Şimdi Ara

WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5' USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
49
Favori
81.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benimde my passportum var 2tb ve siyah yedeklemede kullanıyorum 1. sayfada şifreleme programını gördüm başka bir pcye takılınca nasıl tepki veriyor birde yedek alırken ben hep kopyala yapıştır yapıyorum her defasında bu program nasıl yedek alıyor aynı olanları pas gecip farklı olanlarımı alıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

merhaba arkadaşlar benimde my passportum var 2tb ve siyah yedeklemede kullanıyorum 1. sayfada şifreleme programını gördüm başka bir pcye takılınca nasıl tepki veriyor birde yedek alırken ben hep kopyala yapıştır yapıyorum her defasında bu program nasıl yedek alıyor aynı olanları pas gecip farklı olanlarımı alıyor ?

nasıl gözüktüğünün resmi var ilk sayfada

deneyin programı birşey derim yanlış olur ihale bize kalmasın
  • akşam eve gidince deneyip ögreneyim en iyisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

senin verdiğin linkteki ultra olmayan model peki ultra ile arasındaki fiyat farkına değecek performan olayı var mı eğer yoksa bunun siparişini veriyim aylık olarak da benim verdiğim linkteki fiyatla 4 lira gibi bir fark o önemli değil de eğer değer dersen farkı verip ultra alıyım

edit : hocam bunu sipariş veriyorumhttps://www.bimeks.com.tr/urun/137225/wd-my-passport-ultra-2-tb-2-5-usb-3-0-siyah%C2%A0%C2%A0%C2%A0.aspx#specs ?

Gittigidiyor dan ultra 1 tb yi 189 tl ye aldım. Ürün orjinal satıcı güvenli, ürünü tavsiye edebilirim, faturalı garantili geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mezarcu00 M kullanıcısına yanıt
    hocam ben satın aldım teşekkürler tavsiye için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcu00

Gittigidiyor dan ultra 1 tb yi 189 tl ye aldım. Ürün orjinal satıcı güvenli, ürünü tavsiye edebilirim, faturalı garantili geliyor.

hocam söyleseydin ya listeye ekleyelim

neyse ekledim ben
  • hocam iyi geceler benimki normal passaport ultra değil aldıgımda yoktu çünkü :( birde yedekleme sistemi benim istediğim gibi değil o yüzden gerek görmedim kullanmaya şifreleme güzele benziyor bakalım

@bjk__murat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

hocam iyi geceler benimki normal passaport ultra değil aldıgımda yoktu çünkü :( birde yedekleme sistemi benim istediğim gibi değil o yüzden gerek görmedim kullanmaya şifreleme güzele benziyor bakalım

@bjk__murat

sıkıntı yok hocam kullanmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcu00

hocam söyleseydin ya listeye ekleyelim

neyse ekledim ben

Teşekkür:))

• Arkadaşlar merhaba aksilikler peşimi bir bırakmıyor dun ben işde iken annem Pc masasını silerken hddyi düşürmüş dolayısıyla hddyi okumuyor Disk yönetiminden diski görüyor ama başlatamıyor ürünü daha yeni aldım 1hafta oldu olmadı
    garantiye göndersem çözüm olabilirmi ..?
    WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5" USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU]

• 1 TB ultra aldım bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulsefire Darius

1 TB ultra aldım bugün

hayırlı olsun doğru karar verdin kulübe ekleyeyim
  • raver kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane wd 1 tb ultra aldım 2 sindede o yuvarlak güvenlik etiketi vardı.
  • Yukarıda yazmıştım 2 tb 2.5 inc alacaktım,ama fiyat çok.O yüzden 3.5 alsam diyorum ama taşınabilrlik değil elektrik kesilmesi sırasında oluşacak veri kayıpları korkutuyor beni.Yani alırsam 2.5 inc sadece adaptör ile çalışmadığından alacağım

Neyse..sorum şu ki ; 3.5 HDD lerde elektirik kesilmeleri sırasında veri kayıpları olma ihtimali kesin mi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    3.5" ler bence kullanışlı değil sırf elektirik kesintileri değil voltaj dalgalanmalarındada sorun yaratabiliyor.2.5" alın rahatınıza bakın derim.
  • Aynen,ama fiyat farky çok fazla.
    1 TB HDD var 3.5 ..?u ana kadar hiç sorun ,veri kayby ya?amadym ama her ba?lady?ymda dua ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aynen,ama fiyat farky çok fazla.
    1 TB HDD var 3.5 ..?u ana kadar hiç sorun ,veri kayby ya?amadym ama her ba?lady?ymda dua ediyorum

2.5 alın yahu priz felan nedir ayı gibi
  • Fiyatı işte ..
    380 lira 2.5
    210 lira 3.5.
  • beni de ekleyiniz.

birkaç senedir 750 gb my passport kullanıyordum.

bugün WD My Passport Ultra 2TB 2.5" USB 3.0 Kırmızı sipariş ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprinx

beni de ekleyiniz.

birkaç senedir 750 gb my passport kullanıyordum.

bugün WD My Passport Ultra 2TB 2.5" USB 3.0 Kırmızı sipariş ettim.

hadi hayırlısı olsun

eklendiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Nisan 2014; 15:57:37 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.