Şimdi Ara

web sitesi güncelleme yardım!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir web sitesi güncellemem lazım, bunun için kullanabileceğim bir program ve önerebileceğiniz bir yöntem varmı? Ya da web sitesi hazırlama ve güncelleme hakkında gerekli bilgileri alabileceğim bir site tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler.

• dosyalar,
    CutFTP ile UPLOAD edilebiliyor...
  • Güncellemek istediğin site ne ile yapılmış. Hazır bir script mi değilse hangi dille kodlanmış. asp mi html mi php mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaverickGizli -- 21 Aralık 2004, 22:05:13 >
  • Arkadaşlar bu resmi bi site ama kodlamasını bilmiyorum, kanımca html
  • önce güncellemeyi kendi localhostunda yap.. daha sonra bir ftp programı ile upload et.. bu kadar?
  • hocam biraz açarmısın bu benim için gerçekten önemli,

localhost, ftp programı ?
  • Sitenin adresini yazmanda mahsur yoksa buraya yaz .Ona göre yorum yapalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaverickGizli

Sitenin adresini yazmanda mahsur yoksa buraya yaz .Ona göre yorum yapalım.

bence de...
  • İnanın bilmiyorum ama yarın mecburen öğrenecem, kodlama çeşidini ve erişim bilgilerini alacam, bu arada önerdiğiniz cutftp programını download sitelerinden bulabilirmiyim acaba,
  • http://www.3dftp.com/

Bu akşam keşfettim.Mükemmel bir ftp programı.
  • Zaten yardım ve destek için bu forumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulalı -- 23 Aralık 2004, 21:23:35 >
  • ama doğüru dürüst ayrıntı vermiyorsun daha doğrusu bilmiyorsun...böyle yardımcı olmak bayağı zor!!!
  • Hepinize çok teşekkür ederim o halde.
  • arkadaşlar web sayfam yavaş açılıyo hızlandırmak için ne yapabilirm dosyalarım asp swf ve gifler kullanıyorum çok fazla tablşo taplo yok hosting sağlayıcımdan da kaynaklamdığını pek snamıyorum bana fkir verecek olan var mıı .....
  • özür dilerim ama deşifre etmek istemiyorum ticari bir kuruluş çünkü şimdi bana kızacaksınız biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: miracle_mb

arkadaşlar web sayfam yavaş açılıyo hızlandırmak için ne yapabilirm dosyalarım asp swf ve gifler kullanıyorum çok fazla tablşo taplo yok hosting sağlayıcımdan da kaynaklamdığını pek snamıyorum bana fkir verecek olan var mıı .....

Web sitenin boyutu ne kadar. (html dosyaları resimler flash dosyaları hepsi birlikte ne kadar boyutu. )
  • 300 mb
  • Bir yalnışın olmasın kardeş. Bana sadece anasayfanın html dosyası ana sayfada kullanılan resimler ve ana sayfada kullanılan flashların boyutunu söle. Siteni tamamı önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaverickGizli -- 24 Aralık 2004, 11:38:44 >
  • evet bi yanlış anlama olmuş anasayfam .asp html değil klullandığım resim ve banner la bilrkte yaklaşık 500 kb özellikle bannerım yer kaplıyo ama o da 275 kb ama sayfama başka resimler de eklemem gerekicek bütün resimlerimin gif olamsına dikkat ediyorum birde hücre kulanıyorum
  • eğer HTML ise PC'ne Front Page Yüklee siteni PC üzerinde bir güncelle hazırla.Sonra da FTP'ne yolla.Bu şekilde yapabilirsin...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.