Şimdi Ara

WD Elements 8tb 898TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
12.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba bunda da red serisinden disk mi vardır? TL bana çok geldi diye almamıştım.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Evet red serisi disk var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    usb ile 180+ yazma hızlarına çıkıyor usb 3.0 ile kullanılabilir sökmeye gerek yok
  • Reddit'te okuduğum kadarıyla içinden red serisi çıkması için minimum 8 tb almak gerekiyor çünkü 8in üstünde wd zaten blue-black-green vs. üretmiyormuş. Ama 6 ve aşağı kapasiteler blue çıkıyormuş. 8 bana çok gereksiz geliyordu ama en azından red serisi olsun bluedan daha uzun ömürlü olur diye mecbur 8 bakacağım artık. Umarım ara ara yine satarlar bu fiyattan. Normal wd red'in 4 tb olanı zaten 750 liraya falan satılıyorken 900e bunu almak çok daha mantıklı.
  • OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    8TB ilk fazla geliyor ama aslında olması gereken masaüstü hdd kapasitesi artık bu seviyelere geldi ben söküp kasaya taktım usb den kullanacaklar için durum değişebilir ama yine red serisi olması onlar içinde avantaj.
    Yalnız kutu içinde uzun kopyalamalarda ısınıyor ilk aldığınızda büyük boyutta kopyalama yapacaksanız diskin ömrü için destek soğutma yapmanızı öneririm.
    Ciddi bir ısınma söz konusu değil wd max 65 derece demiş kutuda 45 gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 4 Ocak 2020; 22:34:20 >
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt
    anlatayımmı uzun uzun
  • clamp C kullanıcısına yanıt
    siz bilirsiniz anlatirsaniz dinlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki bana wd bir şeylere hazırlanıyor gibi geliyor, muhtemelen tüm girişleri usb c yapacaklar usb micro b girişlilerin üretimini bitirecekler, eldekileri çıkarmak için fiyat kırıyorlar, tabii ki içini açıp pc sine takanı ilgilendiren bir konu değil.Tabii gönlümden geçen artık 8 tb adaptörsüz usb c ile bağlanabilen 2.5" harddiskler, 5 yıldır max 4-5 tb 2.5" hdd'lerle arşiv yapıp duruyorum hangisinde ne var unutmaya başladım
  • 4 tb dolunca disk alayım dedim, bu da 1200 e çıkmış. Bulamaz mıyız bu fiyata ?
  • 10 tb olan model 1182 model, aynı mıdır ?

WD Elements 10TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBWLG0100HBK-EESN)https://www.hepsiburada.com/wd-elements-10tb-3-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-wdbwlg0100hbk-eesn-p-HBV00000F1V81?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hDundar kullanıcısına yanıt
    Aynı alabilirsiniz.

• ben 8 veya 10 tb alıp dahili yapmayı düşünüyorum 10 tb alıp içini açan oldumu red serisi çıkma olasılğı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musdi42

ben 8 veya 10 tb alıp dahili yapmayı düşünüyorum 10 tb alıp içini açan oldumu red serisi çıkma olasılğı nedir
    Ben 10 tb aldım, şu;https://www.hepsiburada.com/wd-elements-10tb-3-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-wdbwlg0100hbk-eesn-p-HBV00000F1V81?magaza=Hepsiburada

İçini açmadım ama WDC WD100EMAZ-00WJTA0 serisi;

WD Elements 8tb 898TL

• @Father Torque Ürün direk NAS cihazda çalışır mı yoksa masaüstü gibi bir kablo şart mı?

• Nas'ın güç beslemesine bağlı. Pc'de özel bir güç kablosuyla sorunsuz çalışıyor.

• Father Torque kullanıcısına yanıt

Bu disk SMR mıydı CMR mı hocam? Hazır hortlamışken sorayım^^

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt

CMR idi. Zaten aynı tarihte aynı fiyatlara Seagate'in de bir diski satıştaydı, ilk onun indirim haberi düşmüştü buraya. Siparişi verdikten sonra onun SMR olduğunu farkedip hemen iptal etmiştim. Saatler sonra da bu WD indirime geçmişti. Hey gidi günler, ne güzel fiyatlar vardı bir zamanlar...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.