Şimdi Ara

Web tasarım + mobil uygulama + veri tabanı yönetimi desteği (ücretli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,
    Öncelikle İzmir ilindeki yazılımcı arkadaşlara yönelik bir duyurudur. Boşuna okutup vaktinizi çalmak istemem ;)
    Serbest piyasa ihtiyaçlarına göre geliştirmeye çalıştığım bir projem var. Kendim makine mühendisiyim ve şuan projedeki mekanik tasarım, elektronik donanım ve yazılım kısımları üzerinde çalışmaktayım. Projemde mobil uygulama tabanlı kontrol de bulunmaktadır. Bu nedenle web tasarım, veri tabanı ve mobil yazılım konularında yeterli seviyede bilgiye sahip bir arkadaşa ihtiyacım var. Projenin şuan prototipini üretmeye çalışıyorum. Bu nedenle temel web tasarım, veri tabanı yönetimi (proje için özellikle arka planda çalışan bir program olması gerekmektedir) ve mobil uygulama bilgisine sahip olması yeterli olacaktır. Tasarım konusundaki gerekli bilgiler (senaryo) verilecektir. Arkadaştan yapılacak yazılım konusunda profesyonel bir beklentim kesinlikle yoktur, ancak tümünde de yeterli bilgiye sahip olmasını umuyorum. Tabi ki bu iş bir ücret karşılığı yapılacaktır. PM ile ulaşabilirsiniz ve yetkin olduğunuz konusunda biraz bilgi verirseniz sevinirim.
    (Detaylı bilgiler arkadaş ile yüz yüze görüşüldükten sonra verilecektir. Şehir : İzmir)

• çare armut.com
  • Armut'a da yazdım. Teşekkür ederim.
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.