Şimdi Ara

WD MY PASSPORT & ULTRA 2019 2,5' USB 3.0 İnceleme, Detaylar, Yorumlar [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
49
Favori
81.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

Hocam önceki mesajda belirtmeyi unutmuşum hdd 2 tb, listeyi güncellersen sevinirim.

tamamdır hocam güncellerim şimdi bir tv incelemesi konusu açtım onunla ilgileniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: EaEnki

Merhaba arkadaşlar My Passport Ultra 1 Tb almatı düşünüyorum bu modeli kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.
    Elimde Toshiba usb3 hdd var bağlantı kablosu kısa ve oldukça kalın bu sebepten dolayı hdd'yi pc ye bağladığımda en ufak harekette bağlantı kopuyor. Kaplonun hdd'ye bağlandığı girişte temassızlık oluyor. Bu sorunun my passport ultrada yaşayan varmı kablosu nasıl acaba. Diğer bir sorumda bu modelle Elements arasında yazılım dışında bir fark varmı acaba içlerindeki hdd aynımı. Teşekkürler.

o konuda wd nin kablosu çok iyi çok sağlam oynamada felan kopmuyor bağlantı

Yorum için teşekkürler. Wd'de karar kıldım.
  • Bende WD my passport ultra 1 tb aldım. Harddiskten Pc ye aktarım hızı başlarda hızlı olacak 90 larda atıyor sonradan 33 te atıyor bunun bir sorunumu var anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince_Mert

Bende WD my passport ultra 1 tb aldım. Harddiskten Pc ye aktarım hızı başlarda hızlı olacak 90 larda atıyor sonradan 33 te atıyor bunun bir sorunumu var anlamadım.

o kadar düşmemesi lazım başka usb 3.0 olan biryerde deneyin sıkıntı olmazsa sizin pc dekiler dandiktir veya driver sorunu vardır.
  • Kendi bilgisayarımda da denedim internet cafedede başlarda hızı fazla ama sonradan düşmeye başlıyor ( Bilgisayarımda USB 3.O mevcut)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince_Mert

Kendi bilgisayarımda da denedim internet cafedede başlarda hızı fazla ama sonradan düşmeye başlıyor ( Bilgisayarımda USB 3.O mevcut)

düşmemesi lazım bir sıkıntı olabilir.
  • WD'nin Elements ile My Passport arasındaki fark sadece; bulut, yedekleme, şifreleme gibi yazılımsal farklar mıdır?

Yoksa performans ve dayanıklılık farkı da var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traider

WD'nin Elements ile My Passport arasındaki fark sadece; bulut, yedekleme, şifreleme gibi yazılımsal farklar mıdır?

Yoksa performans ve dayanıklılık farkı da var mıdır?

bence var
  • 2 tb ultra kullanıcılarına yazabilirsiniz
  • Selamlar, bugün vatan bilgisayardan aldım. 100GB'lık veriyi usb 3.0 ile 12mb/sn ile aktarıyor. Normalmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Selamlar, bugün vatan bilgisayardan aldım. 100GB'lık veriyi usb 3.0 ile 12mb/sn ile aktarıyor. Normalmidir?

Hayır çok düşük hatta başka pc de deneyin birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Selamlar, bugün vatan bilgisayardan aldım. 100GB'lık veriyi usb 3.0 ile 12mb/sn ile aktarıyor. Normalmidir?

Şuan 16mb/sn.
    Başka usb 3.0 destekli pc yok. Yazılımını yüklemedim, ondan olabilirmi?
  • quote:

quote:

quote:

Şuan 16mb/sn.
    Başka usb 3.0 destekli pc yok. Yazılımını yüklemedim, ondan olabilirmi?

Wd ses device i tanıt ama sanmıyorum görmesi yeterli

• Şuan 20mb/sn.
    Aktarım yapan hdd ağzına kadar dolu belki ondandır.
  • Bende my passport ultra 2tb (mavi) aldım. Ancak şöyle bir sorunum var, kutu önceden açılmış sanki. Kutunun içinden kılıf çıkmadı ve kablonun uzerindeki o mavi "ss usb 3.0" etiketi yok ancak etiketin olması gerekn yer yapış yapış, yani resmen çıkarılmış o etiket. Sizce geri götüreyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Bende my passport ultra 2tb (mavi) aldım. Ancak şöyle bir sorunum var, kutu önceden açılmış sanki. Kutunun içinden kılıf çıkmadı ve kablonun uzerindeki o mavi "ss usb 3.0" etiketi yok ancak etiketin olması gerekn yer yapış yapış, yani resmen çıkarılmış o etiket. Sizce geri götüreyim mi?

evet tabiki yarın öbürgün bir sorun çıkacak sonra uğraş dur.
  • İnceleme için teşekkürler, gayet güzel ve bilgilendirici olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKYLINE

İnceleme için teşekkürler, gayet güzel ve bilgilendirici olmuş. :)

teşekkürler.

aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
  • Bu kılıf her kutudan çıkıyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Bu kılıf her kutudan çıkıyor mu acaba?

ne kılıfı hocam ?

bende kılıf çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.