Şimdi Ara

WD Black 2TB D30 Game Drive SSD for Xbox (1260tl) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
8.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayarda kullanmayı engelleyecek bir kısıtlama var mı? standart harici disk gibi kullanabiliyor muyuz yani?

• Bilgisayarda kullanım için bir kısıt gözükmüyor ama problem ürünün %90 500gb gelecek olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

Ürün 2TB olarak gelebilir ama XBOX Series konsollar için ailiyim, ne oyun varsa yükler oynarim diyenler almasın. Çünkü sadece arşivlemeye izin veriyor.

oyun yüklenemiyorsa ne yüklenebiliyor buna tam anlayamadım? Xbox için değilmi?

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Oyun yükleniyor ama oynayamıyor.

Xbox One icin hem yükleniyor hem de oynanıyor. Resimlerde böyle bir açıklama okudum ben.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bseeek B kullanıcısına yanıt
    İadelerde karo ücretini de amazon ödüyor, arkadaş bilmeden yazmış. Ptt kargo ile gönderim ücretini ödeyip dekontu amazon’a mail atıyorsunuz iade ediyorlar.

• realistspary kullanıcısına yanıt

yeni nesil oyunlar ps5 te de series lerde de bu şekilde

cihazın kendi içindeki hızlı ssd de olması lazım yoksa oynatmaz yeni nesil oyunları

ps4 ve xbox one oyunlarını bu harici ssdlerde oynayabilirsiniz cihaza atmanıza gerek yok

ps5 e geldi xboxta da vardır özellik getirdiler

yeni nesil oyunları da bu harici cihazlara arşivleyip daha sonra oynayacağınız zaman geri cihaza taşıyorsunuz

linke tıkladım baktım ürün duruyor konuyu okuyayım dedim normalde bu fiyata çoktan bitmesi lazımdı

• bseeek B kullanıcısına yanıt

hazırlama aşamasında iptal etmeyip yanlış ürün gönderirlerse size sıfır masraf oluşturmaları gerekir. Gerçi yasal olarak sizin 2tb ürünü talep etme hakkınız var ama o biraz gri bir konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlığı düzeltmişler 500gb yazıyor

• Açıklama güncellenmiş. Linke tıklayınca 500 Gb şeklinde açıklama geliyor.

2 TB gelme ihtimali an itibariyle kalmadı arkadaşlar.

"WD_BLACK D30 Xbox için 500 GB Game Drive SSD, Xbox Series X | S ile uyumlu"

• aynen geçmiş olsun

• Sipariş sayfasında ürün bilgisi net olarak 2TB yazıyor. Bence siparişinizi iptal etmeyin. Amazon 2TB olanını gönderecektir. Göz göre göre 500 GB olanını göndermezler; bunun yerine kendileri iptal ederler siparişi.

WD Black 2TB D30 Game Drive SSD for Xbox (1260tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyau -- 21 Haziran 2021; 12:47:24 >
  • siyau kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon’un bu tip durumlardaki genel tavrı iade almak üzerine kurulu.

Boşa zaman kaybı olacak hemen herkes hemfikir.

Denemesi bedava zaten. Zamanınız varsa bence denemeye değer.

• realistspary kullanıcısına yanıt

Amazon size elma satıp armut göndermez; demek istediğim bu. Sipariş aşamasında bir hata tespit ederlerse siparişi kendileri iptal ederler. Yok eğer gönderim sağlanırsa, size gelen kutunun içinden 2TB olan model çıkacaktır.

• adamlar acık acık yazmıs 500 gb oldugunu . bile bile lades diyip cingenelik yapicaklar %100 , yarın konu açarlar amazon bizi dolandırdı :D

• dostum bana gelen fatura mailinde de açık açık 2tb yazıyor ve 3300 liradan -2300 lira iskonto yaptım diyor. Konu o değil yani, alan adam başlığın değiştiğini fark etmeyebilirdi, bu tarz hatalı başlık ve fiyat fark edilip düzeltildikten sonra geriye dönük iptalde yapılmalı, ki işleme esnasında iptal edeceklerdir zaten. Diğer arkadaşta iptal etmedilerse, hatayı fark etseler bile ne yazıyorsa onu gönderirler demek istemiş.

Hemen aşağılamana gerek yok insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incubus -- 21 Haziran 2021; 15:13:47 >
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Haberleri bekliyoruz hocam inşallah 2 TB gelir .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyw hocam, az önce kargoladılar. İptal durumu söz konusu değil. Gelince bakacağız. 500gb gelirde iade edin derlerse edeceğiz :)

• Ürün sayfasında şu an başlıkta da açıklamada da 500GB yazıyor. Sanırım düzelttiler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.