Şimdi Ara

WD 240GB Sata Green M.2 SSD SIFIR - 2 Yıl Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD SIFIR - 2 Yıl Garantili
    Kutusundan çıkarılıp test edilip tekrar söküldü, hiç kullanılmadı. 2 yıl garantilidir.

Piyasadaki en ucuz fiyattan kargo ücretini düşüp %20 hatta daha fazla indirimli yazıyorum ve fiyatı ona göre güncelliyorum, pazarlık etmeyiniz.

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-western-digital-240-gb-green-wds240g2g0b-m-2-sata-3-0-fiyati,202972296.html
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    Uyumlu evet
  • Bu fiyat için son 24 saat. Dolar uçtu gidiyor, yarın ben de güncelleyeceğim fiyatı.
  • takip
    hayırlı satışlar
  • Satildimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskovwını

Satildimi
    Hayır hocam, güncel
  • Kaç saat calisti

• eskovwını kullanıcısına yanıt
    Çalışmadı, sadcece 1 dakika test edilip kutusuna geri konuldu.
  • Hocam bir uyumlu cihaza bağlayıp crystaldiskmark info programıyla yazılma okunma miktarını gösterebilseniz sürekli açıklama yapmak zorunda kalmazdınız. Muhtemelen 1GB dan az okuma ve yazma yapılmış olarak gözükecektir dediğiniz gibiyse

• Takip.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: spintirea

Hocam bir uyumlu cihaza bağlayıp crystaldiskmark info programıyla yazılma okunma miktarını gösterebilseniz sürekli açıklama yapmak zorunda kalmazdınız. Muhtemelen 1GB dan az okuma ve yazma yapılmış olarak gözükecektir dediğiniz gibiyse
    Hocam şuan elimde uyumlu anakart yok. Arkadaşın pcde denedim üzerine işletim sistemi bile kurulmadı. Anakarta takılı kalma süresi toplam 1 dakika falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.