Şimdi Ara

webcam tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Giriş
    113 Mesaj
    merhaba arkadaslar windows 7 kullaniyorum bilg sayarım Q9300 işlemcili çift çekirdekli bir makina . cihaza uyan anlik göruntü saglayabilecek webcam tavsiyenizi ve tecrübenizi bekliyorum. ben pek anlamamda nereden nasil ucuz alabilirim . tesekkurler

|
    |

Microsoftun güzel camleri var yada logitech quickcam lere bakabılırsınız
    |
    |
    Kaliteli birşey istiyorsanız 100 doları gözden çıkarmanız gerekeir. Logitechin üst modelleri kaliteli webcamdir. Hiçbir meşhur markanın alt serisini almayın çünkü kalite düşüyor. Hiçbir adı sanı olmayan webcamlere üzerinden yazan sallama mega piksel çözünürlük değerleri için almayın. 30-40 lira civarına A4tech webcam alırsanız idare edecek bir görüntü kalitesi elde edersiniz.

Ufak bir hatırlatma , windows 7 ile webcamler pek iyi anlaşamıyor. Çoğu webcam doğru düzgün çalışmıyor. üreticiler windows 7 driverını çıkarmıyorlar. sanırım donanım yüönünden de sıkıntı var. Foruma bakacak olursanız son günlerdeki tüm mesajlar "windows 7 ve webcam sorunu" diye başlıyor. eski tarz webcamler driver kullanırken , şimdikiler UVC ( usb video class) denen başka bir altyapı kullnıyorlar.
    |
    |
    Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
    Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xu7h

kaliteli istiyorsanız

Microsoftun güzel camleri var yada logitech quickcam lere bakabılırsınız

+1
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    911 Mesaj
    mrb.yenı bır topık acmadan burdan ayrdımcı olursanız sevınırım.
    eczanede karekodlu urunlerı okutmak ıcın webcam almam lazım.autofocus ozellıgı olmayan elle ayar yapabılecegım bır webcam almak ıstıyorum.kısaca barkod okuyucu olarak kullanacagım.duz bır zemınde sağlam durmasıda gereklı.(sadece barkod okuyucu olarak kullanacagımdan)yuksek cozunurluklu bır model olsa ıyı mı olur dıyorum.webcam ıle hıc bır bılgım yok.modellerı lınkle verırsenız sevınırım netten sıparıs vermeyı dusunuyorum.tesekkurler....
    |
    |
    |
    |
    |
    a4 techlerede göz atmalısın
    |
    |
    Teşekürler.....
    |
    |
    http://www.pcworld.com.tr/microsoft-lifecam-vx-3000-inceleme-inceleme_594.html
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.