Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Wear OS pazar payı rakiplerinin gerisinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Wear OS pazar payı rakiplerinin gerisinde
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3950 Mesaj

Google, Android işletim sistemi ile büyük bir başarı yakalamış olsa da aynı şeyi şirketin giyilebilir teknoloji platformu için söylemek mümkün değil. NPD'nin paylaştığı son rakamlara göre Wear OS, ABD'deki akıllı saat pazarının sadece %12'sini oluştururken pastanın geri kalanını Apple, Samsung ve Fitbit gibi diğer markalara bırakıyor.

Ayrıca Bkz.Türkiye’de de üretilen yeni Toyota Corolla'nın fiyatı açıklandı

Araştırma şirketi NPD tarafından yapılan analiz, Apple'ın lider olduğunu ortaya koyarken aynı zamanda ilk üç markanın (Apple, Samsung ve Fitbit) ABD'deki akıllı saat satışlarının %88'ini oluşturduğu gösteriyor. Söz konusu verilerin Kasım 2017-2018 arasındaki 12 aylık dönemi kapsadığını belirtelim.

Pixel Watch durumu değiştirebilir mi?

Bununla birlikte Fossil gibi geleneksel saat üreticileri ve Garmin gibi fitness odaklı markaların da akıllı saat kategorisine girerek pazar paylarını artırmaya çalıştıkları bildiriliyor. Her şeye rağmen Google'ın Wear OS platformu için bu durumu tersine çevirme şansı var.

Söylentilere bakılırsa şirket bu sene Pixel Watch adlı bir akıllı saat çıkaracak. Ancak şirket kendi akıllı saatini piyasaya sürse bile bu Wear OS platformunun büyümesi ve daha rekabetçi bir hale gelmesi için yeterli olabilir mi bu konuda en azından şu an için fikir belirtmek zor.

|
    |

• Yarbay
    4745 Mesaj
    fitbit gereksiz bir firma
    |
    |
  • Yarbay
    3036 Mesaj
    WatchOS zaten gelişmiş bir işletim sistemi. Sıkıntı, WatchOS'li saatlerin piyasada olmaması.

Benim dileğim ve beklentim Samsung, LG gibi markaların WatchOS'li saat çıkarmaları. Umarım olur...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Saat dediğin Apple watch olmalı oda şarj sürelerini 4/5 gün yapsa tadından yenmez 2 gün nedir ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj

çöp apple. birkere iPhone hep geriden geliyor. o yüzden ios ölü yatırım. Android candır
    |
    |
    omer1739 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj

al huawei watch 2 kullan benim gibi. 2. el aldım mükemmel saat.
    |
    |
    LGatakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3036 Mesaj

Hocam 3 tane farklı akıllı saat kullandım. Siz galiba şekil amaçlı kullanıyorsunuz. Ben biraz daha fitness odaklı kullanıyorum saatlerimi. Benim hayalim Garmin ama bakalım..
    |
    |
    renega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
haberler
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,190
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.