Şimdi Ara

WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5' USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
49
Favori
81.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti icin tr den almak mi avantajli, fiyati uygun olduğu icin amazondan mi? 70tl fark var düşündüğüm modeller arasinda tr ve amazon icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Garanti icin tr den almak mi avantajli, fiyati uygun olduğu icin amazondan mi? 70tl fark var düşündüğüm modeller arasinda tr ve amazon icin.

Fırsatını bulunca Amazondan tabiki, WD'nin RMA sistemi var hiç dert etme.
  • 2 gün once baktigim wd my passport 4tb modeli vatanda 690 lira iken suan 745 liraya cikmis. Bu bindirimin nedenini bilen var mi?

https://www.amazon.de/gp/aw/ol/B01LQQH86A/ref=mw_dp_olp?ie=UTF8&condition=new

Bu linkteki ayni urunu 10euro ramazan indirimiyle 152 euro ya, yani yaklasik 600 liraya geliyor. Acaba ben mi hesabi yanlis yapiyorum yoksa vatan hdd yerine kazık mı satiyor?

• u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Galaksinin en pahalı teknoloji marketi olma yolunda adım adım.

Harici HDD'leri buradan almayın kazık yersiniz, yurtdışında indirim bekleyin çok güzel fiyatlar düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Haziran 2017; 0:36:1 >
    Amazon.com dan sipariş verin.
    Şu an siyah modeli, kargo ve gümrük vergisi dahil 142.27 dolar.
    Yani 500 TL'ye mal edebilirsiniz.

Ürünün genelde fiyatı : 119 dolar. (vergi ve kargo hariç.)
    Bazı dönemlerde 109 dolara kadar düşebiliyor. (Şu an 113 dolar mesela.)

109'a düştüğünde verin siparişinizi, 14-20 günde kapınıza geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConquerorIron

Amazon.com dan sipariş verin.
    Şu an siyah modeli, kargo ve gümrük vergisi dahil 142.27 dolar.
    Yani 500 TL'ye mal edebilirsiniz.

Ürünün genelde fiyatı : 119 dolar. (vergi ve kargo hariç.)
    Bazı dönemlerde 109 dolara kadar düşebiliyor. (Şu an 113 dolar mesela.)

109'a düştüğünde verin siparişinizi, 14-20 günde kapınıza geliyor.

Bende amazon.de yi takip ediyodum kargo ücretsiz daha ucuza gelir diye amazon.com çok çok daha ucuzmuş. Resmen 250 tl daha hesapliya denk geliyor. Birde indirim yakalarsak bedava alicaz herhalde. Saol hocam bilgi icin

Amazon.de daha pahalı. Kargo ücretsiz diyor ama tüm fiyatı zaten içine yediriyor. Üstelik Para birimi EUR.
    Yani bir amazon.de sitesinden sipariş verdiğinizdeki Net Maliyeti hesaplayın. Bir de amazon.com u.

Ayrıca sanki bizi duymuş gibiler ve şu an beyaz 4 tb modeli, 106 dolara çekildi. Vergi ve kargo dahil 132 dolar. Ciddi alıcaklar için bu fırsat pek kaçmaz.
  • WD 4TB White USB 3.0 My Passport Portable External Hard Drive (WDBYFT0040BWT-WESN)
    106$+27$https://www.amazon.com/White-Passport-Portable-External-WDBYFT0040BWT-WESN/dp/B01LQQHBNU

715 TL http://www.eksenbilgisayar.com/wd-my-passport-wdbyft0040brd-2.5-4tb-usb3.0-kirmizi-harici-sabit-disk

şaka gibi ama gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Haziran 2017; 16:46:29 >

• Benim gibi renk takıntısı olmayanlar icin güzel fırsat, ben illa ki farkını ödeyip siyahını alıcam. ininal kart için basvurdum, ziraat bankası kartıyla amazondan alamıyormuşuz. Kartım gelince siyah modelinde en ufak indirim olunca yapıştırıcam. Hatta şu fiyatlarla indirim beklemem bile belki. Saolun bilgilendirme için ikiniz de.

• WD 2TB Silver My Passport Ultra Metal Edition Portable External Hard Drive - USB 3.0 - WDBEZW0020BSL-NESN
    76$ + 21$ Dibin Dibi!
    https://www.amazon.com/gp/product/B00M1VICO2

Hem WD kalitesi isteyenler hemde metal olsun sağlam olsun diyenlere özel Ultra Metal serisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Hocam eğer servise göndereceksen gelişmeleri burada paylaşabilir misin ?

daha yeni işleme alındı sonuçlanınca süreci yazacağım kardeş
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Yurt dışına mı gönderdiniz hocam peki? Teşekkürler bekliyoruz :)

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    hayır aslında hdd ler yurtdışına gitmiyor rma açtıktan sonra western digital sizi Barsan lojistik adlı istanbul'daki şirkete yönlendiriyor onlar diski teslim aldıktan sonra ürünün çalışmadığını wd ye bildiriyor sonrasında western digital size arızalı ürünün aynısını veya daha yeni sürümünü gönderiyor ayrıca Barsan ı aradığımda onlar diskleri imha ettiklerini (sanırım yazılımsal anlamda)ve depoladıklarını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

WD 2TB Silver My Passport Ultra Metal Edition Portable External Hard Drive - USB 3.0 - WDBEZW0020BSL-NESN
    76$ + 21$ Dibin Dibi!
    https://www.amazon.com/gp/product/B00M1VICO2

Hem WD kalitesi isteyenler hemde metal olsun sağlam olsun diyenlere özel Ultra Metal serisi.

http://www.hepsiburada.com/wd-2-5-my-passport-ultra-2tb-metal-edition-wdbezw0020bsl-usb-3-0-silver-recertified-p-HBV000005HGN4

aynı paraya gelmiyor mu ?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aliminyum alınmaz. Çok ısınıyorlar tavsiye etmem kimseye.
  • a|i kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu verdiğiniz linkteki ürün "Recertified" bir ürün.
    Bu ürünler ilk satınalan kişiler tarafından iade edilen ve üretici firma tarafından onarılan ürünler anlamına gelmiyor muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConquerorIron

Yalnız bu verdiğiniz linkteki ürün "Recertified" bir ürün.
    Bu ürünler ilk satınalan kişiler tarafından iade edilen ve üretici firma tarafından onarılan ürünler anlamına gelmiyor muydu ?

Bunu bilmiyordum teşekkür ederim.
  • Beyler HDD nin içinden çıkan bu zımbırtıları yüklemek zorunda mıyım? Çok önemli şeyler mi? Yarın öbürgün silinirse bunlar ne olur?
    WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5" USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u have to MakeMyFireOut -- 16 Haziran 2017; 22:7:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

Beyler HDD nin içinden çıkan bu zımbırtıları yüklemek zorunda mıyım? Çok önemli şeyler mi? Yarın öbürgün silinirse bunlar ne olur?
    WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5" USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU]

Bunlar bu HDD ye özel programlar. Silersin kullanmazsın sana kalmış normal HDD olarakta kullanılır ama o zaman passport kullanmanın anlamı kalmaz. Tavsiyem silme onlarla kullan. Dosyalarını vs şifrelersin.

• Hocam bir sorum daha var. Şimdi WD security programıyla diski şifreledim. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarı resetleyip yada kapatıp açtıktan sonra şöyle bir sıkıntım oluyor.

https://i.hizliresim.com/vpLrjv.jpg

Attığım resimde gördüğün gibi WD nin depolama sürücüsü (My passport G:) ve şifre açma sürücüsü (WD unlocker D:) şeklinde iki adet sürücüye sahip oluyorum.Problem ise şu;

-Bazen bilgisayarı kapatıp açtığımda sadece WD unlocker sürücüsü gözüküyor ve ben şifreyi açana kadar G: yani depolama sürücüsü gözükmüyor. Bu durum normal olan benim de olmasını istediğim durum.

-Lakin bazende Her iki sürücü 'şifreyi girmemiş olmama rağmen' gözüküyor hatta G: sürücüsünün içine girip dosyalarımı görebiliyorum.

https://i.hizliresim.com/gWAEp0.jpg

HDD adlı klasöre yani kendi attığım dosyaya girmek için yine de şifre istiyor lakin ben ilk durumda ki gibi şifre girene kadar sürücünün tamamen gözükmemesini istiyorum. Acaba benim alette mi sıkıntı var yoksa sizde de bu problem var mı ve ya çözümünü biliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.