Şimdi Ara

weight nasi artar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben lvl 50 assasinin weight im 550 50 tane 720 lik pot alınca bitio bazı wariorlarda 2000 fln bunu nasil artıra bilirim veya lvl a göre mi artar?şimdiden teşekürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: drake_son

ben lvl 50 assasinin weight im 550 50 tane 720 lik pot alınca bitio bazı wariorlarda 2000 fln bunu nasil artıra bilirim veya lvl a göre mi artar?şimdiden teşekürler.

str verirsen yada str takı takarsan artar
    warriorlar str verdikleri için doğal olarak weightleride çok oluyor
  • ok çok saol da benim ark da rouge onun 600 nasi oldu bu yani
  • weight lvl atladıkça artar ve premiumlarda daha fazla olduğunu sanıyorum.
  • kardesler weıght yı artırmanın 3 yolu var
    1 lvl atlayınca az da olsa artıo
    2premıumların %20 daha fazla
    3str verınce str basına 5 artar
    hade kolay gele
  • kardeş senin sıkıntının çözümü bende ben söylüm o yazılanların hiç biri deil. sen fazla mana ve hp pot taşımak istiosun demi. en ezik elbiselerden str basıcan ve str küpe yüzük bulcan hepsini giyiceksin. sonra normalde 50 tane 720 lik alıon ya artık 250 tane filan alırsın yada daha çok sonra normal takı ve elbiselerini geri giy oldu bitti. benim mage 1 ben 150 hp50 mana alıom mesela savaşta filan ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coollive -- 5 Ocak 2006 0:03:23 >
  • rouge isen +5 yada +6 lık str takıları tak. dandik str elbise yap giy. sonra git istedigin kadar pot al pot aldıktan sonra dex takıları ve normal dex kıyafetlerini giy sonuc= 900/550 weight. yani kısacası bi bug
    edit: arkadas benden hızlı davranmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeXtrin -- 5 Ocak 2006 0:04:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.