Şimdi Ara

websense'i aşmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çalıştığım şirket devlet kuruluşlarında projeler yürütüo ve websenseden dolayı messenger açılmıo
    bunu açmanın yolunu bilen var mı?

• hopster isminde bir program var fakat tam olarak nasıl kullanıldığını bilmiyorum, belki sen çözebilirsin, indirip denemeni tavsiye ederim
  • Hopster kesinlikle :-) Takıldığın yer olursa buraya yaz yardımcı olurum.
  • hemen deniyorum
    umarım bu sense olyı engellemez bu downloadı :)
  • "Proxy Avoidance" diye engelleme yapıyor su anda indremiyorum
    vakti olan varsa egemen.yediel@gmail.com a yollayabilir mi?
  • arkadaşım o websense çok güzlü bir yazılım onu hop muş popmuş gibi yazılımlarla açamazsın fazla kurcalama başına bela alırsın çünkü websense yapılan her türlü aktiviteyi tutuyor sizin sitem yöneticileri herşeyin farkında olabilir fazla kurcalama
    ayrıca bu hantal devlet yapısının nerden geldiğinin başka bir göstergesi adamlar msn de chat yapıyo.....
  • ben devlet dairesinde çalışan değilim burada proje uyguluyoruz şu anda da yaptığım iş herhangi bir sorun cıktıgında hemen müdahale etmek
    malumdur ki can sıkıntısı
  • proxy
  • webmessenger ıdamı engeller o dediğiniz
  • http://boston.e-messenger.net/#

quote:

Orjinalden alıntı: baskentli

çalıştığım şirket devlet kuruluşlarında projeler yürütüo ve websenseden dolayı messenger açılmıo
    bunu açmanın yolunu bilen var mı?
  • eğer sistemde ana sistem çıkışı firewall + proxy üzerinden ise belirli portlar admin tarafından kapatıldıysa açamazsın...
  • ya bende admin şifresi varsa nasıl açarım :) ama sadece kendiminkini?
  • Proxy kullanarak asabilirsin gibi geliyor bana.. Ama bir arkadaşın da belirttiği gibi websense çok güçlü ve çok iyi bir loglama yapısına sahip bir program.. Aşacağım derken işin seni aşıp başka birine yar olmasın:):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dengesiz_boy

arkadaşım o websense çok güzlü bir yazılım onu hop muş popmuş gibi yazılımlarla açamazsın fazla kurcalama başına bela alırsın çünkü websense yapılan her türlü aktiviteyi tutuyor sizin sitem yöneticileri herşeyin farkında olabilir fazla kurcalama
    ayrıca bu hantal devlet yapısının nerden geldiğinin başka bir göstergesi adamlar msn de chat yapıyo.....

Aşarsın bizdede websense var. Gerçi takip ederlerse bağlanılan ip yi bulup kapatabilirler ama hopster da başka server'a gider bu sefer. :)
    Bizde de websense var. Yöneten adama bağlı :)
  • Arkadaşlar, bu websense nasıl kullanılır. İnternete çıkış, önce swishten sonra modemden geçerek oluyorsa, yani internete çıkmak için bir ana bilgisayardan geçmek zorunda kalmıyorsak, bu programı kullanabilir miyiz?
  • Websense mi hopster mi anlayamadım.
    Websense internet filtre programi, hopster ise tunel açmaya yarayan bir program.
  • arkdaşlar hopster websensi aşıyor ancak BURADA 4 GÜNDÜR VİRÜSLE UĞRAŞIORUZ kullanacak olan mutlaka antivirüs kullansın program dolaylı olarak virüs sokuyor sisteme

belirtileri sürekli gecersiz işlem yürütmesi ve c: d: bulunamadı gibi salakça hatalar vermesi
    birde kapalı olmasına rağmen msn ile ilgili bi hata verio

dikkat edin
  • 1 yılı aşkın süredir hopster kullanıyorum ve norton corporate adition var. Bahsettiğiniz türden hiç bir sorunla karşılaşmadım.
  • kurum içerisinde 2 makinaya kurdum 2sindede virüs cıktı
    sonra başka hiç bir transfer yapmadığım evdeki makinamda test ettim ondada cıktı
    virüsün adı pinfi benden uyarması
  • ilginç... Şirkette en az 6 makinaya kurdum hiç böyle bir uyarı almadım.
    Norton corp addition
    ver: 05.06.2005 rev37
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.