Şimdi Ara

Webcam Mikrofon olarak kullanma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • logitech c270 webcamim var.mikrofonlu.msn de omegle chatroulet tarzı sitelerde görüntülü konuşurken ses gidiyor.skypda sesli aramadada ses gidiyor(görüntü olmadan).ama ventrilo team speak tarzı programlarda ses gitmiyor.windowsun ses kayıt programını açtığımda ordada ses gitmiyor?

bunu nasıl mikrofon olarak kullanırım?.skypda ses gitmesinin nedeni logitechin resmi yazılımı diye sanıyorum çünkü driver yüklerken skypda yükleniyor.

sadece mikrofon gerektiren yerlerde nasıl kullanırım ? sadece usb girişli webcam

• Ventrilo'yu açın. Setup kısmından açılan pencerede; sağda use direct sound tikini işaretleyin ve seçeneklerde C270'i işaretleyin. Bu şekilde webcam'i mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Ben de Pro9000 kameram ile tüm uygulamalarda ve windowsda kullanabiliyorum.
  • ooldu harbi ya saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Ventrilo'yu açın. Setup kısmından açılan pencerede; sağda use direct sound tikini işaretleyin ve seçeneklerde C270'i işaretleyin. Bu şekilde webcam'i mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Ben de Pro9000 kameram ile tüm uygulamalarda ve windowsda kullanabiliyorum.

Hay ALLAH razı olsun bende bunu düşünüyordum nerdeyse Mic. alıyordum teşekkürler...
  • peki skyptan nasıl yaparız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.