Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

WD SCORPIO BLACK 2.5'' 500 GB WD5000BPKX İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> WD SCORPIO BLACK 2.5'' 500 GB WD5000BPKX İNCELEME
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1471 Mesaj
    WESTERN DIGITAL SCORPIO BLACK 2.5'' 500 GB 7200 RPM 16 MB HARDDISK
    MODEL: WD5000BPKX - 75HPJT0

Kapasite: 500 Gb
    Form Faktör: 2.5''
    Arabirim: Sata 6 Gb/s
    Dönüş Hızı: 7200 Rpm
    Tampon Bellek: 16 Mb
    İşletim Sistemi: Windows/Mac
    Garanti: 5 Sene Sınırlı Garanti

Sata 2 Hp Pavilion DV6-6010ST notebookumda disk 5,9 puan almıştır.

NOT: TESTLER, KAPASİTE %50 CİVARINDA DOLU İKEN YAPILMIŞTIR.

BU DA SATA 2 DESTEKLİ NOTEBOOKUMDA AÇILIŞ VE KAPANIŞTAKİ PERFORMANSINI GÖSTERİR VİDEO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 11 Aralık 2013; 2:26:32 >

|
    |

• Yarbay
    2588 Mesaj
    hayırlı olsun diski tek parça olarak krmuşsun çeşke 2 ye ayırsaydınız çökme durumunda içindeki arşiv yada dokümanların sağlam kalırdı.
    bu arada hdd çalışma sesi nasıl duyuluyor mu ? sessiz mi ?
    gayet hızlı açılıp kapandı. benim kine ssd şart 4 dkk ancak tam hazır hale geliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

hayırlı olsun diski tek parça olarak krmuşsun çeşke 2 ye ayırsaydınız çökme durumunda içindeki arşiv yada dokümanların sağlam kalırdı.
    bu arada hdd çalışma sesi nasıl duyuluyor mu ? sessiz mi ?
    gayet hızlı açılıp kapandı. benim kine ssd şart 4 dkk ancak tam hazır hale geliyor.

Teşekkür ederim. Ben bu hdd'yi ssd+hdd olarak kullanmak için aldım. Şu an hazırda bir ssd mevcut. Aliexpress'ten 2. hdd için aparat sipariş ettim. O gelene kadar bu şekilde kullanacağım. Performansı iyi. Hatta ssd'yi bile satmak geliyo aklıma ara ara. Hdd'nin biraz sesi var maalesef. Ama rahatsız olmuyorum.

kaç tl ye aldınız hdd caddy i. ben 16 gün önce ebay den 8$ a aldım geldi dün. ssd de hazır takacağım yakın zamanda
    |
    |
    TechTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İncelemeniz için teşekkürler.
    |
    |

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 4000 MHz@1.35v C18 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Binbaşı
    1471 Mesaj

@tns1
    http://www.aliexpress.com/item/2nd-Hard-Disk-Driver-HDD-Caddy-For-12-7mm-Universal-CD-DVD-ROM-Optical-Bay-SATA/926068706.html Ben özellikle orjinal paketi olanları seçiyorum. Verdiğim linkten aldım, 20 TL. civarında oluyor. Baklım ne zaman gelecek...

@R£DSTON£
    Rica ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: R£DSTON£ , tns1

orjinal paket derken anlamadım da
    |
    |

Orijinalden alıntı: tns1

orjinal paket derken anlamadım da

Bazı ürünlerde "comes with retail package" yazar. Yani fabrika çıkışında nasıl paketleniyorsa o paketiyle gelir, sert plastikten bir kap, yani açılmamış... Bazı satıcılar da ürünü orjinal paketinden çıkarıp balonlu poşetlere sarıp yollarlar ve ürünlere "no retail packaging" yazarlar. Birisine sordum "orjinal paketi kargo esnasında ekstra masrafa sebep oluyor" cevabı aldım. O yüzden orjinal paketinden çıkarıp yolluyorlarmış.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tns1

benimki de pembe baloncuklu poşet + kargonun mavi içi baloncuklu naylonunda geldi

Hayırlı olsun. Mümkünse net bir fotosunu atarmısın aparatın? Aldığımı beğenmezsem ondan sipariş ederim. Bir de hangi satıcıdan aldın? Linkini de yazar mısın?
    |
    |

ürün linki bu satıştan kalkmış galiba. fotoyu akşam yollayabilirim yurda gidince
    |
    |

@tns1
    Ok, sağol!
    |
    |
    Bahsedilenler: tns1
1
Reklamlar
google reklamları
Masal
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.