Şimdi Ara

WD Black wd4003fzex 4TB 3.5' Sata3 HDD + USB3.0 HDD Kutusu İNDİRİM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    31 Aralık 2016 tarihinden beri arşiv ve oyun amaçlı kullandığım diski laptopa geçiş yaptığım için satıyorum.
    Diski ilk kullanan, poşedini açan benim. Yani fazla bir kullanım süresi bulunmamaktadır. Kullandığım tarihten bu yana hiçbir sorun yaşatmadı.
    Disk black olması sebebiyle normal hdd lere göre daha performanslı çalışmaktadır. Oyunlarda gözle görülür bir fark vardır.
    Sizi tek rahatsız edebilecek noktası ses olur. Black diskler diğer disklere oranla daha sesli çalışmaktadır. alırken bunu göz önünde bulundurursunuz.
    İçindeki arşivinden laptobumdan faydalanmak için ekim 11 tarihinde Webdenal.com sitesinden Dark marka 3.5 inc USB3.0 hard disk kutusu aldım. Ürünün performansı beklentimin üstünde çıktı. Harici olarak kullanmak isteyen olursa kesinlikle almasını tavsiye ederim.

*Alacak arkadaşa içindeki film oyun arşiviyle beraber verilecektir.
    *Disk resminde gördüğünüz diskin takılı olduğu parça harddisk kutusunundur.

WD Black wd4003fzex 4TB 3.5" Sata3 HDD + USB3.0 HDD Kutusu İNDİRİM!!!!

İstanbulda elden teslim tercihimdir. Kargoyla yaşanabilecek sorunlarla uğraşmak istemiyorum.

Fiyat: 650TL>>500TL (harddisk kutusu dahil değildir fiyata. kutuyla beraber 550TL yapmaktadır.)

Takas: Yalnızca harici diskler ile olur. Kapasitesi 5,6 TB olması gerekiyor.

İletişim: 0553 299 32 63 whatsapptan yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batilas -- 14 Ekim 2017; 21:10:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.