Şimdi Ara

WD DİGİTAL HARİCİ DİSK YETKİLİ SERVİS(SERVİS DEĞİL AMA SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA,ÖNCELİKLE UMARIM KONUYU DOĞRU YERE AÇMIŞIMDIR.ELİMDE WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 1TB HARİCİ DİSK VAR,ARIZALI BELKİ SORUNU ANCAK SERVİS ÇÖZER.PENTA BİLİŞİME GÖNDERDİM BEKLİYORU,ANCAK SONRADAN TEYİT EDEMEDİĞİM BİR BİLGİYE ULAŞTIM,SADECE GARANTİSİ DEVAM EDEN CİHAZLARA BAKILIYORMUŞ.BU DURUMDA BU DOĞRU İSE CİHAZ BANA İADE EDİLECEK.KONU ŞU ARKADAŞLAR BU CİHAZI TAMİR ETTİREBİLECEĞİM YETKİLİ SERVİS FİRMA ADI TELEFON VE ADRES BİLGİLERİNE İHTİYACIM VAR.BİLEN ARKADAŞLARA YARDIMLARI İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

SAYGILAR..........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multisongohan -- 27 Haziran 2021; 13:41:22 >

• hocam harici disk'in kutusu sizdeyse, içinde garanti kağıdı oluyor, orada servis numaralarını vermeleri lazım.

• HOCAM,MERHABA BU GÜN PENTA BİLGİSAYAEDAN CİHAZIN İADESİ GELDİ.GARANTİSİ OLAN ÜRÜRNLERE BAKIYORLARMIŞ.İNDEXE YÖNLERNDİRDİLER.ONLARDA AYNEN SADECE GARANTİSİS VARSA BAKIYORUZ DİYORLAR.YANİ ÇOK SAÇMA BEN BU ÜRÜNÜ ALDIM,ÜCRETİNİ ÖDEMEK ŞARTIYLA DAHİ YETKİLİ SERVİSLER ÜRÜNÜ KABUL ETMİYOR.HARİCİ DİSK İÇİN SERVİS ARAŞTIRIYORUM ODA YOK.MALESEF ÜRÜN ŞU AN ELİMDE ÖYLE BEKLİYOR.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.DAHADA KOLAY KOLAY WD ALMAM.

KONU ŞU:https://forum.donanimhaber.com/harici-disk-hatasi-0x800701e3-sorunu-sorun-cozuldu--145127681

SAYGILAR...........................................................

• quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

HOCAM,MERHABA BU GÜN PENTA BİLGİSAYAEDAN CİHAZIN İADESİ GELDİ.GARANTİSİ OLAN ÜRÜRNLERE BAKIYORLARMIŞ.İNDEXE YÖNLERNDİRDİLER.ONLARDA AYNEN SADECE GARANTİSİS VARSA BAKIYORUZ DİYORLAR.YANİ ÇOK SAÇMA BEN BU ÜRÜNÜ ALDIM,ÜCRETİNİ ÖDEMEK ŞARTIYLA DAHİ YETKİLİ SERVİSLER ÜRÜNÜ KABUL ETMİYOR.HARİCİ DİSK İÇİN SERVİS ARAŞTIRIYORUM ODA YOK.MALESEF ÜRÜN ŞU AN ELİMDE ÖYLE BEKLİYOR.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.DAHADA KOLAY KOLAY WD ALMAM.

KONU ŞU:https://forum.donanimhaber.com/harici-disk-hatasi-0x800701e3-sorunu-sorun-cozuldu--145127681

SAYGILAR...........................................................

Hocam harici hdd'nin modeli ne idi, şu elements olanlardan mı acaba?

edit: elements'miş hocam, genelde elementsin thailand modellerinden memnun değiller, o duyumu aldım. Ne yazık ki ben de wd my passport aldım, tayland üretim, umarım sıkıntı çıkarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A681DC35 -- 21 Haziran 2021; 17:47:2 >
  • HOCAM,İMKANIN VARSA İADE ET BAŞKA BİR MARKA AL.KAFAN RAHAT OLUR.ADAMLARIN SERVİSİ BİLE BİR ACAYİP.

SAYGILAR.............................................

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4A681DC35

Hocam harici hdd'nin modeli ne idi, şu elements olanlardan mı acaba?

edit: elements'miş hocam, genelde elementsin thailand modellerinden memnun değiller, o duyumu aldım. Ne yazık ki ben de wd my passport aldım, tayland üretim, umarım sıkıntı çıkarmaz.

Alıntıları Göster

HOCAM,BU SAYFAYI İNCELEMENİ İSTERİM,MALESEF BAŞIN HER AN BELAYA GİREBİLİR.

https://www.tenforums.com/drivers-hardware/146339-fixing-error-0x800701e3-external-wd-drive.html

SAYGILAR.............................................

• hocam,merhaba uzun bir uğraşın sonunda,sorunumu kendim çözdüm.hocam sorun bad sektor sorunu.nejdat delioğlu üstadın hazırladığı bu çalışma problemi ALLHIN izni ile ortadan kaldırdı.8 saat tarama yaptı bad sektorler tanımlandı.sorun çözüldü.şu an harici disl çalışıyor.nejdat delioğlu üstada,buradanda ayrıca çok teşekkürlerimi sunarım.

Saygılar..................................................................

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.