Şimdi Ara

>>>>>>>WEB TASARIM GURUBU<<<<<<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ÜYELERİMİZ

#dehset

#ertanunver

#Fearless

#_DePReSiF

#kermit_frog

#kaplan.h

#_SeNaToR_

#Chevher

#elektrobugiii

#.:DreaM:.

#yanlız kovboy

#^^CoNCoN^^

#ByMsKN

#volume81

#_MARS_

==========alımlarımız devam edecektir==========

üye sayisi:13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fingof -- 7 Şubat 2007; 15:32:00 >

• ilginç cv atmak isterim nereye atıyoruz...
  • Daha açıklayıcı olsa iyi olurdu. Aradığınız özelliklerin çoğuna kendi kanaatimce sahibim.

CV yi özel mesajlamı göndereyim?
  • hmm tekrar özür dilerim yaş haddine takıldık yokmu acaba bi şansım sizin gibi profesyonel kişilerle çalışmak istiyorum.
  • başvuru için ne yapmamız gerekir
  • sadece ve sadece buraya yazın ben okurum veya özelden atın

bişey bilmenizi isterim maksat profesyonel iş yapmak degil bilginizi ve deneyiminizi dogru yönlendirebilmek
    dedigim gibi hiçbişey bilmesenei bile yinede gelin
  • ve orada yazılanlar sadce olursa iyi olurlar

(burdan msn verebiliosak veriim)
  • Benide eklersen sevinirm. Param Yokki Site Açim Blogvu Vb Yerlerde Anccak ordada olanak Yok Fazlaİstersen Ekle..
  • saten bizde bunu için varız bi kişini yapamadıgını hep birlikte kolayca yapcaz sen bişiiler biliom de iyi oldugum alan var de yeter
  • ya bence gayet güzel bi fikir ama bence bu grubun alt kolarıda olmalı mesela imzada icon verirken kullanıdğı programa göre Flash , Dreamveawer,frontpage yada asp php gibi farklı simgeler olablr...ama hepsi aynı klübe link vermeli...
  • ya sen yanlış anladın yada ben seni yanlış anladım biz dh gurubu yada bi clup gibi biyer kurmuyoruz

• -21 yaş altı ---

-tasarım programlarından anlayan, --- çok çok az

-site yapımıyla ilgili herhangi bir konuda (hiç farketmez) bilgili (bedava host,domain,programlar v.s), ---yukarıda mesaj yazan kişilerin belki %10 u kadar bilgim vardır heralde edit: birde HTML biliyorum sadece

-html,asp,php dillerinden birini gördünmü bu budur şu şudur diyebilmek, --- işte bunu diyebilirim

-photoshop,flash gibi grafik ve animasyon progarmlarından anlayan, --- photosop var ama bilgi=0 :(

-bi tasarım kabiliyetine sahip olmak (olmasada olur), --- bundan var

-ftp den anlayan, --- vallahi şimdiye kadar hiç kullanmadım bi bilgim yok :(

-güncel ve genel kültür konusunda bilgili ( forumları takip eden), sürekli takip ettiğim forumlar var

-ögrenme veya ögretmeye hazır, --- öğrenmeye hazırım ama öğreticek birisi yok.. inş. gruba alırsınızda birşeyler öğrenebilirim

-sorumluluk alabilecek ve her türlü sorunun altında kalkabilecek --- sorumluluk alırım.. ama hertürlü sorunun altından kalkabileceğimi sanmıyorum çünkü sizin kadar bilgim yok.. öğrenince inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemKoruma -- 22 Ocak 2007; 19:08:52 >

• ya sonuçta ögrenmek istiyomusun ozaman gel
  • katılmak isteyen arkadaşlar msn nizide bırakırsanız çok süper olur
  • tabiki öğrenmek istiyorum... yanlış anlamayın ama benim anlamadığım birşey var bir grub oluşturduk diyelim.. sonra ne yapıcaz.. msnde konuşup birbirimize yardımcımı olmaya çalışıcaz..yada onun gibi şeylermi?
  • sayılır bi proıje belirleyip onu yapcaz onda başarılı olursak belki satma işine gireriz ama önce egitim
  • tmmda öğrenmek için ne ypmak gerekiyor ???
  • sana şimdilik bi program öneriyim "web page maker" bununla bi bak sadece tasarım agarlıklı bi program resimler bul harırları degiştir falan çok şey ögrenirsin deneye deneye zaten bunların hepsini farkılı kişiler yapcak
    bi kişden buların hepsini yapmasonı bekleyemessinki
  • güzel fikirde, ben web ile profesyonel ilgilenen sınıf arkadaşlarımı bile bir araya getiremedim, sonra burdaki gibi az bilenlerle başlayıp geliştirelim para kazanalım dedik, inanın ortaya atılan her fikir çürüyor, sonuçta bence sade ve sadece 2 yada 3 kişilik ekip olacaksıjn. biri grafik biri kod biri tasarım hepsi bu. gerisi hikaye ama inş. bu topic sayesine güzel bir ekip oluşturursunuz. Bol bilgi ve para kazanırsınız.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.