Şimdi Ara

WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5' USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
49
Favori
81.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamamdır hocam çok sağol bu akşam meşgul ettim seni kusura bakma iyi geceler
  • Western Digital modeli var şu an elimde,şifreleme olayı keşke bundada olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Western Digital modeli var şu an elimde,şifreleme olayı keşke bundada olsaydı.

elements mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Western Digital modeli var şu an elimde,şifreleme olayı keşke bundada olsaydı.

elements mi ?

Evet eklemeyi unutmusum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kulube yazin n11 de 349 liraydi 2 tb ultra 11 pepsi + 6 avantajix + 9 bonus ile 323 liraya getirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

Beyler kulube yazin n11 de 349 liraydi 2 tb ultra 11 pepsi + 6 avantajix + 9 bonus ile 323 liraya getirdim

helal hocam :)

ekledim kulübe pişman olmayacaksın.

@mode03

siz ne yaptınız hocam alabildiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Nisan 2014; 0:28:48 >
  • quote:

quote:

Beyler kulube yazin n11 de 349 liraydi 2 tb ultra 11 pepsi + 6 avantajix + 9 bonus ile 323 liraya getirdim

helal hocam :)

ekledim kulübe pişman olmayacaksın.

@mode03

siz ne yaptınız hocam alabildiniz mi ?

Tesekkur ederim iyi dilekler icin,,,

Hocam macte kullanicam,,,paragon kurulu alete ntfs aciyor ama format atmali miyim,,,direk macin hafiza olayindan mi yapayim yoksa kendi wd yazilimi var midir,,,gerci mantiken normal bir macte calismayacagindan yazilim yoktur diye dusundum icinde,,,(ntfs ekstra yazilim ile acildigi icin pek guvenemiyorum, onemli veri aticam icerisine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerwhitewhale -- 8 Nisan 2014; 0:45:18 >

• quote:

Hocam macte kullanicam,,,paragon kurulu alete ntfs aciyor ama format atmali miyim,,,direk macin hafiza olayindan mi yapayim yoksa kendi wd yazilimi var midir,,,gerci mantiken normal bir macte calismayacagindan yazilim yoktur diye dusundum icinde,,,(ntfs ekstra yazilim ile acildigi icin pek guvenemiyorum, onemli veri aticam icerisine)

dokunmayınız hocam bir sıkıntı olmaz.

format atabilirsiniz ama istediğiniz biçimde biçimlendirerek ben aldığımda atmıştım
  • quote:

quote:

dokunmayınız hocam bir sıkıntı olmaz.

format atabilirsiniz ama istediğiniz biçimde biçimlendirerek ben aldığımda atmıştım

O zaman aynen kalsin hocam ellemeye gerek yok bu tarz seyleri fazla

Tesekkur ederim,,,

Iyi aksamlar

• quote:

O zaman aynen kalsin hocam ellemeye gerek yok bu tarz seyleri fazla

Tesekkur ederim,,,

Iyi aksamlar

sağolun sizede

bir sıkıntı yaşarsanız benimle iletişime geçmeniz kafi
  • mağazada son 2 kalmış aldım birini aldım gayet de iyi çıktı zaten şimdilik usb 2.0 da kullanıyorum dosya aktarımında 23-26 mb arası aktarım yapıyo yetiyo bana şimdilik usb 3.0 a geçene kadar götürür hertürlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 8 Nisan 2014; 10:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

mağazada son 2 kalmış aldım birini aldım gayet de iyi çıktı zaten şimdilik usb 2.0 da kullanıyorum dosya aktarımında 23-26 mb arası aktarım yapıyo yetiyo bana şimdilik usb 3.0 a geçene kadar götürür hertürlü

Oh şanslıymışsın :)

Kulübe ekleyeyim söylesene aldım diye hocam

• aynen hocam hep 1 tb lik modeller vardı farklı markaların 2 tb likler tükenmiş benim istediğim modelden de 2 tane kalmış şans
    bu arada onu sölemeyi unuttum ya ekleyin hocam my passport ultra 2 tb
  • Merhaba arkadaşlar WD My Book 3TB 3.5" USB 3.0 aldım

Okuma ve yazma hızlarına sorun war sanırım

34 MB/sn hızlı hiçbirşekilde geçmiyor ilk taktığımda yanlış hatırlamıorsam 100 MB/sn hızlarında gezıyordu ama PCye format attım driverlerı eksiksiz kurdum kurmadığım 1tanebile drıver kalmadı ama suan 35 MB/sn neyaptıysam üstüne cıkmadı diğer HDDLER 100 MB/sn civari okuma yazma yapıyor ama
    WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5" USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU]

• m.gokmen kullanıcısına yanıt
    Başka bir bilgisayardada deneyin kesin olması için çünkü normal çalışıyormuş format atınca gitmiş

• birde size birşey sorucagım şimdi bunların şifreleme özelliği var örngn şifreyi acdık yanlız gecıcı olarak bilgisayarı yenıden baslattıgımızda şifre tkrar aktif hale gelıyormu yoksa bizmi tekrar kilitliyoruz binevi folderlock gibimi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

birde size birşey sorucagım şimdi bunların şifreleme özelliği var örngn şifreyi acdık yanlız gecıcı olarak bilgisayarı yenıden baslattıgımızda şifre tkrar aktif hale gelıyormu yoksa bizmi tekrar kilitliyoruz binevi folderlock gibimi yani

Bilgisayarla alakası yok hep kilitli kalır

sadece bu bilgisayarda sorma dersen sormaz

• anladm tşkler
  • Arkadaşlar bende 2 TB My Passport Ultra ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Şu içindeki kendi programlarını yedekleyip Os X için formatlayacağım. Benide yazın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

Arkadaşlar bende 2 TB My Passport Ultra ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Şu içindeki kendi programlarını yedekleyip Os X için formatlayacağım. Benide yazın :)

haydi hayırlı olsun ekledim bile
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.