Şimdi Ara

WD 2,5' 2TB Elements SE USB3.0 Taşınabilir Disk// 289,00TL Vatan Bilg // sınırlı sayıda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tab 2 deki gibi bunlarda teshirdir dikkat edin...bu firmadan hersey beklenir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buz gibi
  • Fiyat bana uygun geldi. Daha ucuzu nerede var?
    @yenerbalcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remlak

Fiyat bana uygun geldi. Daha ucuzu nerede var?
    @yenerbalcı

Banada galaxy tab 2 uygun gelmistide teshir cikti...

• Yani tüm satılanlar teşhir çıkacak değil.
    Adamlar 100 tane ürün satışa koymuşlar sizce hepsi de teşhir ürün mü?
    En son webdenal.com dan bir ürün almıştım bana da teşhir ürün yollamışlardı, iade ettim.
    Her firmada böyle şeyler oluyor.
    Daha uygun fiyatlı bir link verin oradan alalım.

@anubis2005
  • Remlak kullanıcısına yanıt
    bundan daha ucuzunu bulacağınızı zannetmiyorum.

ama arkadaşların dediği gibi teşhir olup olmadığını bilemem.

ayrıca taşınabilir harddiskin teşhirinden birşey olacağını da zannetmiyorum. keza 5-6 önce yine wd 2tb 2,5' kırmızısının 2. elini 250 ye almıştım. (garantisi devam ediyordu.) o dönem baya araştırmıştım. ve gittigidiyorda 350, hepsiburada da 380 civarındaydı

sonuç olarak karar sizin
  • Ben de daha uygununu bulamadım. Teşhir olsa ne olur olmasa ne olur? Nasılsa garantili ürün.
    @34srkn
  • Vatanda çalışmıyorum. Sizin aldığınız bir ürün sorunlu çıkmış.
    Ben de her firmada bu tür sorunlar olabiliyor diyorum.
  • anubis2005 kullanıcısına yanıt
    he he vatanda çalışıyorum, geriye kalan boş zamanlarım da da hafta içi 09.00-18.00 muhasebecilik yapıyorum. bordro mu göndereyim mi?
  • Fiyatı bilmiyorum ama tavsiye ettiğim bir ürün değil arkadaşlar. Bende 1tblığı var 2 yıl oldu ve alet öldü, çok dikkatli kullandığım halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C£nq -- 18 Eylül 2013; 20:17:37 >
  • Ben fiyatını çok uygun bularak Vatan'dan 1 adet satın aldım. Bugün kargo ile geldi.

Ürün orijinal ambalajında açılmamış olarak teslim edildi.

İnşallah memnun kalırım.

Not: Şayet teşhir ürünü veya açılmış ambalaj ile gelseydi, 7 günlük iade hakkımı kullanarak iade ederdim. Bu kadar basit...
  • anubis2005 kullanıcısına yanıt
    ya arkadaşım saçma salak konuşma, benim vatan bilgisayarla bir işim yok. muhasebeciyim diyorum anlamıyor musun?
  • Fiyatı gördüm konu açılmış bile 3.5 inçle aynı performansı alabilir miyiz? Bir de s3 otg ile tanır mı bunu?

• Teşhir ürünü olacağını zannetmem. Ürün, teşhirde kalıp sonra satışa çıkarılacak kadar eski değil, yeni bir model, vatandan başka sadece n11'de "yeni" ibaresiyle satılıyor.

Aynı özelliklere sahip 3,5 inç 7200 rpm ile aynı performansın almanız zor, ama eğer usb 3.0 uyumlu sisteminiz varsa kopyalama hızında vs. problem yaşayacağınızı sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

Orijinalden alıntı: orcung

quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

Orijinalden alıntı: 34srkn

ya arkadaşım saçma salak konuşma, benim vatan bilgisayarla bir işim yok. muhasebeciyim diyorum anlamıyor musun?

Banane senin isinden be dostum...

Kardeş sen bu konunun efesimisin herkese cevap yetiştiriyorsun.

Yok be dostum sen varken...

Ben sadece size cevap yazmıştım. Ama öyle görünüyorki siz devam edeceksiniz yolunuz açık olsun.

• İhtiyacım vardı aldım bi tane almasına da; teşhir ürünü olduğunda küçük puntolarla da olsa belirtmeleri gerekmez mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne teşhiri arkadaşlar yeni kasa bu model hani eskisi olsa elinde kalan teşhirleri yollayabilirler ama bu yaz çıkan bir kasa yeni yeni mağazalarda yaygınlaşıyor. ama hemen iftira et, karala, yazık.
    harddisk fiyatları yurtdışında da yavaş yavaş düşmeye başladı. bu yeni kasa elements passportlar ile hemen hemen aynı.

vatan bilgisayar şunu niye mağazadan alıma indirim yaptırmaz sadece internete özel. gidicem mağazaya aynı fiyata verirlerse alırım.
  • Sel muhabbeti bitmek bilmedi su firmalarin. 1.5 tb 199 liraya almistik 4 sene once.

Cok pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Sel muhabbeti bitmek bilmedi su firmalarin. 1.5 tb 199 liraya almistik 4 sene once.

Cok pahali

aynen en ufak bir fırsatta zamları geçiriyorlar sonrada eski fiyatlarına indirmeyi bilmiyorlar çok ihtiyacı olmayan almasın ben öyle yapıyorum talep olmayınca mecbur düşürecekler fiyatlar geçen sene 269TLye 2.5" 1.5Tb Seagate almıştım hala yanarım o verdiğim paraya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.