Şimdi Ara

Web programcısı PHP bilmek zorunda mıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Piyasada web programcılığı yapacak birisi php bilmek zorunda mıdır? Java, javascript, java spring, html,css, node js bilgileri yeterli olur mu ? Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 18 Şubat 2018; 12:39:53 >

• Hayir. Bilmek zorunda degilsin. Eger backend gelistiriyorsan javascript bilmek zorunda da degilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephalay

Hayir. Bilmek zorunda degilsin. Eger backend gelistiriyorsan javascript bilmek zorunda da degilsin.

Valla hocam daha iş hayatına atılmadığımız için back end front end diye ayrılmadık şu an basit projelerde full stack takılıyoruz :D PHP web programlamanın tam olarak neresinde kullanılıyordu sunucu tarafını programlarken diye hatırlıyorum ama ?
  • Daha iyi her iki tarafi da ogrenmek. Sonucta web client-server calisiyor, her iki tarafin da nasil calistigini bilmek gerekiyor. Ama zorunda misin, hayir.

PHP web server programlamak icin kullaniliyor ama dedigim gibi ogrenmek zorunda degilsin. Ben 7 senedir web programlama yapiyorum tek satir PHP kodu yazmadim profesyonel anlamda. Meraktan kurcalamisimdir yalnizca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephalay

Daha iyi her iki tarafi da ogrenmek. Sonucta web client-server calisiyor, her iki tarafin da nasil calistigini bilmek gerekiyor. Ama zorunda misin, hayir.

PHP web server programlamak icin kullaniliyor ama dedigim gibi ogrenmek zorunda degilsin. Ben 7 senedir web programlama yapiyorum tek satir PHP kodu yazmadim profesyonel anlamda. Meraktan kurcalamisimdir yalnizca.

Anladım hocam teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.