Şimdi Ara

WD 3.5' 1 TB Elements Yere düştü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 tb Wd taşınabilir Disk'imi yaklaşık yarım metre yukseklikten dik bir şekilde düşürmüş bulunuyorum
    disk çalışmıyor şuan adaptoru taktıgımda dız dız dız gibi bir ses çıkıyor 3 sefer 2 şer saniye ara ile sonra duyuro disk dönmüyor .Sanırım kafa karıldı çıktı vb..
    kutuyu açtım normal Kasaya bagladım sabit disk gibi gene çalışmadı.Yarın servis'e verecem.Elecektro Word'den almıştım .Daha taksi'ti bitmedi
    Neyse Aradım E.World'ü .faturası ile birlikte getirin ,garantiye gondeririz dediler .şimdi soracağım şu ben kutuyu açtım ayrıca bozulma sebebi düşürmemden kaynaklanıyor.
    Şimdi ürün garantiden çıkmışmıdır onu merak ediyorum sizlerinde başına gldimi boye birşey:.

Buda ürün :http://www.exa.com.tr/wd/sabit_diskler/wd_35-327-9816.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssschutzstaffel_ss -- 24 Haziran 2011; 23:42:09 >

• BEN DİSKİ ALDIM HALA CVP YAZAKSINIZ SİZLERDE....
  • Öncelikle geçmiş olsun.arkadaşım birşey sorucam hardiskin içini açmak çokmu zor? ve nasıl açtın ayrıca içini açınca içindeki hdd yi alıp başka takabilme imkanı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Littlebachelor -- 19 Haziran 2011; 15:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

E demek kimsenin başına gelmemiş ondan kimse yazmamış ne yapalım yani...

ne demek kımsenın başına gelmemiş . Dalgamı geçiyon ? benım harddisk'im 1 ayda elime ulaştı yogunluktan ,sen neyden bahsediyorsun ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssschutzstaffel_ss -- 24 Haziran 2011; 23:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssschutzstaffel_ss

quote:

Orijinalden alıntı: HaYaTiTehLiKe

Öncelikle geçmiş olsun.arkadaşım birşey sorucam hardiskin içini açmak çokmu zor? ve nasıl açtın ayrıca içini açınca içindeki hdd yi alıp başka takabilme imkanı varmı?

ne demek kımsenın başına gelmemiş .benım harddisk'im 1 ayda elime ulaştı yogunluktan sen neyden bahseiyon??

SaoL kardeş .harddisk'in içini açmak zor değilde markadan markaya biraz farkediyor ama benım western Digital'dı biiraz zordu ; aslında kolayda plastiğe zarar vermeden açmak zor oluyor .tırnagımla açamadım mecbur'en
    Kalın olmayan bir duz tornavida ile kutunun arasına sokupta cıkartım ..kutu birbirine geçmeli vida felan da yok (.

çıkartıktan sonrada başka bir PC ye takabilme imkanın var .sabit disk gibi kullanabilrsin .taşınabilirin farkı sadece uzerindeki kutu..
    ama genede herşeyi amacınca kullanmak iyidir .bir zararı olduıgunu pek sanmıyorum...

• Çok Teşekkürler
  • merhaba arkadaşım benimde wd 1 tblık harddiskim var benimde yere düştü ardından çalıştı fakat 2 gun sonra çalışmayaya basladı sanırım sorun aynı bende elektroworldden almıştım sende sorun çıkardılarmı değişim için falan yardımcı olabilirsen sevinirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.