Şimdi Ara

WD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Disk Boyutu #3.5 inç
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WD My Cloud Home 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama

şirket için mart 2019da alındı, fakat surver kurulduğu için 2 ay sonra kenara kaldırıldı.

kutusu, usb kablosu, faturası falan kayıp, sadece hdd ve güç adaptöru var. usb kablo yada ethernet kablosu temin etmek zor olmayacağını düşünüyorum.

fiyatı 650 tldir

WD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tlWD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tlWD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tlWD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tlWD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 5 Kasım 2019; 23:40:42 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

WD My Cloud Home 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama

şirket için mart 2019da alındı, fakat surver kurulduğu için 2 ay sonra kenara kaldırıldı.

kutusu, usb kablosu, faturası falan kayıp, sadece hdd ve güç adaptöru var. usb kablo yada ethernet kablosu temin etmek zor olmayacağını düşünüyorum.

Öncelikle hayırlı satışlar;
    Bu ürünün kutusundan USB kablosu çıkmıyor ethernet kablosu çıkıyor, çünkü USB portundan bilgisayara bağlanmıyor. Bu kapsamda başlıktan USB3.0 ibaresinin silinmesi gerektiğini düşünüyorum. İstenmeden de olsa yanlış anlaşılmaya yol açabilir.
    Herkese iyi forumlar.

WD My Cloud 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama 650tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeedTwelve -- 2 Ekim 2019; 14:35:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedTwelve

quote:

WD My Cloud Home 4TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama

Öncelikle hayırlı satışlar;
    Bu ürünün kutusundan USB kablosu çıkmıyor ethernet kablosu çıkıyor, çünkü USB portundan bilgisayara bağlanmıyor. Bu kapsamda başlıktan USB3.0 ibaresinin silinmesi gerektiğini düşünüyorum. İstenmeden de olsa yanlış anlaşılmaya yol açabilir.
    Herkese iyi forumlar.

ürün hakkında çok bilgim yok açıkçası. ilan başlığınıda hepsiburada dan aldım. usb 3,0 portu var ama demek ki başka bir şeye yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

ürün hakkında çok bilgim yok açıkçası. ilan başlığınıda hepsiburada dan aldım. usb 3,0 portu var ama demek ki başka bir şeye yarıyor.

Alıntıları Göster
    Evet dediğiniz gibi USB portunun konma amacı farklı olup kapasite arttırımı içindir; yani oraya USB porttan bağlantı kuran herhangi bir başka disk taktığınızda onu da ağınızda görmeye başlarsınız. Bu şekilde hep ağ üzerinden.
  • Bu arada ilk mesajımdaki eklemiş olduğum fotoda dikkat edilirse, "ARAYÜZ:Gigabit Ethernet" diyor ve USB'yi saymıyor.
  • SpeedTwelve kullanıcısına yanıt
    evet doğrudur kapaste artırımı içindir. ethernet ile modeme doğrudan bağlanıyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 13 Şubat 2020; 2:20:1 >
  • güncelmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.