolar arasındaki en iyi üründür. kilonuzu öğrene bilirmiyim size uygun yatağı önermek için.
    |
    |
    fozcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, aşağıdaki ürün genel olarak kullanışlı ve konforlu bir modelimizdir. fiyat olarak uygundur incelerseniz sevinirim.

https://wellmatt.com/yataklar/visco-yatak/wellmatt-chrome-visco-yatak
    |
    |
    Assur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: WELLMATT YATAK

Merhaba Diamond serisi visco yatağımızı inceleye bilirsiniz. 9cm 100dns visco yoğunluğu mevcuttu ve viscolar arasındaki en iyi üründür. kilonuzu öğrene bilirmiyim size uygun yatağı önermek için.

Alıntıları Göster
    Tabi ki 75 kg. civarındayım.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj

Burasi sicakfirsatlar bolumu urunlerinizin kalitesi yada fiyat kismi ile yorum yapamayiz cunku kullanmadigimiz icin bilgi sahibi degiliz ama buraya konu acarken yastik hediyesi yerine forum uyelerine belirli oranlarda indirim uygularsaniz hem daha cok kisiye ulasirsiniz referans olur hemde buraya konu acmanizin bir mantigi olur yoksa bol miktarda elestirel mesajlar alirsiniz sicak degil soguk firsat diye,Ornegin sitede farkli bir firma temsilcisi kendi urununu tanitiyor fiyat performans degerlendirilmesi yaparken foru uyeleri kaliteyi uyguna almanin pesindedir,yatak alma arefesinde olan ben sayet bunu dusunerek arastirarak alirim onun icin makul indirimler bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 11 Aralık 2019; 17:21:18 >
    Bahsedilenler: WELLMATT YATAK
    |
    |

Hocam selam, 160*200 çift kişilik yatak alacağım. Visco yatak olayına psikolojik olarak sıcak bakmıyorum, sanki içine gömülüp kalıyormuşum gibi hissettiriyor. Ama anladığım kadarıyla sadece yaylı yatak kalmamış piyasada. Bana önerebileceğiniz bir geçiş ürününüz (yaylı+visco gibi) var mı ? Yatakta çok dönen ve uykuya çok geç dalabilen biriyim.Fiyat önemli değil , rahatsız olmadan kolayca uyuyabilecegim orta-sert (hatta serte daha yakın) bir yatak arıyorum. Ben 90 eşim 65 kg

ALFA ROMEO Giulietta 1.4 170hp nero

Moto G4 Plus

Lenovo Moto G4 Plus Kullanıcılar Kulübü
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Lateks alın visconun içine gomulursunuz

|
    |
    Bizim ufakliga almistik 1-2 yil ince.muthis bir yatak.arada cocugu uyutma bahanesiyle ben de yatiyorum para olsa kendimize de alacagiz ama bu fiyatlarla cok zor.bel agrisina devam

|
    |

Merhaba Kamil bey, teşekkür ederiz düşünceniz için. iletişim bilgilerinizi paylaşa bilirseniz uzman arkadaşlar yatak seçimi konusunda arayıp detaylı ürünler hakkında ve fiyat hakkında bilgi vereceklerdir tarafınıza.
    |
    |
    Kamilsüvari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba efendim, iletişim bilgilerinizi özelden paylaşa bilirseniz uzman arkadaşlar yatak seçimi konusunda arayıp detaylı ürünler hakkında ve fiyat hakkında bilgi vereceklerdir tarafınıza.
    |
    |
    bonasera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.