Şimdi Ara

WD Caviar Black 1 TB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet bende almayı düşünüyordum ama hiçbir yerde bulunmuyor.
    Acaba ne zaman gelme ihtimali var. Bilgisi olan varmı?

Birde samsung harddisklerde de sorun yaşandığını yazmışsınız. Biraz açıklama yapabilirmisin. Ne gibi sorunlar yaşandı.
    WD bulamazsam alternatifimde 1tb samsung vardı.

quote:

Orjinalden alıntı: stevensons

çok kötü bir zamanlama ile stokları bitti.

insanlar seagate in son sürümü ile samsung modellerinde çıkan sorunlar nedeniyle bir anda WD'ye dönmüşken piyasada ürün bulunamıyor.
  • WD 2 TB diskini duyurmuştu ama tarih hatırlamıyorum yaza doğru çıkar mı acaba?
  • Ben de WD Green modelininin 16mb cacheli 1TB ve yukarısı modellerini bekliyorum. Performans benim için çok önemli değil. Ucuz olsun, sorun çıkarmasın yeterli. 2 tane WD harddisk kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Segatenin 320 ve 1TB larında sorun olduğuna bir kaç yerde rastladım. Zaten pahalı diye sevmiyorum segate markasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 26 Ocak 2009; 16:00:18 >
  • quote:

insanlar seagate in son sürümü ile samsung modellerinde çıkan sorunlar nedeniyle bir anda WD'ye dönmüşken piyasada ürün bulunamıyor.

Açıklarmısın samsung 1 tb ne sorun varmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: r_a_z_o_r

quote:

evet ne sorunu warmıs samsung'un bnm şu anda elimde samsung war hiç sorun cıkarmadı alıcagım hdd arasındada WD ile samsung arasnda kldım ztn seagate hc almam

• quote:

Orjinalden alıntı: r_a_z_o_r

quote:

herhangi bir bu ürünü satan servise sorarsanı; garantiye giden ürün baya var malesef bunlarda.

newegg de birçok kişide kısa sürede hd'nin ölmesinden muzdarip. biraz şans işi gibi.

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=22-152-102&SortField=0&SummaryType=0&Pagesize=10&SelectedRating=1&PurchaseMark=&VideoOnlyMark=False&VendorMark=&Page=1&Keywords=

• vayy raptor diske gerçekten kafa tutuyor test sonuçlarını gorunce bu fiyata bu performas bence çok iyi eger subat sonu ise geri sayım başladı sona kalan dona kalır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker90

vayy raptor diske gerçekten kafa tutuyor test sonuçlarını gorunce bu fiyata bu performas bence çok iyi eger subat sonu ise geri sayım başladı sona kalan dona kalır

acımayacağım alacağım bir tane. Ama şubat da kesin bir tarih mi bilmiyoruz. Öyle söyleniyor, öyle bekleniyor ama kriz var bakalım. Gelince fiyatı ne olur onu da bilmiyoruz. O nedenle alacağım diyorum ama alabilecek miyim ben de bilmiyorum açıkçası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

quote:

Orjinalden alıntı: ilker90

vayy raptor diske gerçekten kafa tutuyor test sonuçlarını gorunce bu fiyata bu performas bence çok iyi eger subat sonu ise geri sayım başladı sona kalan dona kalır

acımayacağım alacağım bir tane. Ama şubat da kesin bir tarih mi bilmiyoruz. Öyle söyleniyor, öyle bekleniyor ama kriz var bakalım. Gelince fiyatı ne olur onu da bilmiyoruz. O nedenle alacağım diyorum ama alabilecek miyim ben de bilmiyorum açıkçası...

dostum bence fiyatı pahalı olmayacak çünkü bu krizde pahalı mal kimse almaz zaten italatcı firma her yeni gelen parti mal diğerinden daha ucuz oluyor arada çok fiyat farklı olmasa benim farkettiğim öle

bende almak isttiyorum k.kartın durumuna göre inş ihityacı olan herkese makül fiyatlar satışa çıkar:)

• en son nekadardı ürünün fiyati kdv dahil ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

en son nekadardı ürünün fiyati kdv dahil ?

125$+kdv aşağı yukarı.
    1 ay nasıl geçer ya ithalatçılar duyun sesimizi fene halde bu diske ihtiyacım var elimde 3 adet maxtor malum model disk patladı gece rüyalarımda firmware yazarken görüyorum.
  • fiyat iyiymiş. benımde cok ihtiyacim var. dosyalari dvd'ye yazmaktan elimde dvd'de kalmadi
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

fiyat iyiymiş. benımde cok ihtiyacim var. dosyalari dvd'ye yazmaktan elimde dvd'de kalmadi

Fiyat iyide samsung F1 1tb'nin fiyatı daha iyi sıkı pazarlıkla 104$+kdv almıştım 2 ay önce performansı aşağı yukarı aynı.
  • hiç biryerde yokmu acaba samsung f1 serisi ? yada WD black ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.